zarabiaj biernie buduj globalnie ogolny

 STREAKK -   specjalizuje się w zarządzaniu kryptowalutami. Współpracują z najbardziej  płynnymi rynkami, oferując swoim partnerom możliwość uczestnictwa w tym innowacyjnym świecie.

W każdym jednak przypadku należy pamiętać że żadna firma, jej właściciele ani też żaden organ prawny nie jest w stanie zabezpieczyć Twojego kapitału w 100%. Zawsze warto mieć na uwadze ryzyko, bez względu na to jakie gwarancje od kogoś otrzymujesz.

ŚWIAT FINANSÓW ZMIENIA SIĘ

90% amerykańskich i europejskich banków korzysta z Blockchain dla płatności. Najlepsze firmy na świecie, pracujące za pomocą Blockchain zostały przedstawione w poniższym obrazku!

Jak wiemy rynk kryptowalut szacuje się już obecnie na ponad 1 bilion dolarów. Większa część tych aktywów leży bezczynnie na giełdach. Jest więc to pewnym ryzykiem z powodu powtarzających się co jakiś czas ataków hakerskich. Pozostała część środków znajduje się na bezpiecznych prywatnych portfelach. Pomnażanie tych oszczędności jest z kolei kłopotliwe i wymaga wiedzy technicznej. Naprzeciw tej sytuacji wychodzi świetnie zapowiadający się projekt STREAKK, który rozwiązuje oba te problemy, oferując staking kryptowalut oraz dodatkowe możliwości biznesowe.

Pisząc w dużym skrócie, poprzez Streakk możemy w prosty sposób czerpać nagrody ze stakingu kryptowalut, podczas gdy znajdują się one cały czas na naszym portfelu, do którego posiadamy klucze prywatne.

ZARABIAJ NA SWOICH KRYPTOWALUTACH - BEZ POZBYWANIA SIĘ NAD NIĄ OPIEKI!

CZYM JEST I JAK DZIAŁA FIRMA

 • WERYFIKACJA
 • CZYM SIĘ ZAJMUJĄ
 • Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Technologie Streakk
  Numer licencji handlowej: 1069811
  Westburry Business Tower 1,
  Bulwar Burdż Chalifa,
  Business Bay, Dubaj

  Singapur

  Streakk Technologies PTE. SP. Z O.O
  UEN: 202227930
  Obwodnica, Singapur

 • Podstawowym produktem Streakk jest bezpieczny portfel kryptowalutowy, który łączy się z wieloma walidatorami, uzyskując w sposób automatyczny określone nagrody ze stakingu. Użytkownik ma przy tym stały dostęp do monet i nie są one blokowane. Jednocześnie zapewnione jest bezpieczeństwo środków, ponieważ cały czas to użytkownik posiada klucze prywatne do portfela. Ze Streakk będzie można zatem zarabiać kryptowaluty bez żadnej dodatkowej inwestycji oraz bez oddawania ich nikomu pod opiekę.

EWOLUCJA PIENIĘDZY!
Bitcoin przyjmuje wielki trend w ciągu ostatnich lat! Warto to wykorzystać!

streakk uzycie
ryzyko wazne

PLAN KOMPENSACYJNY + ZARABIANIE!

Branża gier jest niezwykle dochodowa i szybko się rozwija - sprawdź jak na tym można zarabiać!

Gry i zasoby kryptograficzne idealnie do siebie pasują. YOURE Family rozwija ekosystem rozrywki i blockchain dla globalnego rynku gier od 2017 ...
OSTATNI POST

ZAŁOŻYCIELE - TEAM

Suki Chen pasjonuje się technologią Blockchain, sztuką i inwestycjami. Doradzał i pomagał w uruchomieniu 5 udanych projektów Blockchain w trakcie których zebrano ponad ponad 600 milionów dolarów. Brał udział w licznych radach doradczych i dyskusjach na poziomie G. Pracował także w zakresie wdrożeń technologii Blockchain. Suki Chen założył również wiele firm i centrów edukacyjnych w Azji Południowo-Wschodniej. To także były współwłaściciel Hotelu De La Paix w Kambodży. Założył Stellar Agency, wielokrotnie nagradzaną agencję, która przeszkoliła ponad 10 000 konsultantów finansowych, menedżerów i dyrektorów w 16 krajach. Suki Chen podróżował po Azji Południowo-Wschodniej, aby przemawiać i wykładać na różne tematy, takie jak przywództwo, rozwój biznesu a także zdrowie psychiczne. Jest zapalonym kolekcjonerem sztuki, Prowadzi również internetową galerię sztuki.

STREAKK - JAK ZARABIAĆ?!

      Używając portfela Streakk, możemy bez żadnej inwestycji przechowywać swoje kryptowaluty w sposób bezpieczny, a dodatkowo w prosty sposób generować nagrody w wysokości od 7% do 20% w skali roku. Jest jednak możliwość zwiększenia oprocentowania stakingu poprzez zakup tzw. Node’a. Wiąże się to również z kilkoma dodatkowymi korzyściami.

Streakk Node.

Każdy użytkownik ma prawo wykupienia „konta VIP” na platformie poprzez zakup dowolnej ilości węzłów (Streakk Node).

Streakk Node – zmiana oprocentowania stakingu.

W zależności od ceny węzła powoduje on zwiększenie oprocentowania stakingu na naszym portfelu Streakk dla wszystkich kryptowalut przez 7 kolejnych lat.
Węzeł Współdzielony (Shared Node) – w cenie od 100 $ – daje dodatkowe 2% do oprocentowania stakingu

Węzeł Dedykowany (Dedicated Node) – w cenie od 5.000 $ – daje dodatkowe 5% do oprocentowania stakingu

Węzeł Dedykowany Pro (Dedicated Node Pro) – w cenie od 25.000 $ – daje dodatkowe 8% do oprocentowania stakingu.
Po zakupie Node’a możesz zatem uzyskać jeszcze wyższe oprocentowanie stakingu swoich kryptowalut. W przypadku BTC można uzyskać maksymalnie 15% w skali roku, przy ETH jest to już 18% w skali roku itd.

Streakk Node – inne korzyści.

Poza zwiększeniem oprocentowania stakingu przy zakupie Node’a otrzymujemy dodatkowe 3 korzyści. Po zakupie Node’a otrzymasz coiny STKK o równowartości kwoty, którą wydałeś na zakup, przy czym są one zamrożone na okres 100 tygodni. Do obliczenia ilości otrzymanych coinów STKK brana jest pod uwagę jego średnia cena z ostatnich 48 godzin. Dla przykładu, przy zakupie Node’a o wartości 1000 $ i cenie STKK równej 100 $ otrzymasz  10 coinów STKK, które będziesz mógł wypłacić/sprzedać/stakować dopiero za dwa lata. Przez 100 tygodni licząc od momentu zakupu Node’a, będziesz otrzymywał 2% wartości tego Node’a tygodniowo. Jeśli zatem wydasz 1000 $ na zakup Node’a, będziesz otrzymywał 20 $ tygodniowo przez niecałe dwa lata. Wypłata środków jest możliwa w tokenie STKK od kwoty 50$, a jej koszt to 10 $. Po zakupie Node’a mamy możliwość czerpania zysków z atrakcyjnego programu partnerskiego,Streakk – program partnerski. Streakk oferuje bardzo prosty program partnerski z ogromnym potencjałem. Działanie w nim polega na rejestracji innych osób przy pomocy własnego linku referencyjnego dostępnego po zalogowaniu. Nie ma innej metody założenia konta jak skorzystanie z czyjegoś linku. Możliwe zatem, że po usłyszeniu o istnieniu takiego portfela ludzie sami będą szukać miejsca, z którego mogliby się zarejestrować i zwielokrotnić swoje dochody z trzymanych kryptowalut. Program partnerski Streakk składa się z 3 źródeł zarobku i kilku dodatkowych zasad.

PDF STREAKK - PREZENTACJA - PL

„Powinieneś inwestować jak w małżeństwo: na całe życie.” - Warren Buffet

streakk marzenia
4 ryzyko
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.