×

Jak zarobić 6 mln $ w niecałe 24h. Takie akcje, tylko na rynku crypto!

Jak zarobić 6 mln $ w niecałe 24h. Takie akcje, tylko na rynku crypto!

   
 

Cóż, na rynku kryptowalut różne rzeczy mogą się wydarzyć. Tak też się stało i tym razem.

W sieci Ethereum doszło do niecodziennej transakcji. Inwestor zarobił ponad sześć milionów dolarów w ciągu zaledwie… jednego dnia. Było to efektem zakupu tokenów SAVM, nowej kryptowaluty, która zyskała na popularności dzięki rekomendacjom znanych influencerów. Osiągnięcie tak imponującego zysku w tak krótkim czasie jest rzadkością, nawet w świecie tak szalonym, jak ten krypto.

 

Projekt w którym czynnik ludzki został "wykorzystany" do przeprowadzania zyskownych transakcji

 
ROBOINVESTING
 

SAVM szybko zyskało na wartości po swoim debiucie. Wsparcie influencerów, takich jak MacnBTC i Crypto Kaduna, miało znaczący wpływ na wzrost popularności tokenu. Rejestracja na IDO (Initial DEX Offering) przyciągnęła 47,000 uczestników, ale tylko nieliczni mieli szansę na zakup. Wzrost zainteresowania projektem był tak duży, że wielu potencjalnych inwestorów nie miało możliwości wzięcia udziału w początkowej ofercie.

Wartość SAVM osiągnęła szczyt 14.8 dolarów za token, co oznaczało ponad 250-krotny zwrot z inwestycji dla uczestników IDO. Mimo późniejszego spadku wartości do 11.6 dolarów SAVM utrzymało wysoką kapitalizację rynkową. Rynek krypto obserwuje ciągłe zmiany, a przypadki takie jak ten z SAVM dowodzą, że szybkie i świadome decyzje inwestycyjne — rzecz jasna przy odrobinie szczęścia — mogą przynieść znaczące zyski.

źródło: https://bithub.pl

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex