×

(Recenzja) Społeczność kryptowalut bez przerwy klika chomika, mając nadzieję na zarobienie tysięcy dolarów na nowej grze. Czego można się spodziewać po Hamster Kombat?

(Recenzja) Społeczność kryptowalut bez przerwy klika chomika, mając nadzieję na zarobienie tysięcy dolarów na nowej grze. Czego można się spodziewać po Hamster Kombat?

   
 


Co to jest Hamster Kombat?

Hamster Kombat to gra polegająca na kliknięciu na Telegram , w której gracze mogą zamienić chomika w dyrektora generalnego odnoszącej sukcesy firmy, klikając monetę i kupując specjalne karty. Twórcy Hamster Kombat sami pozycjonują grę jako symulator edukacyjny.

Choć pojawiła się jeszcze w marcu, popularność zyskała dopiero w maju. Gwałtowny wzrost popularności zbiegł się z uruchomieniem kanału projektu na YouTube i zwiększoną promocją wśród influencerów i społeczności.

Co jest wyjątkowego w Hamster Kombat?

Hamster Kombat zyskuje ogromną popularność. Jest to darmowa i łatwa do nauczenia gra, która pozwala każdemu, kto nie jest wtajemniczony w świat giełd i kryptowalut, poczuć się zaangażowanym w wielki sakrament zarabiania pieniędzy z niczego. Możliwość zarobienia pieniędzy w klikerze sprawiła, że ​​już na początku czerwca liczba graczy w Hamster Kombat osiągnęła 100 milionów.

Narzucone poczucie FOMO (Fear of Missing Out) i agresywna reklama odgrywają ważną rolę w promocji – nie tylko ze strony blogerów, ale także zwykłych użytkowników, którzy promują grę w imię bonusów do własnych kont z linków polecających.

Zamiast tego mają nadzieję zarobić prawdziwe pieniądze. Twórcy gry obiecują wystawić token HMSTR na giełdzie i nagradzać graczy monetami za ich portfele.

Wiara w projekt wynika ze współpracy z systemem TON oraz doświadczenia firmy Notcoin , której zespół zrobił już to, co obiecali twórcy Hamster Kombat: wypuścił monetę na giełdy i udostępnił tokeny graczom. Pytania rodzi fakt, że autorzy gry są starannie ukryci i niemal nie wchodzą w interakcję z publicznością.

Rejestracja Hamster Kombat:

https://t.me/hamster_kombat_bOt/start?startapp=kentId321578206

Jak grać

Gra jest zaimplementowana jako miniaplikacja uruchamiana poprzez bota @hamster_kombat_bot. Z reguły ludzie przychodzą do Hamster Kombat poprzez linki polecające od znajomych lub po prostu przypadkowych osób, aby otrzymać bonusy powitalne.

Nowy gracz otrzymuje 5000 monet (lub 25 000, jeśli użytkownik ma subskrypcję Telegram Premium). Pomoże to nadawcy otrzymać unikalne karty, ale będzie ich więcej później.

Po rejestracji użytkownik otrzymuje chomika CEO. Początkowo jest łysy i cienki, ale z czasem stanie się bardziej solidny i puszysty.

Na początku jedynym sposobem na awans jest kliknięcie monety. Nie będzie jednak możliwe szturchanie w nieskończoność, gdyż w mechanice prymitywnej po każdym kliknięciu istnieje rezerwa energii zużywanej. Użytkownik może bezpłatnie uzupełnić energię sześć razy dziennie, ale nie może tego robić częściej niż raz na godzinę.

Aby przyspieszyć ten proces, twórcy udostępnili kilka boosterów. Niektórzy zwiększają walutę otrzymywaną za każde dotknięcie, a niektórzy podkręcają skalę wytrzymałości. Całą tę odmianę kupuje się za te same monety wokół ekstrakcji, podczas której budowana jest cała aplikacja.

Kiedy gracz zgromadzi wystarczającą liczbę monet, może kupić karty w sekcji Kopalnia. Są to różne działania i pojęcia związane z kryptowalutami, IT i biznesem. Nazwy są zupełnie nieistotne: najważniejsze jest pasywne dochody tych kart.

Już zakupione karty można ulepszyć, aby uzyskać większy dochód pasywny. Aby otworzyć nową kartę, użytkownik musi ulepszyć inną kartę do danego poziomu lub zaprosić więcej znajomych za pomocą linku polecającego.

Czy można zarobić na Hamster Kombat?

To pytanie jest raczej retoryczne. Nikt nie może z całą pewnością powiedzieć, czy kliker przyniesie graczom dochód. Wszystkie miliony dolarów, które gracze mogą zarobić w grze, pozostają jedynie pięknymi liczbami waluty w grze, w żaden sposób nie powiązanymi z prawdziwymi pieniędzmi.

Twórcy gry obiecują jednak, że moneta pojawi się na giełdach w czerwcu, a obecni gracze otrzymają określoną ilość kryptowaluty w formie zrzutu w podziękowaniu za wsparcie. W świecie kryptowalut zrzut to masowa dystrybucja tokenów do portfeli użytkowników — zwykle zaraz po wprowadzeniu na rynek nowej monety.

Okazuje się, że użytkownicy, którzy spędzili w grze dziesiątki godzin, otrzymają HMSTR o wartości kilku dolarów. Być może uda im się zarobić kilkaset lub tysiąc, ale nikt nie obiecuje ani nie gwarantuje nawet tego.

Czy wszystko jest takie bezpieczne?

Choć gra nie stwarza istotnego zagrożenia, wciąż pojawia się kilka pytań. Najbardziej podejrzane jest to, że ekipa twórców skrupulatnie się ukrywa. Wszystkie posty są publikowane w imieniu chomików z kreskówek, a w filmach używa się głosu robota.

Promocja wirusowa również rodzi pytania. Twórcy postanowili wywrzeć presję na użytkowników FOMO, wzbudzając emocje wokół projektu, zwiększając grono odbiorców i obiecując nagrody za udział w grze.

Co mówią użytkownicy

Gracze Hamster Kombat, z którymi rozmawiał portal crypto.news, przyznali, że zaczęli grać w tę grę dzięki projektowi Notcoin. Jednocześnie nie byli pewni, czy te gry mogą przynieść realny dochód, ale po wejściu na giełdę i wzroście monety Notcoin stało się jasne, że mogą zarobić dobre pieniądze.

„Teraz warto więc angażować się w obiecujące projekty, ponieważ… Nie jest trudno poświęcić trochę czasu na zabawkę, która ma przyjemny interfejs i znaczenie”. Gracz w Hamster Kombat

Użytkownicy jako główne powody, dla których grają w Hamster Kombat, podkreślają ekscytację grą i możliwość niemal pasywnego zarabiania pieniędzy.

Jednak wielu zgadza się, że biorąc pod uwagę liczbę graczy w Hamster Kombat, jest mało prawdopodobne, aby przyniósł on duże zyski.

Czy użytkownicy powinni zacząć grać w Hamster Kombat, czy jest już za późno?

Pomysł takiego klikera nie jest nowy, gdyż początkowo z niego korzystali twórcy NOT. Użytkownicy otrzymywali tokeny umożliwiające gromadzenie punktów w klikerze Notcoin. Po wystawieniu na aukcji, podana została jedna prawdziwa moneta NOT za 1000 jednostek waluty gry.

Istotną zaletą Hamster Kombat i innych podobnych klikerów jest ich przystępność. Dla wielu te gry otwierają świat kryptowalut i mogą pomóc im zarobić pierwsze pieniądze na zasobach cyfrowych. Jedynym ryzykiem jest strata czasu, jeśli projekt nie może umieścić swojej kryptowaluty na giełdzie.

Nie wiadomo, jak zasób kryptograficzny będzie działał w czasie. Monety memów zwykle na początku gwałtownie rosną, ale potem ich wartość osiąga zero. Ci, którzy zaczęli zbierać monety wcześniej, zarobią pieniądze.

Im więcej monet posiada dany gracz, tym lepiej. Ale im więcej monet ma społeczność, tym większa szansa na ich deprecjację. A 100 000 kliknięć w chomika w najlepszym wypadku przyniesie użytkownikowi kilkaset dolarów.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex