auvesta zloto
Ochrona majątku oparta na metalach szlachetnych

Żaden typowy MLM - Więc co? - Plan Oszczędnościowy polegający na budowaniu majątku który oparty jest na oszczędzaniu w złocie.

IBIS InGold jest oficjalnym autoryzowanym partnerem handlowym szwajcarskiej mennicy PAMP oraz brytyjskiej mennicy królewskiej The Royal Mint.

Uruchomienie swojego biura to tylko 15 zł z możliwością zarabiania w tym samym dniu. Jak wiemy weryfikacja aby stać się partnerem PAMP zajmuje ponad rok – możesz to zweryfikować w PAMP jak i u oficjalnego partnera którym jest IBIS.

Bezpośrednim przedstawicielem rafinerii PAMP jest:

https://www.pamp.com

a z nimi współpracuje firma IBIS IN GOLD

https://ibisingold.com/?lang=pl

Obydwie firmy posiadają certyfikat LBMA – żadna Polska mennica nie jest zrzeszona w tej prestiżowej organizacji.

image3_2

Budować, oszczędzać, zabezpieczać oraz inwestować możesz już od 15 zł miesięcznie
Fizyczne metale szlachetne powinny znaleźć się w każdym "portfolio" inwestycyjnym

Metale szlachetne są zabezpieczeniem majątku. Warto inwestować teraz w metale szlachetne, aby zapewnić sobie finansową przyszłość i bezpieczeństwo. W ten sposób poprzez regularne nabycie złota budujemy długoterminowo majątek o trwałej wartości.

5$ + Mystery Box (skrzynie z nagrodami) z dolarami za polecenie

RedotPay to firma zajmująca się technologią blockchain, skupiająca się na portfelach kryptowalutowych i rozwiązaniach płatniczyc...
CZYTAJ WIĘCEJ!
Dlaczego złoto w IBISINGOLD i dlaczego zakup metali szlachetnych?

Chcesz zapewnić sobie bezpieczną przyszłość i niezależność finansową w oparciu o własny kapitał?

Czy już zacząłeś regularnie odkładać pieniądze na swoją emeryturę?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystując procent składany, stale zwiększać swój kapitał - poznaj IBISINGOLD

Korzystna cena zakupu

Szybka dostawa

Odsprzedaż złota

Własność w 100%

Certyfikowany standard jakości

Gwarancja odkupu

Audyt zewnętrzny

 Cena złota wzrasta w długich odcinkach czasu i to w czasach, kiedy świat jest nękany kryzysami gospodarczymi. Złoto działa jako zabezpieczenie przed inflacją i jest wykorzystywane w całym świecie. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, możesz je szybko odzyskać.

Każdy ma prawo chronić swoje pieniądze. Oszczędzanie iiplan może zawrzeć osoba pełnoletnia i może spokojnie zainwestować tylko 15,00 PLN miesięcznie. Swoboda w oszczędzaniu jest tym, co ma sens. Inwestuj według swoich możliwości.

Dzięki oszczędzaniu iiplan możesz nabywać większą wagowo ilość metali inwestycyjnych i uzyskać lepszą cenę . Koszty początkowe (zapłacony wzrost ceny wejściowej) zostaną  zwrócone w postaci premii iiplan przy odkupie towarów.

Masz pełną kontrolę nad swoją inwestycją . Wybierz, czy chcesz, aby wysyłać ci w pełni zapłacone sztabki w sposób ciągły, na koniec umowy , czy na Twoją prośbę .

Złoto inwestycyjne dostarczane jest z wiodących rafinerii. Jesteś jego pierwszym właścicielem. Otrzymujesz nie "złoty papier" a prawdziwe złoto najwyższej jakości.

 Złoty kruszec rozpala,  budzi wszechobecny zachwyt, potęguje emocje,  rodzi sny o potędze i motywuje do nadludzkich wysiłków… Jego ogromna rola w historii jest niezaprzeczalna. Mimo obaw o bezpieczeństwo, zakup fizycznego złota przez internet u odpowiedniego dealera daje dobrą cenę i szybką realizację transakcji.

Czy wiesz, że ustawa BRRD pozwala na przejęcie Twoich pieniędzy, które masz na rachunku bankowym? Co więcej to miało już miejsce zarówno w Polsce, jak i za granicą! Jak uniknąć utraty swoich oszczędności? Możesz na przykład inwestować w metale szlachetne, które nie dość, że są odporne na inflację, to ich wyniki finansowe z roku na rok są coraz bardziej imponujące!

IBISINGOLD - ma także rewelacyjny plan marketingowy dzięki któremu efektywnie możesz dodatkowo zarabiać. Wykorzystaj to!

1.Klient otrzymuje informacje o produktach firmy.

2.Zostaje partnerem, promuje produkt i buduje sieć kolejnych partnerów.
 
3.Partnerzy rozszerzają produkty i zdobywają własnych klientów.
 
4.Prowizja partnerska rośnie wraz z liczbą klientów i partnerów w strukturze.


Więcej o firmie IBISINGOLD

Przechowywanie realizowane jest przez renomowane przedsiębiorstwa z branży bezpieczeństwa. Nowy wymiar usług i przejrzystości w odniesieniu do metali szlachetnych. IBISInGold jest oficjalnym autoryzowanym partnerem handlowym szwajcarskiej mennicy PAMP oraz brytyjskiej mennicy królewskiej The Royal Mint. Obydwie firmy posiadają certyfikat LBMA - żadna Polska mennica nie jest zrzeszona w tej prestiżowej organizacji.


Proste procedury działania. Zamawiamy, Opłacamy, Przechowujemy

Złoto, Srebro, Sztabki - Monety - Akcesoria!

Posiadając depozyt online możemy co do centa oszczędzać, kupować, sprzedawać oraz przechowywać metale szlachetne. Elastyczne plany oszczędnościowe nie są związane z deklaracją zakupów ani nie narzucają okresów wypowiedzenia. Możesz być wyłącznie klientem jak i partnerem biznesowym.

Złoto to inwestycja, która nie podlega inflacji, a kryzys gospodarczy podnosi nawet jego cenę. Stanowi zabezpieczenie pieniędzy i innych inwestycji w czasach, gdy nie mają się dobrze. Złoto inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT w Unii Europejskiej.

Oszczędzanie iiplanGold jest zabezpieczone fizycznym złotem. Dokonując każdej płatności kupujesz odpowiednią ilość złota. Twoje oszczędności będą odzwierciedlać cenę metalu inwestycyjnego, a Ty wykorzystasz wszystkie korzyści, które zapewnia posiadanie złota inwestycyjnego – długoterminową aprecjację i zabezpieczenie przed utratą wartości.

iiplanGold zapewnia Ci najniższą cenę fizycznego złota inwestycyjnego. Zaletą jest nie tylko bardzo interesująca cena, kupujesz czyste złoto, które pochodzi z prestiżowej rafinerii PAMP ze Szwajcarii i jest weryfikowalne poprzez VERISCAN. VERISCAN to wyjątkowa technologia rafinerii PAMP, która ułatwia bardzo prostą weryfikację autentyczności sztabek i monet bez ich uszkadzania.

Od Ciebie zależy, czy stopniowo firma będzie wysyłać Ci sztabki czy monety, które powiększą Twój portfel złota lub też będą Ci wypłacać pieniądze. Ponadto jednorazowo lub regularnie możesz sam wybrać walutę, w której nastąpi wypłata. Taki wybór masz z iiplanGold.

Oszczędności iiplanGold uzgodnisz w zaciszu własnego domu. Decydujesz jedynie, jaką kwotę chcesz lokować w złoto miesięcznie. Na adres e-mail otrzymasz projekt umowy, który potwierdzisz (podpiszesz) poprzez pierwszą płatność. Oprócz zwykłych płatności możesz swobodnie dokonywać dodatkowych wpłat. Możesz dostosować oszczędności do swojej aktualnej sytuacji.

 
 
Procedura rejestracji w IBISINGOLD


Rejestrujemy się z linku poniżej:

 

http://aurrie.ibisingold.com?PID=60919

 

Na stronie klikamy "Zaloguj" a następnie "Rejestracja" jak na obrazku poniżej:


 

Wypełniamy potrzebne dane do rejestracji. Na dole zobaczymy pole "Wyświetl przełożonego partnera" - jeżeli nie wyświetli się tam mój numer, wpisz 60919. Powinny pokazać się moje dane jako "wprowadzającego".

 Jeżeli zdecydowałeś, zdecydowałaś odnośnie zakupu złota w tej firmie wybierz iiplan Profii.

 

 

 
 

W IbisIngold możemy kupować złoto jednorazowo, możemy to także robić cyklicznie już od 15 zł co miesiąc. Wejście wzrostowe czyli np. 27 zł (taką sumę pokazało mi do opłaty podczas tworzenia zlecenia na wpłaty)  to suma która będzie potrącona przy pierwszych naszych wpłatach. Opłata ta gwarantuje opcje odkupienia przez firmę od Nas złota, gdy np. je będziemy chcieli dla niej odsprzedać.

Według własnego uznania, określamy cel i zależności odnośnie planu wpłat na zakup złota.

 JUŻ DZIŚ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWÓJ DEPOZYT W ZŁOCIE LUB SREBRZE.  SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ W RAZIE PROBLEMÓW ABYM POMÓGŁ DLA CIEBIE  PRZEJŚĆ PROCEDURĘ ONLINE

landing page za aktywnosc
4 ryzyko
Copyright 2017 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.