BEZ INGERENCJI!
- W PASYWNYCH
ZYSKACH!
- W AUTOMACIE!
HASH7!!

JEŚLI UMIESZ COŚ WYMARZYĆ, TO POTRAFISZ TO TEŻ OSIĄGNĄĆ Wykonuj dobrze swoją pracę dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz. W ten sposób Ty rządzisz, a nie Twój szef.

Technologia

3 proste kroki...

...aby rozpocząć korzystanie z Hash7. Poznaj wiodące boty do handlu kryptowalutami. Prosty i szybki start. Możliwość wyboru strategii lub skopiowania jej od doświadczonych traderów. Zarządzanie zasobami na łatwej w obsłudze i przyjaznej dla początkujących platformie.

Zautomatyzowane boty do crypto

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, Hash7 zapewnia narzędzia potrzebne do zarządzania portfelem kryptowalut.

Zautomatyzowany handel 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Rynek kryptowalut nigdy nie śpi, ich bot też nie. Hash7 działa z dużą szybkością, handlując 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na rynku w czasie rzeczywistym, nie popełniając żadnych błędów spowodowanych przez człowieka.

Poznaj HASH7 Crypto Trading Bot

Boty handlowe to programy komputerowe, które automatyzują proces analizy rynków i realizacji transakcji w oparciu o z góry ustalone strategie i zasady. HASH7 to jeden z takich botów dostosowany do handlu spotowego na kryptowalutach.

Platforma handlu społecznościowego

Bezpieczna i łatwa konserwatywna strategia zarabiania na kryptowalutach 24/7/365! Zysk gromadzony jest na Twoim rachunku wymiany (giełda) w USDT TRC-20 i jest zawsze dostępny.

Kluczowe cechy HASH7:

• Dostęp do kilkudziesięciu wbudowanych strategii handlowych
• Możliwość tworzenia i testowania niestandardowych strategii
• Zaawansowane zarządzanie zamówieniami i kontrola ryzyka
• Zarządzanie portfelem na wielu giełdach
• Łatwa konfiguracja i przyjazny interfejs użytkownika

Dlaczego Hash7?!

1) Bezpieczny, ponieważ tylko Ty możesz kontrolować cały proces.
2) Zespół tego robota ma wiele udanych aplikacji.
3) Dobry program poleceń.

Korzystanie z automatycznego bota, takiego jak HASH7....

...może zapewnić korzyści, takie jak eliminacja emocji, osiągnięcie wyższej częstotliwości transakcji i strategie sprawdzania historycznego w celu uzyskania optymalnej wydajności. Rozpocznij swoją przygodę z handlem kryptowalutami z prostym i zrozumiałym robotem handlowym HASH7 już teraz!

Czym jest spotowy rynek kryptowalut i jak działa?

Rynek kryptowalut typu spot to rynek, na którym następuje natychmiastowe kupno i sprzedaż kryptowalut w stosunku do walut fiducjarnych (dolarów, euro itp.) lub innych kryptowalut po aktualnej cenie rynkowej.

Czym jeszcze jest HASH7! w swoim handlu aktywami crypto....!

Jak działa spotowy rynek kryptowalut?

Handel spot kryptowalutami jest prosty i dostępny dla początkujących traderów. Nie wiąże się to ze stosowaniem dźwigni finansowej ani instrumentów pochodnych.

Lubisz pasywne tematy?!

HASH7 wykona za Ciebie większość pracy!


Główne zalety rynku spot to:

• Prostota i dostępność dla początkujących
• Natychmiastowa realizacja transakcji
• Brak dźwigni, niższe ryzyko


Zasada uruchomienia bota...jest prosta

Po rejestracji oraz zalogowaniu w aplikacji z GooglePlay (KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ), dokonujemy opłaty rocznej (subskrypcja) za 100$ w USDT TRC-20. Dodatkowo musimy mieć około 20$ na opłaty za trading botem. W sumie przesyłamy około 120$ do Hash7.


Subskrypcja

W momencie gdy nasze 120$ pojawi się na ballance Hash7, opłacamy roczną opłatę.


Aktywacja

W momencie gdy aktywujemy opłatę, możemy przejść do dalszych kroków a więc podłączenie kluczy API pod giełdę z której korzystamy czyli Huobi, Binance czy ByBit.


Giełda Wymiany

Klikając Exchange podłączymy wspomnianą giełdę.


Podłączenie Huobi (HTX)

W moim przypadku podłączona giełda to HTX. Następnie obok przycisku Exchange klikamy po prawej stronie plusik i aktywujemy strategię Auto lub Pro. System podpowie że minimum jakie warto mieć na giełdzie to 300 USDT TRC-20. Możemy go trochę oszukać jeżeli na giełdzie np. nie mamy 300$ a np. 50$ to wpisujemy 300. Bot zaczyna pracę.


HASH7 - osobisty trader 24/7 w Twoim telefonie! Wszystkie informacje do uruchomienia bota - w jednym miejscu!

Bot Infinity Grid to strategia handlowa....


Informacje

Copyright © All rights reserved. | e-pasywnezarabianie.pl


Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex