Staking na całym świecie....

...za pośrednictwem zautomatyzowanej pracy Hybrydy DEFI KONTRAKT!

Platforma, która obecnie mocno się rozwija w Polsce. Myślę że warto zrobić rejestrację, obserwować i z czasem ewentualnie podjąć działanie.

Firma ta powstała  w 2017 roku i była ukierowana na rynek niemiecki, holenderski itp. Prowadziła działalność oddłużeniową.

.....3 lata temu

......uruchomili platformę na tzw. "prywatny grunt". KYC nie jest wymagany chyba że kupisz np. 100 kontraktów po 100$, wtedy firma może ciebie poprosić o KYC. Ma ponad 1 bilion $ na swoim koncie wypracowanej kasy.

.....wkrótce powstanie wallet

....biuro w wersji 2.0. Czynnych portfeli na tej platformie jest 300 tys. a wiec aktywnych, opłaconych partnerów. Mogę zorganizować zooma z sponsorem lub z nadsponsorem z Niemiec, celem dogłębnej analizy tego projektu.

....Cryptex to platforma

....osób zaangażowanych w działalność związaną ze stakowaniem kryptowalut Defi Hybrid Crypto Staking, w której każdy może zarobić do 35 000 dolarów w ciągu 3 lat i 471 000 dolarów w ciągu 5 lat, przy jednorazowej wpłacie 100$ w BTC.

Webinar Platformy!

$100

Aby rozpocząć obstawianie...

wystarczy założyć za darmo konto, wpłacić minimalną kwotę 100 dolarów w Bitcoinach, a kiedy już zasilisz swoje konto, w panelu kontrolnym pojawi się opcja aktywacji umowy o obstawianie, w której można wybrać plany tyczenia. Dostępne opcje to 3, 5 i 7 lat. Wszystkie środki w tym okresie są blokowane w łańcuchu bloków, a po jego wygaśnięciu posiadacz portfela lub członek może wypłacić swój udział w Bitcoinie.

$35 000

Od tej chwili każdy partner...

może posiadać maksymalnie 50 umów, niezależnie od tego, ile lat 3, 5 i 7 lat aktywował. Pamiętaj, że w przypadku planu 3-letniego zarobisz łącznie 35 000 USD na kontrakcie i 471 000 USD w 5 lat. Rynek crypto jest niezbadany. wielokrotnie udało mi się uzyskać faje wyniki na nim, nawet bez wkładu czy inwestycji. Dlatego też podjałem działanie i uruchomiłem kontrakt za 100$. Czas jak zwykle wszystko zweryfikuje.

Dlaczego każdy może otrzymać tak ogromną kwotę od Cryptex?

Polega to na tym, że w momencie aktywacji umowy na staking , ich partnerski Bank wpłaci na Twoje konto kapitał stakingowy w wysokości 30 240 $ i 43 200 $ na 5 lat i 7 lat. Proces ten jest natychmiastowy, ponieważ Cryptex używa inteligentnej umowy jako programu Defi, a wszystko, co dotyczy transakcji pieniężnych jest tu zautomatyzowane.

Średnie dzienne odsetki lub dzienna nagroda z tytułu obstawiania wspomnianym kapitałem wynosi od 0,1% do 0,3% i będzie ona automatycznie naliczana codziennie przez cały okres obstawiania. 

Pod koniec 3 lat (w przypadku planu 3-letniego) całkowity zysk może wynieść do 65 000 USD widocznych na pulpicie nawigacyjnym członka. Bank partnerski odbierze następnie pożyczoną kwotę z konta członka (30 240 USD), a pozostałe saldo do wypłaty przez posiadacza portfela lub członka wynosi około 35 000 USD.

System Cryptex Defi za pośrednictwem Smart Contract jest również odpowiedzialny za wysyłanie automatycznych wypłat dla wszystkich zaangażowanych stron.

Eliminuje to jakąkolwiek interwencję człowieka i gwarantuje, że wszystkie strony otrzymają zapłatę na podstawie uzgodnionej umowy o obstawianie. Zespół Cryptex otrzymuje miesięczny dochód w wysokości 30 USD za każdą aktywowaną umowę na 3 lata, ubezpieczenie partnerskie otrzymuje 210 USD miesięcznie, a Bank otrzymuje oprocentowanie zmienne w wysokości 6,75% odsetek od kredytu w skali roku.

PRZYSZŁOŚĆ


KROKI


UMOWA


PORTFEL

Najlepsza Opcja Stakingu!

Defi Staking

Całą operację Cryptex wspiera Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które miało zostać utworzone właśnie w celu wspierania tego projektu. Oznacza to, że wszystkie środki uwalniane przez Bank za każdym razem, gdy ktoś aktywuje umowę stakingową, są zabezpieczone. Stawia to Bank w sytuacji, w której zawsze jest gotowy do odegrania swojej roli jako dostarczyciel kapitału w całej tej operacji. W zamian firma ubezpieczeniowa również będzie zarabiać ogromne kwoty, będąc częścią tego ogromnego biznesu Defi Staking.

Polecaj, Rekomenduj - CRYPTEX!

Jeśli chcesz zarabiać na Cryptex jeszcze przed wygaśnięciem okresu obstawiania, po prostu skorzystaj z ich programu poleceń, ponieważ mają oni również bardzo hojną i lukratywną ofertę dla marketerów.

W oparciu o ich plan wynagrodzeń partnerskich, możesz zarobić 30% za każdą umowę dotyczącą stakowania aktywowaną przez osobiście zaproszoną osobę. Oznacza to, że za każdą umowę opłaconą przez Twoje polecenie bezpośrednie zarobisz natychmiastowe 30 USD widoczne na Twoim pulpicie nawigacyjnym. A jeśli Twoje zarobki z polecenia osiągnęły 100 USD, możesz je wypłacić w dowolnym momencie. Program polecający Cryptex płaci do 10. poziomu Twoich poleceń w różnym stopniu.

Oprócz natychmiastowych zarobków do wypłaty z programu poleceń, otrzymasz także rodzaj zastępczych zarobków z codziennej nagrody za stakowanie Twojego poleconego. Zaczyna się od 8% od wszystkich poleconych na pierwszym poziomie i schodzi do 20. poziomu w różnym stopniu. Jednak zarobki te można również wypłacić po wygaśnięciu umowy o staking należącej do Twoich poleconych.

Jeśli w Cryptex jesteś dobry w MLM i marketingu sieciowym, będziesz zarabiać jeszcze więcej dzięki ogromnej premii przywódczej.


...a więc..Co byś powiedział na ofertę?!


....dużego kapitału na staking ? w...Cryptex! Firma działa już kilka lat i za pośrednictwem własnych partnerów wykłada na każdy 1 kontrakt 43200$!

Kapitał jest steikowany przez określony czas kontraktu :
36 miesięcy
60 miesięcy
84 miesięcy

Ile zarobisz ? >>> 36 miesięcy ponad 35 tysięcy $ na rękę,
60 miesięcy ponad 471 tysiecy $ na rękę......itd.
Matematyka 0.1%-0.15% razy 30x35 lub 30x60

Pamiętaj oni dają kapitał więc ryzyko jest mniejsze

Robisz depozyt na określoną ilość kontraktów Defi - Hybryd np. 100$ x 3 na 3 różne okresy. Kupujesz Defi Hybrid Contract. Obserwujesz naliczenia i rozliczenia dzienne, tygodniowe, miesięczne. Po określonym czasie jak w lokacie bankowej, możesz mieć duży kapitał. KYC nie jest wymagany.

Po rejestracji odezwij się, dołączę do grupy na telegramie ... wyślę kilka materiałów, jak chcesz dodam do grup na FB. Są też organizowane webinary po niemiecku, polsku itp.

ZOSTAŃ PARTNEREM AFFILIACYJNYM

Elastyczny program partnerski, oferuje szereg konkurencyjnych korzyści i umożliwia zapoznanie klientów z ich doświadczeniem handlowym przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów.

TOP MLM CRYPTEX

2017

TOP MLM CRYPTEX

2017

Każdy chce zarabiać pieniądze w Internecie a nie je tracić, dlatego też wypłaty zarobków patnerów są ważnym potwierdzeniem działań każdej platformy!

Potwierdzenie Wypłat!

Do chwili obecnej Cryptex działa bezproblemowo włącznie z terminowymi wypłatami niezależnie od tego, jak duża była żądana kwota. Chociaż niektórzy członkowie rozpowszechniają w Internecie informacje, że Cryptex Defi Staking jest naprawdę legalnym i solidnym, długoterminowym źródłem zysku, istnieją również recenzje, które mówią dokładnie coś przeciwnego. Spowodowało to pewne zamieszanie, szczególnie dla tych, którzy szukają sposobów na generowanie pasywnego dochodu w Internecie.PROCEDURA WPŁATY

Po rejestracji oraz zalogowaniu, kontrakt kupujemy jak na obrazkach poniżej.

1.Klikamy "Mój Portfel" a następnie depozyt. Zmieniamy z 25$ na 105$ np. Warto mieć na uwadze opłaty, spadki crypto. Dlatego lepiej wpłacić więcej - aby opłacić kontrakt za 100$.
2. Gdy pojawią się nasze 100$ klikamy "Moje Portfolio", a następnie "Zastosuj Kontrakt Hybrydowy Defi". Poniżej potwierdzamy zakup "Rozpocznij staking" i jeszcze raz
na samym dole strony, zatwierdzamy kontrakt.
3. Portfel kwalifikuje się do prowizji z poleceń tylko wtedy, gdy aktywny jest co najmniej jeden pakiet.Copyright © 2017 Greenberg and Klein. All rights reserved.

Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex