Sats Back!

Satsback to ewolucja

zwrotu gotówki i nagród lojalnościowych. Współpracują ze sklepami internetowymi, aby pomóc Ci zaoszczędzić w bitcoinach podczas zakupów online.

Poznaj przyszłość oszczędzania i transferu wartości już dziś!

  CashBackBitcoin!

Nie musisz posiadać całego bitcoina!

W każdej monecie znajduje się 100 milionów satoshi (sat), a my mamy misję poprowadzić Cię w podróż po jednym satoshi na raz. To najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na zdobycie bitcoinów.


Polecaj i zarabiaj bitcoiny!

Zaproś swoich znajomych na Satsback.com i zdobądź 20% ich nagród Satsback za każdym razem, gdy robią zakupy. Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej bitcoinów zarobisz.

Natychmiastowe wypłaty

Wycofaj swoje nagrody, gdy tylko będą dostępne. Dają Ci możliwość posiadania kluczy do swoich oszczędności, niezależnie od tego, jak mała jest ich kwota.

Skoncentrowany na prywatności

Stworzone przez obrońców prywatności, którzy dbają o ochronę danych osobowych, zapewniając prywatność od samego początku.

Udoskonalone nagrody

Nigdy nie będzie więcej niż 21 milionów bitcoinów! Ze względu na absolutny niedobór zasobów cyfrowych jest to pierwsza forma pieniądza zaprojektowana tak, aby z biegiem czasu zyskiwać na wartości.
Udoskonalone nagrody.

Jak to działa?

Wybierz sklep internetowy. Przeglądaj i wybieraj tysiące sklepów internetowych. Skorzystaj z linków i zrób zakupy jak robiłeś/robiłaś to dotychczas. Zdobądź nagrody bitcoinowe. Zarabiaj procent tego, co wydałeś, w bitcoinach i wypłacaj za pośrednictwem Lightning Network.


Dlaczego jest to darmowe?!

To całkiem proste. Sklepy płacą im za pozyskiwanie nowych użytkowników i sprzedaż. Przeliczają tę prowizję na najlepszą formę pieniędzy i dzielą się większością z Tobą. Za każdym razem, gdy robisz zakupy, osiągają niewielki zysk i dlatego możesz swobodnie korzystać z ich usług, szanując Swoją prywatność.Nigdy nie przegap kolejnego darmowego satoshi

Ich rozszerzenie przeglądarki automatycznie przypomina Ci o wizycie w sklepie partnerskim, dzięki czemu nigdy nie przegapisz kolejnego cennego satoshi. Zdobądź go, aby aktywować nagrody Satsback jednym kliknięciem.

 

Twoja podróż z Bitcoinem zaczyna się tutaj!

Bitcoin to przyszłość pieniędzy i najważniejszy aktyw, który należy dziś zrozumieć i posiadać.

© Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl |

Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex