×

Odbierz za free 10-20 euro od RobinHood!

Odbierz za free 10-20 euro od RobinHood!

   
 

Firma RobinHood wierzy, że system finansowy powinien być zbudowany tak, aby działał dla wszystkich. Dlatego tworzą produkty, dzięki którym możesz zacząć inwestować we własnym tempie i na własnych warunkach.

Rynki kryptowalut charakteryzują się dużą zmiennością, a handel lub trzymanie kryptowalut może prowadzić do utraty Twoich aktywów. Krypto nie jest prawnym środkiem płatniczym i nie jest wspierane przez żaden rząd ani objęte żadnym rządowym programem rekompensat.


Usługi kryptowalutowe są oferowane uprawnionym klientom z UE za pośrednictwem konta w Robinhood Europe, UAB (numer firmy 306377915) z siedzibą pod adresem Mėsinių 5, LT-01133 Wilno, Litwa („RHEC”). RHEC jest zarejestrowany zgodnie z wymogami regulacyjnymi Republiki Litewskiej jako operator wirtualnej wymiany walut i operatora portfela depozytowego walut wirtualnych. RHEC jest nadzorowany przez Litewską Służbę Dochodzenia w sprawie Przestępstw Finansowych podlegającą Ministerstwu Spraw Wewnętrznych Republiki Litewskiej.


Procedura odbioru bonusu!

✅Ponoć najlepsza promocja w tym roku! Warto skorzystać. Za weryfikację Kyc otrzymasz losowy bonus do 1 BTC. ZAZWYCZAJ wpada 10 € – 20€! WERYFIKACJA KYC ZAREJESTRUJ SIĘ I ZRÓB SZYBKIE KYC z linku poniżej. Rejestracje robimy na telefonie. Postępuj według dalszych kroków. Podczas rejestracji zaznacz że nie masz nr TIN.!!!

Obecnie zmiana. Aby odebrać bonus do 1 BTC należy wpłacić depozyt.

Są 2 opcje z depozytem na 1€ lub szybszy z depozytem na 10€:

Sposób 1:

Robimy depozyt – klikamy “deposit” i wpłacamy 1€. PRZYKŁAD:…Z Revolut przelew dochodzi od razu (kraj odbiorcy: wybieramy Luxemburg). Kupujemy dowolną kryptowalutę np. BTC za 1€ i następnie sprzedajemy. I znów kup/sprzedaj aż do momentu gdy obrót wyniesie co najmniej 10€.

Sposób 2:

Warunkiem otrzymania bonusu jest obrót (trade) na co najmniej 10€ czyli wpłacamy najlepiej 11€ i kupujemy dowolną kryptowalutę za całość kwoty np. BTC

Bonus wpada maksymalnie w przeciągu kilku minut, wypłacić można go po 30 dniach, a z naszym depozytem możemy oczywiście zrobić co chcemy.

Obecnie bonus wpada do wypłaty po 180 dniach!


https://join.robinhood.com/eu_crypto/malgorr-ee3871/

Bonus wpada natychmiast po przyznaniu KYC i wykonaniu obrotu. Wszystkie zgromadzone bonusy można wypłacić po 30 dniach.

98% nagród wynosi 10-20 EURO

Zachęcaj znajomych do korzystania z Robinhood!
Dzięki temu zarówno ty, jak i twoi znajomi otrzymacie bonus w wysokości od 10 do 20€, a może nawet 1 BTC?Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex