Top Bot Oparty O AI - GPT

INTRALOGIC

Bot tradingowy OKX, Binance, Huobi

Handluj automatycznie na giełdzie lub inwestuj ręcznie ze wsparciem bota. Korzystając z mojego linka partnerskiego otrzymasz przy opłacie Bota, 20% zniżki. Cena za 1 miesiąc (bot Binance Futures) to koszt 123 zł. Odbierając bot z rabatem, Twój koszt to około 100 zł za pierwszy miesiąc jego pracy. Intralogic Trading Bot - Trading Bot jest kluczowym elementem w procesie kopiowania sygnałów. Po odebraniu sygnału handlowego z kanałów i grup Telegram, 'Intralogic Trading Bot' automatycznie otwiera pozycje na rynku zgodnie z danymi zawartymi w sygnale. Bot może być skonfigurowany do działania według określonych strategii i parametrów, co pozwala na automatyzację procesu handlu kryptowalutami.

Kluczowe funkcje bota

Wiele lat doświadczenia...

  • .....z produktem kryptowalutowym pozwolił na osiągnięcie wysoko zautomatyzowanych funkcji bota. Zarabiaj na Spadkach! - zarabiaj na Wzrostach! Depozyt nie znajduje się na stronie platformy - tylko na Twojej giełdzie w oparciu o podłączone klucze API, np. do Binance. Zautomatyzuj swoje działania poprzez skopiowanie "topowego" Tradera. (NOWOŚĆ!) Prognozowanie kursów walut przy pomocy sztucznej inteligencji (AI) Zakładka "Prognoza kursu AI" pozwala na zautomatyzowanie otwierania pozycji przez bota na podstawie konfiguracji prognoz. Nie jest wymagana znajomość filtrów z zakładki "Filtry i Alerty"

Auto Forward Bot Telegram

Kopiowanie sygnałów kryptowalutowych z kanałów i grup Telegram jest innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwia traderom dostęp do profesjonalnych analiz i rekomendacji. Dzięki automatyzacji procesu handlu i naszemu trading botowi, inwestorzy mogą zaoszczędzić czas i wysiłek.


Uwaga! Jeżeli korzystasz z wielu kont Intralogic to upewnij się, czy jesteś zalogowany na właściwym koncie i ewentualnie przeloguj się.

Jeżeli masz problemy z uruchomieniem Intralogic Auto Forward Bot to skontaktuj się z nami przez Telegram: https://t.me/intralogic

Sprawdź jak działa Intralogic!

Kopiowanie ruchów....

...automatyczne kopiowanie alertów zakupu wybranych użytkowników bota.

Podgląd gry innych użytkowników

Podgląd top 20 najlepszych użytkowników, transakcji i zysków.

Funkcja Smart-Loss

Przeznaczanie ustalonego procentu zysku na straty w celu pozbywania się ujemnych ofert.

Opcjonalny ręczny trading w bocie

Otwarte pozycje zebrane w jednym miejscu z informacją o procentowych wzrostach, Trailing-Loss, którego brak na giełdach i wiele innych funkcji przydatnych przy ręcznym tradingu.

Automatyczne dobieranie najlepszych par walut

Automatyczne dobieranie par walut na podstawie zdefiniowanych filtrów i alertów (własnych sygnałów).

Realne zyski

Algorytm wyliczania zysku wyświetla realny zysk na podstawie kapitału i otwartych pozycji.

TakeProfit, TrailingLoss, StopLoss, Rebuy, DCA

Zaawansowane funkcje bota.

Przeliczanie na ulubioną własną walutę

Transakcje oraz zyski wyświetlane w Twojej wybranej walucie.

Jeden abonament

Wspólny jeden abonament na wszystkie boty (OKX, Binance i Huobi).

Aktualizacja kryptowalut

Wszystkie nowo dodawane waluty na giełdzie dodawane automatycznie i dostępne w bocie.

Chat z użytkownikami bota

Chat oraz prywatny Messenger z użytkownikami bota.

Bezpłatne wsparcie

W przypadku problemów zapraszamy do kontaktu.

Powiadomienia na telefon Integracja z pushover.net w celu otrzymywania powiadomień o zleceniach zakupu i sprzedaży walut. Kopiowanie sygnałów innego użytkownika + Czat Publiczny.

Skonfiguruj automatyczne kopiowanie sygnałów od najlepszych użytkowników. Listę najlepszych użytkowników znajdziesz w sekcji 'Ranking'. Numer Id profilu znajdziesz w zakladce 'Akcje' gdy otworzysz dany profil użytkownika.

Dodatkowo rozmowy (forum) z innymi użytkownikami bota Administracja - Kontakt "INTRALOGIC" Adam Ślosarski Dolna 30A lok. 20 00-774 Warszawa Tel.: +48 534-000-716 REGON: 142703473 NIP: 5213040026 e-mail: support@intralogic.eu Telegram: @intralogic

Przeglądaj najlepszych użytkowników bota: Najlepsza średnia efektywność użytkowników. Najlepszy zysk użytkowników (cały zakres czasu). Najlepszy zysk użytkowników (30 dni). Najlepsza efektywność użytkowników (cały zakres czasu). Najlepsza efektywność użytkowników (30 dni).

Największy zysk 30 dni (ROI %):


TOP 10: 1. 149 % 2. 132 % 3. 62 % 4. 60 % 5. 56 % 6. 38 % 7. 37 % 8. 30 % 9. 29 % 10. 28 %

Odkryj moc naszego Trading Bota

Przyłącz się do społeczności inwestorów, którzy wykorzystują naszego Trading Bota do otwierania pozycji na podstawie skutecznych prognoz generowanych przez naszą zaawansowaną sztuczną inteligencję. Dzięki temu zyskaj unikalne spojrzenie na rynek i skorzystaj z inteligentnych sygnałów, które pomogą Ci podejmować trafne decyzje inwestycyjne.

Nie trać czasu i przekonaj się sam, jak Trading Bot może rewolucjonizować Twoje inwestycje. Doświadcz potęgi automatycznego handlu!

Dołącz do naszej rosnącej społeczności inwestorów, którzy wykorzystują Trading Bota, aby otwierać pozycje oparte na skutecznych prognozach generowanych przez zaawansowaną sztuczną inteligencję. Przyłączając się do nas, zyskasz dostęp do unikalnego spojrzenia na rynek oraz inteligentnych sygnałów, które pomogą Ci podejmować trafne decyzje inwestycyjne. Wykorzystaj moc naszego Trading Bota i odnieś sukces na dynamicznym rynku inwestycyjnym.

Pomoc i wsparcie GPT

Porozmawiaj z Intralogic GPT o funkcjach bota, jego parametrach, ustawieniach a także otrzymuj porady od sztucznej inteligencji GPT.

Ceny abonamentów


Bezpieczne płatności realizowane przez platformę PayU oraz PayPal.


Copyright Company e-pasywnezarabianie.pl 2020

Don`t copy text!