×

Kryptowalucianie Njusy: Kiedy wróci hossa na BTC?, Najlepsze crypto na czerwiec, Sytuacja cenowa na rynkach Bitcoina i Ethereum do końca bieżącego roku, Sheetz współpracuje z Flexa w zakresie płatności w kryptowalutach

Kryptowalucianie Njusy: Kiedy wróci hossa na BTC?, Najlepsze crypto na czerwiec, Sytuacja cenowa na rynkach Bitcoina i Ethereum do końca bieżącego roku, Sheetz współpracuje z Flexa w zakresie płatności w kryptowalutach


Hossa na Bitcoinie powróci. Chcesz wiedzieć kiedy?

   
 

Trader kryptowalut Dave the Wave, który przewidział spadek ceny BTC z 60 000 dolarów, wierzy, że hossa na bitcoinie powróci.

W nowym tweecie analityk znany jako Dave the Wave powiedział swoim 59 300 obserwujących, że bitcoin może odwrócić swój niedźwiedzi trend na byczy gdzieś w trzecim kwartale tego roku.

 
Agroturystyka Przy Rajskim Sadzie
 

„Z drugiej strony, na podstawie dynamiki mierzonej na histogramie, istnieje duża szansa, że cena zmieni kierunek już w sierpniu”.


Możliwy spadek do 20 000 USD

Chociaż Dave the Wave widzi możliwy zwrot dla bitcoina w nadchodzących miesiącach, dodaje, że BTC tworzy niedźwiedzi wzorzec kontynuacji. Ma on wskazywać na to, ze król kryptowalut może spaść nawet do 20 000 USD, zanim będzie mógł zainicjować kontynuację wzrostów.


6 kryptowalut „na czerwiec” według Altcoin Daily

Gospodarz popularnego kanału YouTube pod nazwą Altcoin Daily wymienia sześć kryptowalut, których cena może, jego zdaniem, wzrosnąć w przyszłym miesiącu.

Cardano (ADA)

Aaron Arnold inicjuje swoją listę kryptowalutą Cardano (ADA), która, jak twierdzi, ma realna szansę na uzyskanie wyższej wyceny dzięki nadchodzącemu forkowi Alonzo, który ma zapewnić długo oczekiwane możliwości dla smart kontraktów.

Arnold podkreśla w tym miejscu istotność raportu CoinShares, który dowodzi, że w zeszłym tygodniu Cardano wyprzedziło Bitcoina i Ethereum w zakresie wpływów instytucjonalnych:

„Na tydzień kończący się w poniedziałek instytucje kupiły produkty ADA o wartości 10 mln USD. Dla porównania, fundusze Bitcoin odnotowały odpływ w wysokości 110,9 miliona dolarów w tym samym tygodniu. Odpływy w kontekście etheru wyniosły łącznie 12,6 miliona dolarów”.

 
 

Ethereum (ETH)

Drugim cyfrowym zasobem na liście Arnolda jest Ethereum, którego rajd, jak twierdzi influencer, będzie również napędzany aktualizacjami protokołu. Ponadto, wraz ze wzrostem zainteresowania kryptowalutą, rośnie dominacja ETH.

„Po pierwsze, dominacja Ethereum nadal rośnie. Po drugie, zainteresowanie Ethereum, weryfikowalne zainteresowanie, również rośnie. Ludzie szukają informacji na temat Ethereum, próbują się o tym dowiedzieć i świadomość zasadniczo znacznie wzrasta”.

Bitcoin (BTC)

Na trzecim miejscu na liście aktywów cyfrowych, których cena miałaby wzrosnąć w czerwcu, znalazł się bitcoin.

„Bitcoin wahał się już od jakiegoś czasu i podejrzewam, że w pewnym momencie osiągnie kolejny szczyt, zwłaszcza gdy do gry wkroczą duże pieniądze, a wybitni ludzie, tacy jak Ray Dalio, pojawią się, by okazać wsparcie.”

Polygon (MATIC)

Czwartym zasobem cyfrowym na liście Arnolda jest platforma do skalowania i rozwoju infrastruktury Ethereum Polygon (MATIC). Jako główne powody swojego byczego nastawienia, Arnold wskazuje na jakość wykonania Polygon i przyjazność dla użytkownika.

„Polygon to pierwsza dobrze zorganizowana, łatwa w użyciu platforma do skalowania Ethereum i rozwoju infrastruktury”.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym poradniku:

Polygon | Przewodnik krok po kroku po zdecentralizowanych finansach bez opłat za gas w Ethereum

Uniswap (UNI)

Piąte miejsce na liście Arnolda zajęła zdecentralizowana giełda Uniswap (UNI). Według influencera, kluczowymi cechami, które miałby przemawiać za potencjalnym wzrostem wyceny jej tokena są zwiększone wolumeny i niższe koszty transakcji.

ThorChain (RUNE)

Na szóstym miejscu wylądował ThorChain (RUNE), który według Arnolda „zakłóca centralizację kryptowalut”. RUNE charakteryzuje specyficzny projekt ekonomiczny, który utrzymuje znaczną część monety poza obiegiem.


Prognoza ceny bitcoin 2021-2025

Aby udzielić odpowiedzi na wyżej postawione pytanie, Finder przeprowadził ankietę wśród 35 ekspertów finansowych. Ich wirtualny konsensus przedstawił się następująco: wygląda na to, że ogólnie rzecz biorąc będzie to kolejny solidny rok, zwłaszcza dla bitcoina. Zgodnie z treścią najnowszej edycji raportu uczestnicy panelu uznali, że bitcoin zakończy rok ze średnią ceną 94 967 USD.

paneliści badania findera
paneliści badania Finder; źródło: FinderLiczba ta jest daleka od średniej 51 951 USD, którą panel prognozował dla BTC w grudniu 2020 roku.

Uczestnicy badania twierdzą jednak, że bitcoin może z powodzeniem zakończyć rok 2021 na poziomie 100 000 USD. Średnia badanych ekspertów zebranych przez Findera uznaje, że, w pewnym momencie 2021 r., ​​waluta cyfrowa osiągnie szczyt w wysokości 107 484 USD.

Samantha Yap, założycielka i dyrektor generalna YAP Global przewiduje, że bitcoin zakończy rok na poziomie około 100 000 USD. Podstawowym koniem pociągowym ceny króla kryptowalut będzie w jej odczuciu adopcja instytucjonalna:

„Tempo instytucjonalnego przyjęcia bitcoina i innych kryptowalut, które widzieliśmy w I kwartale 2021 r., wskazuje, że nie jest niczym niezwykłym, gdyby cena BTC osiągnęła 100 000 USD” – powiedziała Yap. „Jest to bardzo możliwe, biorąc pod uwagę tempo wzrostu branży kryptowalut w ciągu ostatnich kilku miesięcy”.

 
RoyalQ
 

Co ciekawe, tylko garstka panelistów uważa, że ​​cena bitcoina na koniec roku będzie ostatecznie niższa niż 60 000 USD. Lee Smales, profesor nadzwyczajny finansów na Uniwersytecie Australii Zachodniej, przedstawił najniższą prognozę, z ceną na koniec roku wynoszącą zaledwie 25 000 USD. Reszta panelistów wykluczających sześciocyfrowe wartości była zgodna odnosnie tego, że ​​cena bitcoina na koniec roku zamknie się pomiędzy 40 000 do 56 000 USD.

W badaniu nie zabrakło skrajności. Po drugiej stronie płotu znalazł się dyrektor generalny Morpher Martin Fröhler – który uznał, że ​​cenabitcoina pod koniec 2021 r. osiągnie 250 000 USD:

„Bitcoin jest ostatecznym długoterminowym store of value i będzie stopniowo zastępował w tej roli złoto i obligacje” – powiedział Fröhler.


Sheetz, duża amerykańska sieć sklepów ogólnospożywczych i stacji benzynowych, akceptuje teraz kryptowaluty we współpracy z siecią płatności Flexa (AMP). Akceptowanymi kryptowalutami są bitcoin (BTC), ether (ETH), litecoin (LTC) i dogecoin (DOGE)

W praktyce Flexa umożliwia konwersję kryptowaluty konsumenta na dolary amerykańskie w czasie rzeczywistym w celu zapłaty sprzedawcy. Ułatwia to zatem wykorzystanie kryptowalut do płatności w sklepach.

Linda Smith, kierownik ds. płatności w Seetz, powiedziała na ten temat:

„Nieustannie wprowadzamy innowacje i odkrywamy nowe oferty, aby naprawdę dać naszym klientom to, czego chcą, kiedy chcą, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; obejmuje to przyjmowanie wielu form płatności. Cieszymy się, że możemy współpracować z Flexą przy konfigurowaniu obsługi kryptowalut. “

Sheetz zacznie akceptować kryptowaluty w niektórych swoich kawiarniach tego lata, a wprowadzenie na stacje benzynowe ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex