×

Zarabiaj oglądając filmy na PayUp!

Zarabiaj oglądając filmy na PayUp!

   
 

Darmowy temat do zarabiania poprzez oglądanie filmików. Prosty, łatwy a czy skuteczny? Zobaczymy. Możemy wspólnie potestować i sprawdzić wypłaty od 2 $ (“minima” te, mogą się zmienić). Takich temacików było wiele, większość padła, nieliczne dalej kombinują. PayUp jest mocno reklamowany u Rosjan, a to już coś.

Zarejestrowanych jest ponad 1 mln osób.

Ps:.. Robię w ten sposób że po rejestracji na laptopie, włączam już Payup na telefonie np. w przeglądarce Firefox….i co jakiś czas klikam sobie filmiki – dalej robiąc to co chce na laptopie. Filmików codziennie jest sporo (czasem wyskoczy captcha- sprawdza czy nie jesteś robotem), więc w miare szybko powinno się dojść do minimum. Dzienny limit wypłat to 20$.
..ale…jest też opcja …AUTO!


Jak zainstalować MAKRA PayUpVideo na smartfonie z Androidem

PayUpVideo MACROS umożliwia automatyczne oglądanie filmów na smartfonie z systemem operacyjnym Android. Aby pracować, musisz wykonać kilka kroków. Opis znajdziesz po rejestracji na PayUp w zakładce “Makra”!.

Zapraszam do przetestowania platformy.


Zarabiasz oglądając krótkie filmy z YouTube. Oglądanie jest obsługiwane przez oficjalny odtwarzacz, który działa na każdym urządzeniu. Zarobki (wypłacane automatycznie) zależą bezpośrednio od kwoty podstawowej za film, czasu jego trwania i aktualnego poziomu konta. Starają się nie ograniczać liczby filmów. Wypłaty od 2 $!

W danym momencie może zostać złożona tylko jedna prośba o wypłatę. Nie możesz wysłać drugiej prośby o wypłatę, dopóki pierwsza nie zostanie zrealizowana.

— Nie pobierają opłaty za wypłatę, ale podczas przetwarzania wypłaty odliczają część oceny. Kalkulacja dokonywana jest w oparciu o wzór: 10 000 + (kwota wypłaty * aktualny poziom * 100) .

— Pierwsze wypłaty są sprawdzane przez moderatora, co może zająć do 72 godzin. Po zatwierdzeniu 3-5 wypłat Twoje żądania zostaną przetworzone automatycznie.

Użytkownikowi udostępnianych jest średnio 500 filmów dziennie. Używanie wielu kont jest surowo zabronione. W przypadku wykrycia takich przypadków blokujemy wszystkie powiązane konta. Wszystkie zarobki na stronie podawane są w dolarach (USD). Można wypłacić środki już od 2 $. Kwota zależy również od systemu płatności. Oferują możliwość wypłaty środków do portfeli Payeer, Advcash i TRX.Regularnie organizują konkursy z cennymi nagrodami dla swoich użytkowników.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex