20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 30.05.2022

3 min read
   
 


Rynek kryptowalut nadal znajduje się w trendzie spadkowym, ale dzisiaj jesteśmy świadkami ruchu w górę, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 30 tys. USD za Bitcoin i 1,9 tys. USD za Ethereum. Zobaczmy, co analitycy myślą o obecnej sytuacji na rynku kryptowalut.

Jordan Lindsey, założyciel JCL Capital, uważa, że ​​„Bitcoin jest o krok od mega byczego sygnału”. Jego zdaniem „nie jest to czas na chciwe zakupy na dnie”.

Trader i analityk kryptowalut, Crypto Ed, nie jest tak optymistycznie nastawiony do BTC, mówiąc, że „Nie jestem pewien, czy powinniśmy iść w zaparte na BTC + ETH”, dodając, że pójście na krótką metę teraz jest zrozumiałe „kiedy widzimy tygodniowość na wykresach”.

 
 


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

📉 Kapitalizacja rynku kryptowalut spadła o około 60% z najwyższych 3 bln USD w listopadzie 2021 r. do 1,2 bln USD obecnie.

🚀 Pierwszy na świecie „krypto satelita” jest teraz w kosmosie. SpaceX uruchomił swoją piątą misję współdzielenia małych satelitów, Transporter-5, z Space Launch Complex 40 w Cape Canaveral Space Force Station na Florydzie 25 maja. Satelita „Crypto-1” został stworzony przez Cryptosat, amerykański start-up satelitarny, aby położyć fundamenty do bezpiecznej kryptografii związanej z blockchainem w kosmosie.

🌌 Vitalik Buterin mówi, że tokeny Soulbound (SBT) to „przyszłość” kryptowaluty. Według Buterina, SBT są w zasadzie niezbywalnymi NFT, które można wykorzystać do paszportów, praw jazdy, stopni uniwersyteckich itp. W innych kategoriach są one używane do rzeczy związanych z naszą tożsamością.

 
 
REKLAMA
 

💸 Od ponownego uruchomienia ekosystemu Terra za pośrednictwem Terra 2.0 28 maja cena nowej Terra (LUNA) spadła o prawie 70%. LUNA 2.0 spadła z początkowej ceny 18,87 USD 28 maja do około 5,71 USD 30 maja.
Około 1 miliarda nowych tokenów LUNA zostało przesłanych drogą lotniczą do posiadaczy starego blockchaina Terra, który teraz nosi nazwę Terra Classic.
Binance umieści Terra (LUNA) 2.0 w swojej „strefie innowacji”, platformie handlowej dla nowych tokenów wysokiego ryzyka. Handel tokenami rozpocznie się 31 maja.Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex