Krajowy Program Wieś Plus!

Projekt zrzeszający mieszkańców polskich wsi tworzących wspólnie największą krajową strukturę partnerską!

Głównym priorytetem WieśPlus jest dostarczenie takich samych możliwości ludziom zamieszkującym tereny wiejskie, jakie mają mieszkańcy największych miast.

Tam gdzie często.....

....nie docierają informacje o bardzo wartościowych produktach, usługach i udogodnieniach, nasza struktura szybko i skutecznie pomaga to zmienić. To co kiedyś było niedostępne teraz staje się codziennością. Dzięki wykorzystaniu pełnego potencjału partnerstwa korzyści płyną dla wszystkich stron.

Nietypowy biznes.

Na codzień mieszkam w niewielkim mieście, co tydzień jednak jeżdzę do pracy na wioskę. Dla tego typu osób, które lubią polską - wioskową - sielankę, mam ciekawą opcję zarobku bez jakichkolwiek zobowiązań do działania. Ambasador Polskiej Wsi. Możliwe fajne opcje, na dorobienie sobie do domowego budżetu.

Zarejestruj się.

Podaj kod sponsorski o ile będzie potrzebny na stronie:
2-5-1726 Wiesław Moroz
https://wiesplus.pl/?kod=2-5-1726

Tworzymy największą bazę wsi Polskiej.

Przy rejestracji podaj podstawowe dane: Imię, Nazwisko, Telefon, E-Mail, kod swojej wioski XX-XXX. Następnie wybieramy swój region: Województwo, Powiat, Miasto i wybieramy wieś w Swojej okolicy.

Uwaga! Nie musisz mieć zameldowania na wybranej wiosce, nie musisz tam mieszkać na stałe aby zostać jej Ambasadorem. Zapisz własny numer który pojawi się na czerwono (na dole) i podawaj go przy rejestracji i rozbudowie sieci. Pamiętaj : raz wybrana przez kogoś wieś jest raz na zawsze zarezerwowana. Liczy sie czas ! Jeżeli zarejestrujesz minimum 5 Ambasadorów możesz na tym etapie zostać Menadżerem.

Ps:... Po rejestracji zaproś kolejnych Ambasadorów.

Rekomendując rozbudowujesz swój zespół.

Uwaga! ....Aby zostać Ambasadorem danej WSI nie musisz na niej mieszkać ani mieć na niej meldunku - jeżeli mieszkasz w Mieście wybierasz sobie wolną Wieś rejestrujesz się i jest ona przypisana na Twoją wyłączność. Ambasador będzie obsługiwał swoją Wieś osobiście lub może komuś to zlecić.

Praca na platformie jest bardzo prosta. Twoim zadaniem będzie prowadzenie strony, dodatkowo otrzymasz wszelkie potrzebne materiały, praca zajmie Ci od 1 do max 3 godz. na miesiąc będzie łatwa i przyjemna.

- masz 30 % prowizji od wszelkich zakupów, usług i wszelkich innych obrotów mieszkańców wsi.

Fotowoltaika, pompy ciepła, nawozy, opał, extra produkty dla rolnictwa, dla domu i masa innych - z czego Ty zawsze masz 30 %, ale to tylko początek możliwości. Dodatkowe dochody da Ci budowa grupy Ambasadorów w innych miejscowościach - masz od ich dochodów z pierwszej linii 10 % potem głębiej 5 % i z 3 linii 2,5 %

Na czym tu zarabiasz ?

Logowanie: ..........

do panelu WiesPlus po poprawnej rejestracji. W systemie otrzymasz wszelkie niezbędne materiały (potężny dysk Google), zobaczysz swój zespół - strukturę a także dowiesz się o cyklicznych webinarach - spotkaniach online.

Skorzystaj także z możliwości Wiejskiego Targu w WiesPlus:

https://wiejskitarg.pl/?kod=2-5-1726

Ps:.. Są grupy na FB WiesPlus, na telegramie, jest też czat dla Liderów a więc osób które zapisały pod sobą min 5 Ambasadorów.
Pisz jeżeli chcesz abym Ciebie tam dołączył.

INFORMACJE O PLATFORMIE!

Ambasadorzy projektu to główne filary programu. Są to mieszkańcy wsi, którym zależy na poprawie jakości życia i wyrównywaniu możliwości z tymi które posiadają mieszkańcy wielkich miast. Są oni łącznikiem pomiędzy światem szybkiego rozwoju a lokalną społecznością która jest rozproszona i potrzebuje właśnie takich liderów. Będąc zrzeszeni w tak licznej i silnej strukturze mogą dbać o interesy mieszkańców własnych wsi dając im dostęp do najlepszej jakości produktów i usług.

Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. Bycie TU partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów.

Głównym zadaniem ambasadora jest dbanie o poprawne funkcjonowanie naszego systemu marketingowego w jego własnej wsi, pomoc w administrowaniu lokalnej strony www, oraz promowanie wiejskiego portalu ogłoszeniowego WiejskiTarg.pl.

....oraz: PROJEKT KARMY I PASZE U SĄSIADA

....PROJEKT KOREPETYCJE ONLINE NA 5+

....PROJEKT DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻEK

....PROJEKT WIEŚ Z LOTU PTAKA

Jak zostać ambasadorem projektu w twojej wsi?

Podaj swoje dane do kontaktu w formularzu oraz wpisz kod osoby polecającej. Podanie danych nie jest wiążące, służy jedynie do zgłoszenia zainteresowania współpracy. Na każdym etapie możesz zrezygnować z bycia abasadorem wiejskim.

Zainteresuj się zieloną przyszłością ludzkości! Najlepsze technologie ochrony środowiska i stabilizacji klimatu służą każdemu partnerowi w WIEŚPLUS!

 

Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl

Don`t copy text!