×

Prosty sposób na zysk

Prosty sposób na zysk

   
 

Darmowy bot handlowy nie ma opłaty subskrypcyjnej i pomaga zwiększyć Twoje dochody z inwestycji w Binance, Bitfinex, Poloniex, Exmo, HitBTC, OKX, Kraken, Kucoin, Binance Future USDS-M i COIN-M, Bitget, Bitget Futures, Gate.io , Bybit, Bybit Futures, HTX, Bingx. Bot do handlu kryptowalutami RevenueBot działa tylko na procent Twojego zysku i nie ma żadnych ukrytych opłat ani prowizji.


Pełne statystyki handlowe

Statystyki dotyczące cykli bota handlowego. Statystyki zamówień. Statystyki zysków. Statystyki poleceń.

 
RevenueBot - Designed To Earn For You On Top Cryptocurrency Exchanges
 

Jednoczesny handel na kilku rynkach giełdowych

Bot giełdy kryptowalut pozwala na maksymalną wydajność dzięki jednoczesnemu handlowi na kilku platformach.


Całodobowy, w pełni zautomatyzowany bot do handlu kryptowalutami w chmurze

Bot handlowy online, zgodnie z wybranym algorytmem i ustawieniami, będzie tworzyć, anulować i monitorować realizację zleceń.


Jesteś bezpieczny

Nie przechowujemy ani nie przyjmujemy depozytów Twojej kryptowaluty. Wszystkie środki są przechowywane na Twoich kontach na giełdach kryptowalut.


Elastyczne ustawienia bota

Możesz konfigurować i budować boty do handlu kryptowalutami za pomocą wygodnego panelu sterowania. Wszystkie ustawienia są szczegółowo opisane w Bazie wiedzy .


Ile to kosztuje?

  • Bot do handlu kryptowalutami jest bezpłatny. Pobieramy prowizję w wysokości tylko 20% zysku, jaki osiągniesz korzystając z kryptobota, ale nie więcej niż 50 USD w ekwiwalencie BTC miesięcznie za każdy rodzaj transakcji (w tej chwili istnieją 3 rodzaje handlu: SPOT, Kontrakty terminowe na USDT-M, Kontrakty terminowe na monety -M).
  • Każda transakcja jest widoczna w historii salda Twojego konta.
  • Każdą transakcję dotyczącą płatności na rzecz RevenueBot zobaczysz w historii salda swojego konta.

Powiadomienia i raporty działania botów

Bądź na bieżąco z głównymi wydarzeniami związanymi z działaniem bota kryptograficznego. Ustawiaj powiadomienia i bądź na bieżąco z prowadzonymi transakcjami oraz zyskami, jakie osiągnąłeś handlując z botami. Przejrzyj szczegółowe raporty na temat wydajności bota do handlu kryptowalutami: przeprowadzone transakcje i uzyskane zyski dziennie, co tydzień lub co miesiąc. Powiadomienia są dostępne za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail, telegramu i Internetu.


Sygnały od dostawców sygnału

Możesz subskrybować sygnały, które będą warunkiem uruchomienia robota handlowego. Sygnał jest bodźcem dla kryptobota do działania (kupna lub sprzedaży). Sygnały dostarczane są przez dostawców sygnałów, którzy generują je przy użyciu własnych algorytmów.

 
RevenueBot - Designed To Earn For You On Top Cryptocurrency Exchanges
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex