ZAUTOMATYZOWANY - PASYWNY - SYSTEMATYCZNY - SOCIALSWAP!

Projekt, który rozpoczął się na obszarze niemieckojęzycznym (DA-CH), postawił sobie za cel długoterminowe ugruntowanie pozycji DAO (zdecentralizowanej organizacji autonomicznej) w obszarze DeFi. Poprzednie cele zostały osiągnięte i widać, że projekt społecznościowy wyraźnie wyróżnia się na tle innych.

SocialSwap - Dlaczego warto tu działać?!

Więcej szczegółów....

....można znaleźć w planie działania, a także w białej księdze . Jeśli chodzi o plan działania, warto wspomnieć, że kolejnym krokiem jest notowanie na Coinmarketcap, co zwiększa widoczność i postrzeganie projektu.

Współzałożycielami projektu SocialSwap

....są Alois Köhle i Dennis Koray. Dennis - znany również jako Bitcoin Informant na YouTube. W listopadzie ubiegłego roku odbył się  wywiad  który dla partnerów projektu, dał nowe światło na platformę. Całość tworzy zespół (marketing, programowanie, organizacja, społeczność), który pracuje w imieniu projektu online i offline.

SocialSwap - to zdecentralizowana giełda...

....na której użytkownicy mogą wymieniać i stawiać swoje kryptowaluty. Projekt istnieje od marca 2021 roku i w międzyczasie zbudował solidną społeczność na obszarze niemieckojęzycznym, a także na arenie międzynarodowej.

Projekt jest....

...reprezentowany na blockchainie TRON. Oprócz ponadprzeciętnej RRSO za stakowanie, Socialswap oferuje obecnie najtańszą cenę za wymianę własnych monet za pośrednictwem własnego agregatora. Datą rozpoczęcia był 25 marca 2021 r., jak widać z Tronscan

Domena SocialSwap działa dobrych kilka lat


Oficjalnie wystartował 25.02.2021

  • Minimalna kwota inwestycji:....już od 1$
  • Płynność: Depozyt pracuje nieskończony okres czasu. Wypłaty w dowolnym czasie
  • Prostota i Bezpieczeństwo: Otrzymuj prowizje i zwroty bezpośrednio do swojego portfela TronLink
  • Wymiana: Oprócz ponadprzeciętnego RRSO za stakowanie, SocialSwap oferuje obecnie najtańszą cenę za wymianę własnych monet za pośrednictwem własnego agregatora

Dowiedzmy się kim są właściciele platformy!

Główne Filary Pracy Oraz Handlu Projektu SOCIALSWAP

Możesz inwestować już od 1 dolara. Warunkiem jest posiadanie portfela znajdującego się na blockchainie Tron. Zalecany jest portfel Tron Link, dostępny na PC (np. wtyczka Firefox lub Chrome), Androida czy IOS

Plany inwestycyjne

Jak już wspomniano wyżej, możliwy start od 1 dolara który można umieścić w puli w celu obstawiania.
Socialswap oferuje 5 różnych pul stawek.

1. Pula Infinity USDD/SST z obecnie RRSO wynoszącym 121%
Wymaga to USDD i SST (token SocialSwap), które należy postawić razem jako parę w stosunku 1:1.

2. Automatyczny KST
Pula Auto Compound ma tę specjalną cechę, że postawiona kwota jest odbierana kilka razy dziennie poprzez ręczne naciśnięcie przycisku nagrody (przez innych użytkowników, którzy również stawiają swoje tokeny w puli), a następnie automatyczne ponowne stawianie. Użytkownik Auto Compound Pool nie ponosi żadnych kosztów. Postawiona kwota wzrasta automatycznie z dnia na dzień, przy aktualnej RRSO wynoszącej 59% . Można również wykorzystać specjalnie zaimplementowany kalkulator.

3. Basen TRX SST
Podobnie jak w przypadku puli USDD (wspomnianej powyżej), istnieje również możliwość postawienia pary TRS i SST przy aktualnej RRSO wynoszącej 59%

4. Pula USDT SST
Również w tym przypadku Socialswap zaoferował pulę parowania z RRSO wynoszącym 73%

5. Basen ręczny
Wreszcie, ręczna pula SST z RRSO wynoszącą 44% oferuje możliwość stawiania SST tak długo, jak chcesz. Zdobyte nagrody są tam wyświetlane jako oczekujące roszczenia i w przeciwieństwie do puli automatycznego łączenia, należy je odebrać ręcznie, a następnie w razie potrzeby dodać do puli ręcznej.

Wszystkie wymienione tutaj baseny to baseny typu infinity, co oznacza, że ​​nie ma określonego czasu trwania. Jednak obecnie trwają prace nad udostępnieniem społeczności zamkniętych basenów. Jest to bardzo atrakcyjne, ponieważ z jednej strony do projektu zostaje udostępniony kapitał długoterminowy + roszczenia partnerskie stają się również atrakcyjniejsze dla partnera.

Oprócz możliwości obstawiania możesz zarabiać także na innych poziomach:

Każdy, kto tylko kupuje i trzyma (HODL) token (jest to token zarządzający od SocialSwap), może go również sprzedać z zyskiem opartym na rozwoju cen, ale ma także prawo brać udział w ważnych głosach i tym samym mieć znaczący wpływ na przyszły rozwój projektu. Oprócz głosowania, Hodler jest również bezpośrednio zaangażowany w zmiany protokołów, systemy nagród i inne pomysły. SST to nazwa tokena i oznacza SocialSwap Token.

Opłata za obstawienie wynosi 0%.
Jeśli natomiast chcesz zrezygnować ze stawki, pobierana jest opłata w wysokości 0,1% x liczba dni, przez które obstawiałeś, maksymalnie do 10%. Nie ma więc różnicy, czy obstawiasz przez 100 czy 150 dni, opłata za obstawienie pozostaje taka sama. Za każde obstawienie, partner, którego link polecający został użyty do połączenia się z giełdą SocialSwap, otrzymuje 10% jako płatność za polecenie od SocialSwap.

Program partnerski

Podobnie jak w przypadku innych giełd czy platform, każdy użytkownik Socialswap ma swój własny link polecający. Jeśli z niego skorzystasz, otrzymasz dodatkowe 10% zysków wygenerowanych przez partnera Socialswap. Dla networkerów stanowi to atrakcyjny dodatkowy dochód, jeśli przyjaciele i znajomi, a nawet partnerzy wezmą udział w tym projekcie na dłuższą metę. Oznacza to, że możesz zarobić atrakcyjne "granty" partnerskie a więc >>> – pasywny dochód. Niezależnie od tego, każdy może zyskać tu także na obstawianiu i rozwoju cen. Zaproś znajomego i zdobądź 10% nagrody, którą otrzyma w SST Staking!

Zarządzanie

  • SocialSwap został zaprojektowany tak, aby był zarządzany przez Ciebie, co odzwierciedla ich zaangażowanie na rzecz demokracji.

SOCIAL

EKSKLUZYWNA SPOŁECZNOŚĆ!

  • SocialSwap to projekt społecznościowy. Spotkaj się ze współtwórcami i społecznością na jednym z wielu spotkań każdego roku!

SOCIAL

DEFLACJA!

  • Token SocialSwap został zaprojektowany tak, aby zmniejszać podaż, zapewniając, że z czasem będzie ona coraz mniejsza.

SOCIAL

ZARABIAJ PASYWNY DOCHÓD!

  • Stawiaj swoje kryptowaluty w licznych pulach SST i zdobywaj atrakcyjne bonusy.

SOCIAL

Zintegrowane protokoły SOCIALSWAP!

Obserwuj SocialSwap w mediach społecznościowych!

Ważne aspekty… współpracy z SOCIALSWAP

Każdy użytkownik może uzyskać dostęp do swojego portfela 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i wymieniać, usuwać lub ponownie wkładać aktywa. Kolejna zaleta zdecentralizowanej giełdy! Podobnie jak w przypadku każdej innej transakcji, obowiązują opłaty, ale można je utrzymać na niskim poziomie dzięki blockchainowi Tron i współpracy z Tokengoodies. Jeśli przelejesz 500 USD z Tron na centralną giełdę w celu konwersji na FIat, opłata będzie mniejsza niż 1 USD.

Zaletą korzystania z Tron Blockchain jest to, że potrzebujesz tylko jednego adresu (adresu portfela), aby otrzymywać wpłaty ze wszystkich monet opartych na TRC20. Metoda płatności jest możliwa 24 godziny i może zostać zrealizowana w ciągu kilku sekund dzięki blockchainowi TRON. W porównaniu do Ethereum Blockchain koszty są minimalne, a czas trwania wpłat i wypłat jest niezwykle szybki. Warto też dodać, że partnerstwo z Tokengoodies daje użytkownikowi ogromną przewagę, gdyż może on obniżyć koszty korzystania z blockchainu nawet o 85% wynajmując Energię (3 dni). W ten sposób transakcje można przeprowadzać za ułamek opłat w porównaniu z blockchainem ETH, a dodatkowo w ciągu kilku sekund. W przeciwieństwie do giełd centralnych, nie jest tu wymagana żadna weryfikacja. Nie ma żadnego KYC.

Gdy chcesz zobaczyc Tęczę - Musisz dzielnie przetrwać deszcz!

Umysły są jak spadochrony - działają tylko, gdy są otwarte. Zapraszam do SOCIALSWAP!

Poznaj strategię, misję, plan marketingowy oraz możliwości współpracy z tym projektem! Zostań Partnerem SOCIALSWAP!!


 

Copyright 2021 - e-pasywnezarabianie.pl- All Rights Reserved

Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex