Zdecentralizowane wydobywanie płynności!

Phoenix wzmacnia pozycję Twoją... i Twojego kapitału, umieszczając go na światowej granicy płynności i dając Ci udział w akcji. Zarabiaj co minutę, uczestnicząc jako dostawca płynności na wartym wiele miliardów dolarów rynku kryptowalut, korzystając z szeregu zdecentralizowanych giełd (DEX) za naciśnięciem jednego przycisku. Zarabiaj na rynkach spadających, wahających się lub rosnących. Brak okresów blokowania, wypłaty przetwarzane w czasie rzeczywistym.

Misją Pheonix jest : ....odwrócić losy inwestycji pasywnych i umożliwić inwestorom detalicznym zostanie brokerem i oferować płynność w handlu światowymi walutami cyfrowymi, uzyskując w ten sposób pasywny zysk.
Nic dziwnego, że od 70 do 95% handlowców detalicznych traci pieniądze, czy to na kryptowalutach, czy poza nimi.

Phoenix lokuje kapitał na wysokiej jakości zdecentralizowanych giełdach (Dex), na których ludzie kupują i sprzedają aktywa cyfrowe przez całą dobę. Odbywa się to w sposób oportunistyczny, stawiając bezpieczeństwo i stabilność ponad zyski. Poniżej przedstawiono niektóre z najlepszych indeksów/protokołów automatycznego animatora rynku.

Zespół opisuje Phoenix podczas Światowego Szczytu Blockchain w Singapurze w 2023 r. !

Zamiast spekulacyjnego handlu, który niesie ze sobą nadmierne ryzyko, zarabiaj jak broker, stając się globalnym dostawcą płynności

Uruchom aplikację w przeglądarce internetowej lub pobierz aplikację Phoenix na komputery Mac i PC.

Projekt Phoenix wywraca do góry nogami....

.....inwestowanie pasywne na wielu frontach. Ich aplikacja czyni Cię brokerem na globalnie kontrolowanym rynku wartym wiele miliardów dolarów, na którym tysiące traderów i inwestorów korzysta z setek zdecentralizowanych giełd do przeprowadzania transakcji na najlepszych kryptowalutach, takich jak Bitcoin, Ethereum, USDT, USDC i nie tylko.

Każda transakcja odbywa się w łańcuchu i co minutę zarabiasz ułamkową opłatę. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy rynki rosną, czy spadają. W rzeczywistości w okresach trudności na rynku opłaty mogą rosnąć wykładniczo w miarę znacznego wzrostu wolumenów. To właśnie sprawia, że ​​wydobywanie płynności w Phoenix jest wyjątkowe, ponieważ wszystko to dzieje się za naciśnięciem jednego przycisku.

W odróżnieniu od innych programów dochodowych, nie ma tu żadnych blokad ani ograniczeń. Zarówno Twój kapitał, jak i opłaty mogą zostać wypłacone w ciągu kilku godzin.

Wyciągaj dwucyfrowe zyski z bycia dostawcą płynności na wielu globalnych, zdecentralizowanych giełdach
Co dokładnie robi aplikacja?

Po zdeponowaniu kapitału (USDC lub Ethereum) w wyznaczonym bezpiecznym inteligentnym kontrakcie aplikacja instaluje ten kapitał w szeregu inteligentnych kontraktów dex, aby zapewnić płynność kupującym i sprzedającym najlepsze aktywa cyfrowe, takie jak Ethereum, Bitcoin, USDC, USDT i inne główne waluty. Za każdym razem, gdy ludzie kupują lub sprzedają najlepsze aktywa cyfrowe na tych zdecentralizowanych giełdach, jesteś kontrahentem i zarabiasz opłatę za transakcję. W ten sposób Phoenix generuje dla Ciebie plon.

Czy inteligentne kontrakty są bezpieczne?

Zespół Spectre Exchange uruchomił wiele inteligentnych kontraktów w ciągu 5 lat bez żadnego przypadku włamania lub naruszenia. W docelowych inteligentnych kontraktach dokonano transakcji o wartości miliardów dolarów bez żadnych incydentów włamań. Są to główne inteligentne kontrakty czołowych firm Dexes (np. TradeJoeXYX, 1-inch, Uniswap), a ich audyty są prezentowane w sekcji Proof of Yield na tej stronie internetowej. Podsumowując, są bezpieczne i na pewno bezpieczniejsze niż parkowanie środków w niektórych bankach (które mogą upaść) czy scentralizowanej giełdzie (która również może i regularnie pada).

Jakiego plonu mogę się spodziewać?

Stopy zwrotu, wypłacane w USDC co minutę (w przybliżeniu), rodzą się na poziomie około 7%+ dla wariantu strategii niskiego ryzyka i osiągają szczyt na poziomie około 50% dla wariantu najwyższego ryzyka, rodząc się na poziomie około 20%+. Dochody te dotyczą opłat pobranych przez firmę Phoenix za świadczenie tej usługi. Jakie jest ryzyko? Twoje ryzyko jest ograniczone do ceny Ethereum i Bitcoina. Za każde 10% spadku cen Ethereum i Bitcoina, w zależności od wybranego wariantu strategii (niskie, średnie lub wysokie ryzyko), Twoja ekspozycja będzie oznaczać spadek wartości Twojego kapitału o 5%, 7% lub o 10%, odpowiednio. Podobnie, gdy Ethereum wzrośnie o 10%, odczujesz wzrost o około 0,1-2%. Czy mogę zabezpieczyć się przed ryzykiem poniesienia straty? Bardziej zaawansowanym łowcom plonów aplikacja Phoenix udostępnia wbudowane porady dotyczące zabezpieczania przy użyciu bezpiecznych i skutecznych protokołów zwarć. Zabezpieczenia nie są idealne, jednak dla tych, którzy mają niechęć i nie chcą brać na siebie jakiegokolwiek ryzyka kapitałowego wynikającego ze spadków cen Bitcoina i Ethereum, może to być preferowana opcja.

Kto stoi za Phoenixem i jakimikolwiek przepisami?

Za aplikacją stoi zespół Spectre Exchange i firmy (posiadające licencje regulacyjne). Możesz dowiedzieć się więcej na ich temat w stopce tej strony, a firmę i zespół, który stworzył ten produkt, możesz zobaczyć tutaj.

Czy jest KYC?

Aplikacja zbiera od Ciebie dane KYC poziomu 1. Oznacza to Twoje imię i nazwisko, miasto i kraj oraz adres e-mail. Oprócz tego musisz przeczytać i zrozumieć warunki oraz związane z nimi ryzyko podczas korzystania z produktu. Usługa jest zamknięta dla obywateli Stanów Zjednoczonych.


Phoenix ma zróżnicowany zespół o różnorodnych umiejętnościach

  • Wielu z nich ma rozległe doświadczenie w technologii finansowej i zajmowało wysokie stanowiska w dużych korporacjach, takich jak JP Morgan, Goldman Sachs i nie tylko. Inni to zapaleni programiści, entuzjaści Defi i Blockchain, którzy pomogli zaprojektować produkt. Poniżej możesz zobaczyć kilku kluczowych członków projektu Phoenix i ich role. Poza tym zespół Phoenix ma oddany zespół programistów i współpracuje ze specjalistami ds. marketingu na całym świecie w celu rozszerzenia zasięgu Phoenix.

 

© 2024. Copyright © All rights reserved e-pasywnezarabianie.pl

Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex