×

KONTAKTSwój blog tworzę z pasji. Jak pewnie zauwyżyłeś lub zauważyłaś jest na nim sporo newsów oraz informacji z różnych branż. Działam na prostych zasadach. Buduję markę, robię branding i staram się tworzyć swój content.
Blog w biznesie online to podstawa. Oczywiście ta opcja nie jest konieczna, ale zdecydowanie pomaga w działaniu i rekomendacjach w projektach w których działam. Zainteresowanie swoje skupiam na kryptowalutach, programach partnerskich, zabezpieczam się i buduję też finanse na emerytuję w aktywach.
Lubię też tematy pasywne Long – Term gdzie raz włożona praca daje co pewien okres czasu fajne korzyści, bez ingerencji w nie. Nie stronię też od typowego marketingu sieciowego – MLM.

 Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana  zarabianiem w Internecie oraz w firmach w których ja działam,  zapraszam do poniższych kontaktów. W miarę swoich  i twoich możliwości czasowych  na pewno Ci odpowiem i pomogę w działaniu.

Warto pamiętać że wszędzie gdzie są pieniądze – jest też ryzyko ich utraty. Nie jestem doradcą finansowym a wszystkie informacje zawarte na blogu dostępne są z ogólnie dostępnych źródeł w Internecie. Dla osób zainteresowanych, służę jedynie informacją na temat danego projektu. Podobne ryzyko niesie za sobą jakakolwiek inna działalność która opiera się na obrocie finansowym.

Wiesław Moroz 

Gadu Gadu: 5430930

E-mail: epasywnezarabianiepl@gmail.com

 Skype: poverejay

Facebook: https://www.facebook.com/morozwieslaw

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex