STREAKK

- specjalizuje w zarządzaniu kryptowalutami


Współpracują z najbardziej płynnymi rynkami, oferując swoim partnerom możliwość uczestnictwa w tym innowacyjnym świecie. ZARABIAJ NA SWOICH KRYPTOWALUTACH - BEZ POZBYWANIA SIĘ NAD NIMI OPIEKI! Pisząc w dużym skrócie, poprzez Streakk możemy w prosty sposób czerpać nagrody ze stakingu kryptowalut, podczas gdy znajdują się one cały czas na naszym portfelu, do którego posiadamy klucze prywatne.


CZYM JEST I JAK DZIAŁA FIRMA

Podstawowym produktem Streakk jest bezpieczny portfel kryptowalutowy, który łączy się z wieloma walidatorami, uzyskując w sposób automatyczny określone nagrody ze stakingu. Użytkownik ma przy tym stały dostęp do monet i nie są one blokowane. Jednocześnie zapewnione jest bezpieczeństwo środków, ponieważ cały czas to użytkownik posiada klucze prywatne do portfela. Ze Streakk będzie można zatem zarabiać kryptowaluty bez żadnej dodatkowej inwestycji oraz bez oddawania ich nikomu pod opiekę.

ZAŁOŻYCIEL - TEAM

Suki Chen pasjonuje się technologią Blockchain, sztuką i inwestycjami. Doradzał i pomagał w uruchomieniu 5 udanych projektów Blockchain w trakcie których zebrano ponad ponad 600 milionów dolarów. Brał udział w licznych radach doradczych i dyskusjach na poziomie G. Pracował także w zakresie wdrożeń technologii Blockchain. Suki Chen założył również wiele firm i centrów edukacyjnych w Azji Południowo-Wschodniej. To także były współwłaściciel Hotelu De La Paix w Kambodży. Założył Stellar Agency, wielokrotnie nagradzaną agencję, która przeszkoliła ponad 10 000 konsultantów finansowych, menedżerów i dyrektorów w 16 krajach. Suki Chen podróżował po Azji Południowo-Wschodniej, aby przemawiać i wykładać na różne tematy, takie jak przywództwo, rozwój biznesu a także zdrowie psychiczne. Jest zapalonym kolekcjonerem sztuki, Prowadzi również internetową galerię sztuki.


Copyright - 2019 All Rights Reserved e-pasywnezarabianie.pl

Don`t copy text!