19 kwietnia 2024

Airdrop – Czym jest i jak na nim zarabiać bez inwestycji?

W ostatnim czasie o Airdrop, nowych Tokenach oraz ICO w Internecie jest bardzo głośno. Z pewnością ta popularność jest powodowana jednym znaczącym faktem.


Airdropy zazwyczaj otrzymujemy za free, lub wykonanie pewnych prostych zadań. Nie musimy w nie inwestować.

Wiemy wszyscy że “darmówki” nie wiele znaczą w biznesie online. Są zachętą, ale czy korzystną?

Okazuje się że tak!

W kryptowalutach sytuacja odnośnie “darmówek” jest dość ciekawa. Różne nowo wchodzące ICO dają możliwość kopania za free lub też robią tzw. zrzuty coinów dla uczestników swoich projektów. Potem cena może rewelacyjnie podskoczyć. Oczywiście nie dzieje się to natychmiast a po pewnym czasie.

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: żródło: – LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: źródło: LINK.


✨‼️Warto zbierać tokeny ……….!

……Szczególnie gdy stoi za tym nowoczesna Technologia, zbudowana Społeczność oraz Infrastruktura.
Wiele altów tak zaczynało i potem rosły w cenie po spełnieniu swoich założeń z RoadMap oraz WhitePaper.

Poniższy screen mówi sam za siebie!


Więcej o tym czym jest Airdrop dowiesz się w tym WPISIE.


Gdzie mogę znaleźć tego typu perełki?

Wystarczy że na blogu w pole szukaj wpiszesz Airdrop. Tak jak na poniższym obrazku. Następnie się zarejestrujesz w każdym lub wybranych projektach i odbierzesz swoje darmowe coiny.

A potem?

Zbieramy ….i na dobrą cenę czekamy!

 
 
 
 
 
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!