Jak w prosty sposób inwestować w złoto!?

Uruchomienie swojego biura to tylko 15 zł z możliwością zarabiania w tym samym dniu. Jak wiemy weryfikacja aby stać się partnerem PAMP zajmuje ponad rok – możesz to zweryfikować w PAMP jak i u oficjalnego partnera którym jest IBIS.

Bezpośrednim przedstawicielem rafinerii PAMP jest:

https://www.pamp.com

a z nimi współpracuje firma IBIS IN GOLD

https://ibisingold.com/?lang=pl

Obydwie firmy posiadają certyfikat LBMA – żadna Polska mennica nie jest zrzeszona w tej prestiżowej organizacji.

Fizyczne metale szlachetne powinny znaleźć się w każdym "portfolio" inwestycyjnym. Metale szlachetne są zabezpieczeniem majątku. Warto inwestować teraz w metale szlachetne, aby zapewnić sobie finansową przyszłość i bezpieczeństwo. W ten sposób poprzez regularne nabycie złota budujemy długoterminowo majątek o trwałej wartości.

Chcesz zapewnić sobie bezpieczną przyszłość i niezależność finansową w oparciu o własny kapitał? Czy już zacząłeś regularnie odkładać pieniądze na swoją emeryturę? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystując procent składany, stale zwiększać swój kapitał - poznaj IBISINGOLD

Korzystna cena zakupu, Szybka dostawa, Odsprzedaż złota, Własność w 100%, Certyfikowany standard jakości, Gwarancja odkupu, Audyt zewnętrzny

Dzięki oszczędzaniu iiplan możesz nabywać większą wagowo ilość metali inwestycyjnych i uzyskać lepszą cenę . Koszty początkowe (zapłacony wzrost ceny wejściowej) zostaną zwrócone w postaci premii iiplan przy odkupie towarów. Masz pełną kontrolę nad swoją inwestycją . Wybierz, czy chcesz, aby wysyłać ci w pełni zapłacone sztabki w sposób ciągły, na koniec umowy , czy na Twoją prośbę .

Cena złota wzrasta w długich odcinkach czasu i to w czasach, kiedy świat jest nękany kryzysami gospodarczymi. Złoto działa jako zabezpieczenie przed inflacją i jest wykorzystywane w całym świecie. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, możesz je szybko odzyskać. Każdy ma prawo chronić swoje pieniądze. Oszczędzanie iiplan może zawrzeć osoba pełnoletnia i może spokojnie zainwestować tylko 15,00 PLN miesięcznie. Swoboda w oszczędzaniu jest tym, co ma sens. Inwestuj według swoich możliwości.

Złoto inwestycyjne - dostarczane jest z wiodących rafinerii. Jesteś jego pierwszym właścicielem. Otrzymujesz nie "złoty papier" a prawdziwe złoto najwyższej jakości.


Złoty kruszec rozpala, budzi wszechobecny zachwyt, potęguje emocje, rodzi sny o potędze i motywuje do nadludzkich wysiłków…


Jego ogromna rola w historii jest niezaprzeczalna. Mimo obaw o bezpieczeństwo, zakup fizycznego złota przez internet u odpowiedniego dealera daje dobrą cenę i szybką realizację transakcji....


Czy wiesz, że ustawa BRRD pozwala na przejęcie Twoich pieniędzy, które masz na rachunku bankowym? Co więcej to miało już miejsce zarówno w Polsce, jak i za granicą! Jak uniknąć utraty swoich oszczędności?


Możesz na przykład inwestować w metale szlachetne, które nie dość, że są odporne na inflację, to ich wyniki finansowe z roku na rok są coraz bardziej imponujące!

IBISINGOLD - ma także rewelacyjny plan marketingowy dzięki któremu efektywnie możesz dodatkowo zarabiać. Wykorzystaj to!

1.Klient otrzymuje informacje o produktach firmy.

2.Zostaje partnerem, promuje produkt i buduje sieć kolejnych partnerów.

3.Partnerzy rozszerzają produkty i zdobywają własnych klientów.

JUŻ DZIŚ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWÓJ DEPOZYT W ZŁOCIE LUB SREBRZE. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ W RAZIE PROBLEMÓW ABYM POMÓGŁ DLA CIEBIE PRZEJŚĆ PROCEDURĘ ONLINE


CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ!

Więcej o firmie IBISINGOLD

Przechowywanie realizowane jest przez renomowane przedsiębiorstwa z branży bezpieczeństwa.

Nowy wymiar usług i przejrzystości w odniesieniu do metali szlachetnych. IBISInGold jest oficjalnym autoryzowanym partnerem handlowym szwajcarskiej mennicy PAMP oraz brytyjskiej mennicy królewskiej The Royal Mint. Obydwie firmy posiadają certyfikat LBMA - żadna Polska mennica nie jest zrzeszona w tej prestiżowej organizacji.

Proste procedury działania. Zamawiamy, Opłacamy, Przechowujemy

Złoto, Srebro, Sztabki - Monety - Akcesoria!
Posiadając depozyt online możemy co do centa oszczędzać, kupować, sprzedawać oraz przechowywać metale szlachetne. Elastyczne plany oszczędnościowe nie są związane z deklaracją zakupów ani nie narzucają okresów wypowiedzenia. Możesz być wyłącznie klientem jak i partnerem biznesowym.

Złoto to inwestycja, która nie podlega inflacji, a kryzys gospodarczy podnosi nawet jego cenę.

Stanowi zabezpieczenie pieniędzy i innych inwestycji w czasach, gdy nie mają się dobrze. Złoto inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT w Unii Europejskiej. Oszczędzanie iiplanGold jest zabezpieczone fizycznym złotem. Dokonując każdej płatności kupujesz odpowiednią ilość złota. Twoje oszczędności będą odzwierciedlać cenę metalu inwestycyjnego, a Ty wykorzystasz wszystkie korzyści, które zapewnia posiadanie złota inwestycyjnego – długoterminową aprecjację i zabezpieczenie przed utratą wartości.

iiplanGold zapewnia Ci najniższą cenę fizycznego złota inwestycyjnego.

Zaletą jest nie tylko bardzo interesująca cena, kupujesz czyste złoto, które pochodzi z prestiżowej rafinerii PAMP ze Szwajcarii i jest weryfikowalne poprzez VERISCAN. VERISCAN to wyjątkowa technologia rafinerii PAMP, która ułatwia bardzo prostą weryfikację autentyczności sztabek i monet bez ich uszkadzania. Od Ciebie zależy, czy stopniowo firma będzie wysyłać Ci sztabki czy monety, które powiększą Twój portfel złota lub też będą Ci wypłacać pieniądze. Ponadto jednorazowo lub regularnie możesz sam wybrać walutę, w której nastąpi wypłata. Taki wybór masz z iiplanGold.

Procedura rejestracji w IBISINGOLD


Rejestrujemy się z linku poniżej:

http://aurrie.ibisingold.com?PID=60919


Na stronie klikamy "Zaloguj" a następnie "Rejestracja" jak na obrazku:Wypełniamy potrzebne dane do rejestracji.

Na dole zobaczymy pole "Wyświetl przełożonego partnera" - jeżeli nie wyświetli się tam mój numer, wpisz 60919. Powinny pokazać się moje dane jako "wprowadzającego".


Jeżeli zdecydowałeś, zdecydowałaś odnośnie zakupu złota w tej firmie wybierz iiplan Profii.


W IbisIngold możemy kupować złoto jednorazowo, możemy to także robić cyklicznie już od 15 zł co miesiąc. Wejście wzrostowe czyli np. 27 zł (taką sumę pokazało mi do opłaty podczas tworzenia zlecenia na wpłaty) to suma która będzie potrącona przy pierwszych naszych wpłatach. Opłata ta gwarantuje opcje odkupienia przez firmę od Nas złota, gdy np. je będziemy chcieli dla niej odsprzedać.

Według własnego uznania, określamy cel i zależności odnośnie planu wpłat na zakup złota.Don`t copy text!