EazyBot Coraz Bardziej
Popularny Na Całym Świecie!

Co byś powiedział lub powiedziała na taką możliwość ? .... w dzisiejszych czasach, pomimo imponujących zysków, handel inwestycyjny na rynkach finansowych staje się coraz bardziej złożony. Aby odnieść sukces w tym obszarze niezbędne jest posiadanie potężnego narzędzia informacyjnego, które pozwoli Ci na handel w sposób bardziej efektywny. Prezentowana poniżej firma stworzyła i uruchomiła rewolucyjne oprogramowanie w postaci cyfrowego Bota do kryptowalut, które działa z dużą częstotliwością 24/7 na spadkach oraz na wzrostach. EazyBot - to darmowe narzędzie dla każdego.

Kilka prostych kroków do ustawienia pasywnej opcji zarabiania....


....jednym słowem mamy dostęp do inwestycji w najbardziej perspektywicznym sektorze.

UWAGA!! Wszystkie przedstawione tutaj informacje służą wyłącznie do celów informacyjnych. Wyniki z przeszłości nie gwarantują wyników w przyszłości.


Wizja CEO EazyBot:
"Tworzenie pomostu do przyszłości, dzięki technologii w Crypto"


EazyBot daje Ci kontrolę poprzez:


Konsekwentne rentowne zwroty. Twoje krypto pozostaje na Twojej giełdzie. Sprawdzony Handel kryptowalutami. Pasywny dochód. Wypłata zysków w dowolnym momencie. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie.

Zarabiaj nawet na spadkach rynku

Jak wiemy ....

.....rynek Crypto jest niestabilny ale nawet wtedy EazyBot poprzez to że jest inteligentnie zaprojektowany, będzie kontynuował handel i zarabiał dla Ciebie. Nie trzeba czekać, aż rynek "poleci do góry".

EazyBot może....

....stale zamykać transakcje z zyskiem, nawet podczas największych spadków. EazyBot - zaprojektowano w taki sposób, aby był łatwy w użyciu. To także fajny i interesujący sposób na naukę podczas zarabiania - większej ilości kryptowalut.

Chcesz lepiej...

...zrozumieć jak działa EazyBot? Obejrzyj krótki film z dyrektorem Mohamedem Alim, który wyjaśnia technologię i strategię stojącą za EazyBot oraz jak generuje on zyski w niemal każdych warunkach rynkowych.

EazyBot - INFORMACJE

EazyBot nie ma uprawnień ani dostępu do wypłaty środków z Twojej giełdy. Aby pokryć opłaty za usługę oprogramowania (jest też opcja darmowa) EazyBot przy każdej dochodowej transakcji zrealizowanej dla Ciebie, pobierze prowizję z Twojej wpłaty za pracę Bota na platformie. W ten sposób jest pełna przejrzystość.


Kryptowaluta ma ryzyko ze względu na swoją zmienność

EazyBot nie przechowuje monet, które rosną i spadają wraz z rynkiem, powodując straty. EazyBot został zaprogramowany z domyślnym ustawieniem, które jest wstępnie skonfigurowane z wygrywającymi strategiami dla optymalnego sukcesu oraz zysku. Gdy cena monety rośnie, EazyBot sprzedaje Twoją pozycję, przechwytuje zysk, a następnie otwiera nową transakcję. Jeśli rynek zacznie spadać, automatycznie kupi dodatkowe pozycje, aby automatycznie „uśrednić koszt w dolarach” dla Ciebie. Następnie, gdy rynek znów się podnosi, zamyka wszystkie nowe pozycje z zyskiem.

Doświadczenie nie jest wymagane. EazyBot może być używany przez kogoś zupełnie nowego w kryptowalucie, a także przez doświadczonych traderów.

W razie potrzeby możesz uzyskać dostęp do wszystkich filmów szkoleniowych i materiałów pomocniczych w swoim Backoffice EazyBota oraz w ich aplikacji do marketingu mobilnego.

Każdy użytkownik EazyBot ma pełny dostęp do całej platformy marketingowej. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pakietu na poziomie bezpłatnym, zaawansowanym czy VIP, możesz uzyskać dostęp do ich lejków marketingowych oraz systemu automatyzacji EazyBot bez ograniczeń.

Dzięki bezpłatnemu pakietowi możesz wymienić do 2 monet z 21 dostępnych w handlu na 1 giełdzie; Konfiguracja strategii jednym kliknięciem; wezwania wsparcia grupowego; przewodniki i samouczki; zarabiasz jako partner; profesjonalna aplikacja marketingowa.

Dzięki pakietowi "Advanced" możesz wymienić do 10 monet z 21 dostępnych monet; handel na 2 giełdach; Konfiguracja strategii jednym kliknięciem; wezwania wsparcia grupowego; przewodniki i samouczki; zarabiasz jako partner; profesjonalna aplikacja marketingowa.Jak mogę uaktualnić moje darmowe konto do pakietu Advanced (250 $) lub VIP (995 $)?


- Upewnij się, że dodałeś środki w swoim EazyBot

Z pulpitu nawigacyjnego/Strona główna - Kliknij niebieski przycisk "Ulepsz" w prawym górnym rogu strony

Wybierz aktualizację w pakiecie Advanced lub VIP

Jaka jest moja prowizja, gdy polecę kogoś, kto wykupi pakiet
poziomu zaawansowanego za 250 USD lub pakiet VIP za 995 USD?

Kiedy Twój bezpośredni polecony uaktualni do Pakietu Zaawansowanego EazyBot za 250 $, otrzymasz 100 $ (40%), a Twój sponsor otrzyma 25 $ (10%).

Kiedy Twój bezpośredni polecony uaktualni do Pakietu VIP EazyBot za 995 $, otrzymasz 398 $ (40%), a Twój sponsor 99 $ (10%)

01
Masz dość nauki?

EazyBot zawiera wstępnie ustawione strategie handlowe, które zostały przetestowane przez profesjonalnych traderów.
02
Boisz się utraty wszystkich pieniędzy?

Udowodniono, że wstępnie ustawione strategie handlowe generują spójne wyniki niezależnie od tego, czy rynek idzie w górę, czy w dół.
03
Nie masz czasu na handel?

Niech EazyBot zajmie się handlem za Ciebie. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy boty wykonują pracę!

Wykorzystaj potęgę automatyzacji Handlu krypto, wspierany przez inteligentną sztuczną inteligencję

EazyBot ułatwia handel kryptowalutami z bardziej spójnymi wynikami dzięki wstępnie zaprogramowanym , przetestowanym strategiom i inteligentnej sztucznej inteligencji, która wykonuje wszystkie transakcje za Ciebie. Ale to nie wszystko.

Jest tak wiele innych świetnych
rzeczy, które EazyBot może dla Ciebie zrobić…
Co to jest połączenie API?


Interfejs programowania aplikacji (API) to połączenie między komputerami lub między programami komputerowymi. API łączy giełdy takie jak Binance (zarejestruj się jeżeli nie masz giełdy Binance - KLIKAM!), Binance.US i KuCoin (zarejestruj się jeżeli nie masz giełdy KuCoin - KLIKAM!) z oprogramowaniem EazyBot za pośrednictwem dwóch kluczy.

Handel nie jest już tylko dla profesjonalistów. Teraz jest również dostępny dla Ciebie! Jak uruchomić oprogramowanie EazyBot?!

1.Rejestrujemy się, podajemy kilka danych:

https://my.eazybot.com/166578


2.Po zalogowaniu pracujemy na darmowej licencji lub też uaktualniamy do wyższej.

3.Aby bot rozpoczął generowanie zysków na Twojej giełdzie, potrzebne są klucze API. Najwygodniejszą do tego celu giełdą jest Binance. W poniższych linkach dowiesz się jak poprawnie dokonać rejestracji na EazyBot oraz zapoznasz się z konfiguracją kluczy API na giełdzie Binance lub KuCoin.Rejestracja - konfiguracja konta w Eazybot - KLIKAM!

Binance - konfiguracja API video - KLIKAM!

Prezentacja w pdf, inne pomocne materiały do EazyBot - KLIKAM!


Poradnik na szybko jak dodać klucze API z giełdy Binance na Twoje konto w EazyBot - Czytaj poniżej!W EazyBocie
z pulpitu nawigacyjnego/strony głównej

Kliknij 2 linie w lewym górnym rogu strony (u góry pośrodku na telefonie)

Kliknij Zarządzanie botami

Kliknij Wymiana użytkowników

Kliknij  Dodaj wymianę użytkowników

Nazwa połączenia

- na przykład Binance


Na Binance

Kliknij ikonę profilu znajdującą się w prawym górnym rogu między zamówieniami a dzwonkiem

Kliknij Zarządzanie API

Opisz nazwą Klucz API etykiet do przetwarzania etykiety (przykład EazyBot)

Kliknij Utwórz API
Kliknij Edytuj uprawnienia

- Zaznacz
- Włącz ograniczenia dostępu IP. Wybierz Ogranicz dostęp tylko do zaufanych adresów IP (zalecane)
- Wpisz 3.212.44.72

 


Poradnik na szybko jak rozpocząć handel z EazyBot na Binance - Czytaj poniżej!Po zasileniu konta Binance z USDT i połączeniu z API

- Upewnij się, że masz niewielką ilość BNB na swoim koncie handlowym (około 2%-3%)

W EazyBocie

Z pulpitu nawigacyjnego

Kliknij linię 2 w lewym górnym rogu (u góry pośrodku na telefonie)

Kliknij Zarządzanie botami

Kliknij Boty

Kliknij znak + na Dodaj nowy

Nadaj mu dowolną nazwę

- wybierz monetę, którą zamierzasz handlować i giełdę, której używasz BTC Binance

- lub BTC KuCoin (więcej giełd w przyszłości), jeśli handlujesz na wielu giełdach

Opcja Użyj konfiguracji domyślnej jest wstępnie wybrana

- Dla doświadczonych traderów możesz odznaczyć, aby zmienić strategię i parametry

Wybierz Giełdę

Wybierz monetę

- na przykład BTC

Wprowadź kwotę, którą chcesz handlować w saldzie

- zalecana kwota do rozpoczęcia handlu to 600 $ (oczywiście można też mniejszą kwotą) w celu optymalizacji domyślnej strategii

Automatyczne wybrana zostaje opcja reinwestycji

Zamówienie początkowe jest obliczane automatycznie

Kliknij Zapisz


Copyright © 2022 e-pasywnezarabianie.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Don`t copy text!