Giełda ByBit

ByBit: 5€ + 10$ = ~60 PLN....

....za samą rejestrację

....(dla nowych i obecnych użytkowników nie posiadających karty) + 20$ za polecenie! Z okazji 5 urodzin ByBit – przygotowała ciekawe bonusy i promocje.

Bot handlowy Bybit. Inteligentne transakcje! Bybit Trading Bot to kompleksowa platforma do automatycznego handlu kryptowalutami. Oferuje różne typy wstępnie skonfigurowanych i wolnych od błędów robotów handlowych. Bybit Trading Bot zapewnia użytkownikom skuteczne strategie handlowe, które oszczędzają czas i poprawiają zwrot z inwestycji bez dodatkowych kosztów.

Kryptowaluta i handel. ByBit daje Ci możliwość poszerzania swojej wiedzy o kryptowalutach i handlu jak profesjonalista. Od początkujących po zaawansowane przewodniki i kursy dotyczące handlu kryptowalutami – dodatkowo zapewniają Ci pomoc codziennie i wtedy, gdy ma to największe znaczenie.

Odblokuj swój potencjał handlowy dzięki zautomatyzowanym botom.
W moim przypadku w pierwszym miesiącu zysk z botów to około.....180%. Dowiedz się, jak to działa już dziś. !
AI BOT BYBIT! - KLIKNIJ! PEŁNE INFORMACJE - URUCHOMIENIE BOTA!

CO NAM OFERUJE BYBIT!

Polecaj produkty swoim znajomym i otrzymaj procent ich zakupów! Program Polecający.
Dzięki niemu możesz otrzymać zwrot pieniędzy, prezenty, nagrody - zapraszając znajomych lub
polecając produkty. Powyżej video z kanału You Tube - Piotr Ostapowicz

W każdym aspekcie Naszego życia, bez względu na to czy jest to praca, zakupy, sport czy wypoczynek - potrzebujemy "Turbo Doładowania"

...dlatego też korzystanie z zautomatyzowanego oprogramowania do handlu Bitcoinami i innymi kryptowalutami pomaga zwiększyć przychody i zmniejszyć straty! Na dole tej strony, znajdziesz informacje jak odebrać darmowe $ od giełdy ByBit!
CZYM JEST BYBIT?

Najszersza gama łatwych w obsłudze produktów handlowych i Web3
Portfel | Fiata | P2P | Karta | Zarabiaj na wiele sposobów | Instrumenty pochodne | NFT
Pakiety Produktów!

Dołącz do ByBit!
Nigdy nie przegapisz najnowszych aktualizacji produktów i wydarzeń.


Bot handlowy Bybit

Korzystanie z zautomatyzowanego oprogramowania do handlu Bitcoinami i innymi kryptowalutami pomaga zwiększyć przychody i zmniejszyć straty, jeśli zostanie skutecznie wdrożone. ByBit pomoże Ci z łatwością opanować funkcje tych botów handlowych.


W około 30 dni, bot zarobił 180%

Na obrazku widać że kwota włożona to 69$. Po około 34 dniach zysk to: >> Total P&L (USDT) + 126,68 (zarobione $) + 183,59 (zysk w %). Bot wykonał do tej pory 375 trady.


...Rewelacja....

...czy warto działać w botach od giełdy ByBit? Myślę że tak, szczególnie jak kryptowaluty są “ruchliwe”….jak w poniższym przypadku, była nawet dniówka 80$!Karta Bybit to karta debetowa Mastercard,
która umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do
Twoich środków, gdziekolwiek i kiedykolwiek
tego potrzebujesz!


Odbieraj darmowe
bonusy, kupony
lub Airdropy!

Więcej Informacji
o Zarabianiu!

Procedura działania na platformie

Rejestracja, aktywacja oraz odebranie darmowego bonusu 5€ + 10$

ByBit: 5€ + 10$ = ~60 PLN za samą rejestrację (dla nowych i obecnych użytkowników nie posiadających karty) + 20$ za polecenie! Z okazji 5 urodzin ByBit – platforma przygotowała ciekawe bonusy i promocje. Dodatkowo polecam boty od tej giełdy. Dają fajne efekty procentowe. Warto sobie potestować od kilku $!Instrukcja:

Rejestrujemy się poniższego linku promocyjnego (jeżeli jesteś nowym użytkownikiem klikasz w link, jeżeli masz już konto wpisujesz kod ręcznie przy zamawianiu karty):


https://www.bybit.com/en/High5Bybit/?ref=MKMN2X


Kod do wpisania: MKMN2X

Jeżeli kod się nie wczyta się automatycznie – a będzie wolne pole do wpisania kodu wpisujemy go ręcznie: MKMN2X. Kod zobaczysz ponownie na etapie "Potwierdź swoje dane" w aplikacji, po zakończeniu weryfikacji tożsamości i adresu. Alternatywnie możesz także wprowadzić kod polecający osobno podczas procesu składania wniosku.

Weryfikujemy konto (KYC).


Wchodzimy w zakładkę “Card”.........i zamawiamy kartę wirtualną.

Wypełniamy kilka dodatkowych rzeczy. Wszystko krok po kroku.


...czekamy na rozpatrzenie wniosku


Bonus 5€ za weryfikację i zamówienie karty


– otrzymasz maksymalnie w ciągu 7 dni (zazwyczaj znacznie wcześniej). Bonus możesz wypłacić lub użyć go do zdobycia kolejnego bonusu (szczegóły w punkcie niżej). Bonus 10$ – wykonaj jedną dowolną transakcję kartą ByBit na kwotę co najmniej 5€ (np. zasilenie konta Revolut/ZEN lub innego kartą ByBit, płatność w sklepie czy internecie, itp). W tym celu możemy użyć naszego już otrzymanego bonusu 5€ za rejestrację – i otrzymamy drugi bonus w wysokości 10 USTD. Oczywiście możemy zrobić osobny depozyt i wpłacić po prostu 5€ i wykonać transakcje. Maksymalnie w ciągu 14 dni (trwa to zazwyczaj nie dłużej niż kilka dni) otrzymasz bonus 10 USDT, który możesz wypłacić. Bonusy możesz odebrać w zakładce Centrum nagród. Giełda przygotowała również inne dodatkowe promocje z którymi możesz się zapoznać i skorzystać.


 

Copyright © All rights reserved. | e-pasywnezarabianie.pl

Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex