×

W co zainwestować 1000 zł. Kilka prostych kroków!

W co zainwestować 1000 zł. Kilka prostych kroków!

   
 

Jeżeli chcesz poznać odpowiedź, w co zainwestować 1000 zł, warto rozważyć kilka atrakcyjnych i według mnie najbardziej sensownych opcji. Oto one:

1.Kryptowaluty – można je kupić np. na najlepszej giełdzie ByBit i “hodlować” (dodatkowo posiada ona zyskowne boty do kopiowania oraz masę bonusów, nagród a także do odbioru za free 15$)

2.Akcje, pożyczki, kredyty – do inwestowania w akcje najlepszy jest Trading212 (prosta opcja na otrzymanie do 100 euro w prezencie losowych akcji) oraz Cryptex (możesz zarobić nawet…35 tys. $, platforma ta znalazła rozwiązanie, które pozwoliło im połączyć inwestycje, blockchain i tradycyjne finanse)

3.ETFy

4.Złoto i inne metale szlachetne (zobacz artykuł jak inwestować w złoto)

5.Zdrowie oraz zdrowy rozwój w połączeniu z poziomowym zarabianiem w postaci kilkuletniej platformy FinClub

6.Polecając narzędzia marketingowe wieloletniej, w ponad 10 letniej firmie All In One Profits.

7.Korzystaj z wielu “apek” a więc aplikacji w których rozdawane są różne bonusy. Znam osoby które na nich zarobiły…..dziesiątki tysięcy zł oczywiście przy odpowiedniej reklamie. Warto wziąć pod uwagę to, że aby otrzymać te darmowe bonusy zazwyczaj musimy podać w celach weryfikacyjnych swój dowód lub paszport (KYC). O swoje dane trzeba dbać, nie podawać ich byle komu i byle gdzie. Z drugiej strony brałem udział w wielu tzw. platformach “fintech” które startując rozdawały bonusy celem popularyzacji i robiąc u nich wspomniany KYC, nie miałem problemów. Tym bardziej gdy tego typu projekty działały już kilka lat. W tej kategorii mogę polecić apkę RobinHood. Dostaniemy tu losowe 10-20 euro a może nawet i więcej. Statystyki użytkowników mówią jednak że zazwyczaj jest to do 30 euro.

8.Zainwestować w pełny automat jakim jest ALGOSONE! – Nowo uruchomiony model sztucznej inteligencji handlujący i zarabiający na Bitcoinie, Solanie, XRP i BONK !


Jak zainwestować 1000 zł?

Każda z tych opcji ma swoje zalety i ryzyka. Wybór zależy od Twojej apetytu na ryzyko, horyzontu czasowego inwestycji oraz wiedzy na temat danego rynku. Pamiętaj, że każda inwestycja wymaga przemyślanej decyzji.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex