×

W jaki sposób uruchomić efektywną pracę bota na giełdzie ByBit?!

W jaki sposób uruchomić efektywną pracę bota na giełdzie ByBit?!

   
 

Od pewnego czasu testuję bota w ByBit. Praca w nim wygląda dość ciekawie, ponieważ co najważniejsze – jest w pełni automatyczna. Start od 11, 50 lub 69 $ – wszystko zależy od tego, jakiego bota wybierzesz. ..a więc….możemy sobie wybrać dowolnego bota I GO SOBIE POTESTOWAĆ. Przykład poniżej, dotyczy bota w parze BTC/USDT. Pamiętaj aby mieć wymaganą kwotę na Koncie Finansowania w USDT Trc-20. Bot pobierze przy starcie z niego, wymaganą kwotę.

Dla mnie rewelacja. Czy warto działać w botach od giełdy ByBit? Myślę że tak, szczególnie jak kryptowaluty są “ruchliwe”….jak w poniższym przypadku, była nawet dniówka 80$!


💖👉💪 PRYWATNA ARMIA – DO CZEGO MOGĄ SŁUŻYĆ BOTY?

Bot tradingowy to nic innego, jak program, który ma za zadanie działać za użytkownika. Dzięki zapisanym wcześniej ustawieniom wie on dokładnie, co ma robić w razie spadku lub skoku ceny np. Bitcoina. Działanie takiego bota jest bardzo proste – w imieniu tradera umieszcza on zamówienia kupna lub sprzedaży wybranej kryptowaluty, wszystko zgodnie z ustalonym wcześniej schematem.
Programy tego typu dają sporą przewagę – bot tradingowy jest w stanie przeprowadzać transakcje oraz monitorować rynek szybciej i efektywniej niż człowiek. Z drugiej strony, jest to wciąż zlepek kodu – program nie jest w stanie analizować wszystkich wydarzeń oraz zmian rynkowych. Korzystanie z botów tradingowych nie jest zabronione, wręcz przeciwnie – większość giełd chętnie z nimi współpracuje. Podobnie jak opisane tu boty z giełdy – ByBit!..i tu Uwaga!…w botach Bybit nie stosujemy praktycznie żadnych ustawień i nie musimy się na nich znać, po prostu kopiujemy już zalecone opcje lub tradera i bot zaczyna pracę!


Zadowolonych osób z pracy botów w ByBit, nie brakuje!



W obrazku poniżej widać że kwota włożona to 69$. Po około 34 dniach zysk to: >> Total P&L (USDT) + 126,68 (zarobione $) + 183,59 (zysk w %). Bot wykonał do tej pory 375 trady



Najpierw robimy rejestrację na giełdzie ByBit.



Poniżej przedstawiam pracę mojego bota.


Rejestracja ByBit. Jeżeli będzie potrzebny kod, wpisz: MKMN2X

https://www.bybit.com/invite?ref=MKMN2X

Po rejestracji klikamy w zakładki jak w poniższych obrazkach celem uruchomienia bota. Klikamy “Tools”>>> “Trading Bot” i następnie >>> “Futures Grid”.


Po kliknięciu w zakładkę, przechodzimy na stronie w wykaz par handlowych lub na górze “Ranking”. Ja wybrałem parę BTC/USDT. Oczywiście aby uruchomić bota, musimy mieć na giełdzie min. 69$ USDT (bot może pokazać też inną wartość startową w zależności na sytuację na rynku handlowym”. Na koncie “Spot – Konto Finansowania” musimy posiadać wymagane minimum aby bot rozpoczął pracę. Możesz też wybrać dowolnie innego bota już od nawet 11$!


Po wybraniu naszego salda min. 69$, możemy aktywować pracę bota.


Po aktywacji bota, jego statystyki możemy zobaczyć w górnej zakładce strony.


Po kliknięciu w zakładkę “Details”, mamy więcej szczegółów handlu. Dodatkowo możemy także uruchomić inne boty na tej giełdzie.



Po kliknięciu w poniższy obrazek, zapoznasz się z możliwościami i opcjami pracy z tą giełdą, włącznie z bonusami które możesz na niej otrzymać za free

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
5 1 vote
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex