19 kwietnia 2024

TOP HITY! – Innowacyjne platformy reklamowe, na których możesz reklamować swoje projekty i usługi przy użyciu nowych technologii..a przy okazji – na tym zarabiać!

18 min read


Darmowe reklamy są zawsze na Topie!

ZNAJDŹ REFERENCJE DO PROJEKTÓW W KTÓRYCH DZIAŁASZ!

PROMUJ! SWOJE USŁUGI, STRONY!

Strumień bezpłatnych poleceń! …w kilkunastu projektach poniżej!

   
 


Wiele osób “ucieka” jak widzi rosyjski projekt lub rosyjską stronę. To duży błąd. Rosjanie mają bardzo ciekawe platformy do zarabiania oraz reklamowania. Od dobrych kilku miesięcy korzystam z projektów z fajnymi efektami w postaci reklamy.

Poniżej przedstawiam tego typu projekty (też niemiecko i anglojęzyczne). Możemy na nich zarabiać bez inwestycji, możemy się reklamować za darmo, możemy też wykupić punkty – kredyty (od kilku złotych) aby nasz “potencjał affiliacyjny” – nabrał rozpędu.


REFERALKA (Mój Numer 1 – Dla…Top Reklam!)

W REFERALKA zastosowano zupełnie nowy marketing – maraton reklam. Oznacza to, że Twoje reklamy zawsze będą wyświetlane w wyszukiwarkach, będą ponownie publikowane w sieciach społecznościowych i otrzymają za to nagrodę.

Główną cechą pracy w tym projekcie jest to, że po każdej publikacji Twoich ogłoszeń masz możliwość przeczytania innych ogłoszeń za opłatą. Ich program partnerski da Ci również możliwość zarabiania.

W przypadku płatnych reklam opublikowanych za Twoje fundusze można tutaj naliczyć dywidendy lub limity odczytu. Jedna z dwóch rzeczy w tym przypadku jest gwarantowana. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania dywidendy, musisz zaprosić poleconych. Główny dochód pochodzi z faktycznej opublikowanej reklamy. Będzie na zawsze promowany i indeksowany przez wyszukiwarki.

Możesz również aktywować dochód pasywny ze wszystkich 12 poziomów programu partnerskiego, kupując taryfę VIP za jedyne 240 rubli na 1 miesiąc. Dodatkowo taryfa VIP zapewnia wiele przywilejów i zwiększa ilość nagród.Co otrzymujesz za 120 rubli (6 zł)

1. Podczas rejestracji otrzymujesz 12 limitów. Czytasz 12 reklam i otrzymujesz 120 rubli na saldo reklamowe.

2. Masz więc 120 rubli i za te fundusze publikujesz darmowe ogłoszenie. Za to dają 10 limitów, które również wydajesz na czytanie i otrzymujesz 100 rubli za saldo reklamowe. Nie możesz już opublikować drugiej reklamy. Ale promowałeś już 22 inne ogłoszenia.

3. Ponadto, jeśli chcesz, doładowujesz saldo reklam o 120 rubli swoich środków. Możesz uzupełnić saldo reklamowe tylko w wysokości 120. To jest marketing. Możesz też zaprosić poleconych i oczekiwać akumulacji. Na saldzie reklamowym masz 220 rubli.

4. Tworzysz i publikujesz płatne ogłoszenie. Z salda reklamowego odejmuje się 120 rubli. Za to masz 12 limitów. Czytasz 12 reklam i otrzymujesz 120 rubli do salda reklamowego.

5. W sumie znowu masz 220 rubli. Już publikujesz bezpłatne ogłoszenie. Znowu zostanie od Ciebie potrącone 120 rubli. Naliczono już 10 limitów. Czytasz już 10 ogłoszeń. Otrzymujesz 100 rubli na swoje saldo.

6. W sumie masz 200 rubli. Publikujesz kolejne bezpłatne ogłoszenie. Odejmuje się 120 rubli. Obowiązuje 10 limitów. Czytasz ponownie 10 ogłoszeń. Otrzymasz 100 rubli.

7. Suma w bilansie wynosi 180 rubli. Opublikuj ponownie bezpłatne ogłoszenie. Ponownie odejmuje się 120 rubli. Ponownie masz 10 limitów. Przeczytaj ponownie 10 reklam. Ponownie otrzymujesz 100 rubli na saldzie.

8. Suma w bilansie wynosi 160 rubli. Publikujesz. Odejmuje się 120 rubli. Masz 10 limitów. Czytasz 10 ogłoszeń. Otrzymasz 100 rubli.

9. Suma w bilansie wynosi 140 rubli. Publikujesz. Odejmuje się 120 rubli. Masz 10 limitów. Czytasz 10 ogłoszeń. Otrzymasz 100 rubli.

10. Suma w bilansie wynosi 120 rubli. Publikujesz. Odejmuje się 120 rubli. Masz 10 limitów. Czytasz 10 ogłoszeń. Otrzymasz 100 rubli.

11. Suma w bilansie wynosi 100 rubli. Podczas publikacji płatnej reklamy możesz otrzymać dywidendę w wysokości 140 rubli lub 14 limitów. Dlatego tutaj również będziesz publikować i czytać.

PODSUMOWAĆ. Za 120 rubli możesz opublikować 9 reklam, które trwają wiecznie! W ten sposób promujesz 104 inne reklamy. W ten sposób promują Twoją reklamę aktywni użytkownicy nie tylko w sieciach społecznościowych, ale także w wyszukiwarkach.


Seo – Fast

Z tą platformą, zareklamujesz swój dowolny biznes online na wiele sposobów!Kaleostra


Ich usługi są wyjątkowe na swój sposób!

Platforma pomoże Ci przyciągnąć wielu partnerów do Twoich usług. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom proces rekrutacji będzie prostszy i wydajniejszy.


Hack-pr


Linkslot

Linkslot to internetowa usługa reklamowa, która oferuje właścicielom witryn automatyzację pracy z bezpośrednimi reklamodawcami i organizowanie wygodnego odbioru środków na umieszczanie banerów graficznych i linków tekstowych. Reklamodawcy mogą umieszczać swoje materiały reklamowe tak szybko i wygodnie, jak to tylko możliwe, z gwarancją reklamy lub zwrotu pieniędzy.


Niemiecka platforma reklamowa Ebesucher


Webmaster

Bezpłatna reklama Twojej strony internetowej, projektu, bloga lub wideo, poprzez wymianę ruchu , kampanie kliknięć lub wymianę poczty. Polecaj nowych członków i korzystaj


Reklamodawcy

Promuj swój projekt poprzez e-maile reklamowe , kampanie kliknięć lub surfbar

Reklama całostronicowa w bezkonkurencyjnych cenach

Szeroki zasięg i użytkownicy międzynarodowi

Wiele funkcji premium


Teaserfast


Wybór odbiorców. Rozszerzony system selekcji odbiorców docelowych sprawi, że Twoja reklama będzie skuteczniejsza.

Praca z Adblockiem. Twoja reklama będzie widoczna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od programu blokującego reklamy zainstalowanego w ich przeglądarce.

Konfigurowanie reklam. Za pomocą różnych parametrów i filtrów możesz kontrolować intensywność wyświetlania reklamy.

Żadnych botów. Inteligentny system bezpieczeństwa zapewnia, że ​​tylko prawdziwi ludzie oglądają Twoje reklamy.

Wygodny interfejs. Intuicyjny interfejs umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie umieszczania reklam.

Szczegółowe statystyki. Pełna analiza kampanii reklamowej pozwala kontrolować i poprawiać skuteczność reklamy.


Przykładowe moje reklamy na tej platformie


Livesurf

Korzyści które daje ta platforma

Liczba wizyt w twoich witrynach / stronach w ilości, której potrzebujesz dziennie / miesiąc; Liczba stron odwiedzonych przez użytkownika podczas jednej sesji; Średni czas w witrynie (wzrost całkowitego czasu spędzonego przez użytkownika w witrynie na sesję); Korekta ruchu bezpośredniego (z zakładek) \ Ruch marki; Wzmocnienie linków i wybór stron \ witryn, z których nastąpiło przejście do Twojej witryny (Yandex, Google, Ya.Direct, sieci społecznościowe i wszelkie inne witryny); Czynniki kliknięcia. Wewnętrzne przejścia na stronach Twojej witryny (głębokość wyświetleń); Spadek współczynnika odrzuceń i współczynnika odejść użytkowników dziennie (utrzymanie); Przyspiesz indeksowanie stron; Częstotliwość wchodzenia na witrynę lub stronę, a także pora dnia i dni tygodnia; Popraw pozycję witryny, wpływaj na ranking swoich witryn w wyszukiwarkach; Zainteresowane, naturalne zachowanie na stronach serwisu; Zmniejszenie odsetka odporności w statystykach; Wraca do wyszukiwarki i wraca do serwisu z wyszukiwania; Ustawienia GEO, kierowanie i nie tylko.


Moje reklamy na platformie:


Easyhits4u


Ad2Bitcoin

Na tej platformie, o tyle ciekawe że trafiłem na fajną promocję która może się zdarzyć na każej innej. Za dosłownie 5$ otrzymałem kilka…milonów…kredytów na reklamę. Możliwości są, trzeba je tylko umieć wykorzystać.


Podobnie jak powyżej, za darmo możemy się tu i zareklamować i zarabiać. Działamy!


Sieć biznesowa bannerów – 468.surf


Webmasterzy – organiczny ruch biznesowy dla Twojego projektu! Algorytm automatycznego rankingu tworzy cykliczny mechanizm wymiany banerów graficznych na stronach partnerów sieci.

Zarejestruj, skopiuj i zainstaluj ich kod JS, aby uzyskać wygodny format reklamowy na swojej stronie internetowej i uzyskuj docelowy ruch za darmo 24/7.

Zaledwie kilka wyświetleń reklamy w Twojej witrynie gwarantuje jednorazowe wyświetlenie dowolnego z Twoich banerów graficznych w witrynach partnerów.

Dla reklamodawców – dostępność popularnych formatów banerów i szerokie pokrycie grupy docelowej do zarabiania w Internecie.
Indywidualne zarządzanie i przejrzyste statystyki dla każdej firmy.
Uczciwy stosunek ceny do jakości oferowanych przez nas usług.

Dla poleconych – dzięki swoim elastycznym możliwościom i polityce partnerskiej, system 468.surf pozwala w pełni automatycznie tworzyć dochodowe matryce z przyciąganiem poleconych do dowolnych projektów!

Kluczowe cechy:

 • Stale rosnąca liczba odbiorców;
 • Intuicyjny interfejs;
 • Popularne formaty banerów reklamowych;
 • Indywidualne zarządzanie;
 • Przejrzyste statystyki w czasie rzeczywistym;
 • Wydajny algorytm rotacji;
 • Filtracja ruchu niskiej jakości;
 • Niski koszt prawdziwego gościa;
 • Atrakcyjne warunki poleceń


Aż 100 tys. kredytów na reklamę w bonusie po rejestracji!


Blockchain Partners


Tylko prawdziwi ludzie. Będziesz otrzymywać partnerów i kontr – oferty tylko od zainteresowanych użytkowników.

Potężne narzędzie do promowania Twojej firmy w Internecie. Reklamuj swoje projekty, strony internetowe, kanały YouTube, konta w mediach społecznościowych.

Tysiące przyjaciół i partnerów, którzy będą zainteresowani Tobą, a Ty jesteś nimi zainteresowany.

Największa platforma w Internecie do promocji projektów i dodatkowego dochodu. Możesz zarabiać pieniądze, wykonując płatne zadania, oglądając filmy, strony internetowe, dodając do grup i wykonując reposty. Szybka rejestracja w zaledwie 5 minut. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.


WMRFast – Pracuje już ponad 6 lat

Ich usługa pozwoli Ci szybko zwiększyć ruch na Twojej stronie, wypromować Twój projekt oraz pozyskać skierowania do innych projektów. Tylko ruch na żywo, szerokie opcje kierowania. Szybka i wysokiej jakości realizacja zamówień.

Ruch w Twojej witrynie
Wysokiej jakości ruch na żywo, winguides przed botami. Kierowanie według płci, wieku i kraju.
Zadania
Twórz dowolne zadania: kliknięcia, rejestracje, akcje na swojej stronie. Szybka jakość wykonania.
Uzyskaj polecenia
Dzięki zadaniom i kupowaniu ruchu możesz łatwo i szybko rekrutować skierowania do dowolnego projektu.
Reklama kontekstowa
Wysokiej jakości reklama kontekstowa. Winguides przed botami. Tylko kliknięcia docelowe.
Promocja YouTube
Subskrybenci, polubienia. Szerokie kierowanie. Płynny rozkład występów w danym czasie. Jazda testowa.
Promocja VKontakte
Dołączanie do grup, reposty, polubienia. Szerokie kierowanie według płci, wieku, liczby subskrybentów


Jak Zarabiać!

Oferują kilka typy zarobków:
1. Przeglądanie reklam to najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na witrynę reklamodawcy.
2. Wykonywanie zleceń to najbardziej opłacalny sposób na zarabianie pieniędzy. Musisz tylko wykonać zadania, które reklamodawcy za Ciebie płacą.
3. Dla webmastera – jeśli posiadasz własną stronę internetową, możesz zwiększyć swoje dochody, umieszczając w ich bloku reklamę kontekstową. Konstrukcja bloku jest wysoce konfigurowalna i dobrze pasuje do każdej witryny.


Jak zwiększyć swoje zarobki?

Zapraszając osoby polecone do projektu, otrzymujesz od 10% do 20% ich zarobków, także do 10% w przypadku poleceń drugiego poziomu i do 8% w przypadku poleceń trzeciego poziomu. Trzypoziomowy system poleceń pozwoli Ci zmaksymalizować Twoje zarobki!Od czego zależą Twoje zarobki?

Od ilu poleconych zaprosisz do naszego projektu. Im więcej masz poleceń, tym większe są Twoje dochody i odpowiednio zarobki. A także z twoich wysiłków, oglądania surfowania, czytania listów, wykonywania prostych zadań, udziału w konkursach. Rozwój kariery w projekcie WMRFast.


Globus – Inter

Zarabiaj na reklamach
na smartfonie, tablecie lub komputerze

Bez inwestycji. Udział był i zawsze będzie bezpłatny i nic w tym projekcie nie ryzykujesz. Łatwość. Nie są potrzebne żadne złożone umiejętności ani specjalna wiedza. Elastyczny harmonogram. Ty decydujesz kiedy pracować i ile zarabiać.


Vtope


Wznieś swój biznes na wyższy poziom

 • Wzrost liczby klientów. Miliony subskrybentów i dziesiątki tysięcy klientów dla Twojej firmy.
 • Zwiększona aktywność. Ogromna liczba polubień i ponownych postów na Twoich kontach i społecznościach.
 • Efekt wirusowy. Potężny efekt wirusowy poprzez publikowanie postów.


Bezpłatnie działanie na zasadzie wymiany

Aby awansować za darmo, musisz wykonywać zadania innych użytkowników: polubić, opublikować, dołączyć do grupy, dodać do znajomych itp. Za to otrzymujesz punkty. Mogą one być używane do promowania twoich projektów. Możesz także kupić punkty.


AdvEar.Ru – Witryna służąca
do zarabiania pieniędzy i promocji projektów w Internecie


Reklamodawcy: prawdziwi użytkownicy Twojej witryny za niewielką cenę. Elastyczne ustawienia reklam. Reklamy są uruchamiane natychmiast po dokonaniu płatności, szybka moderacja. Najniższy koszt wizyt.

Użytkownicy: zarabiaj, przeglądając witryny i wykonując proste zadania. Do pracy wystarczy dostęp do internetu. Szybkie wypłaty. 3-poziomowy system poleceń. Bezpłatna wymiana wizyt.

Prosty system poleceń bez punktów, statusów i VIPów.

Ich usługa posiada 3-poziomowy system poleceń. Za każdego zaproszonego użytkownika otrzymasz 10% jego zarobków lub 10% uzupełnionego przez niego konta (procent doładowania konta liczony jest tylko od poleconego I poziomu).


Cuys – Internetowa usługa reklamowa z możliwością wyboru reklam z prezentacją linków i banerów na różnych stronach tematycznych

Zalety reklamy w tym systemie

Ogromny wybór witryn do reklamy
Reklamy, które działają błyskawicznie

Pełne statystyki firmy reklamowej
Zwroty kosztów w przypadku usunięcia reklam


Neon


bezpłatne osoby odwiedzające witrynęWspółpraca z platformą – całkowicie za darmo!

Przeglądaj witryny innych użytkowników i automatycznie udostępniaj odwiedzającym swoje witryny – całkowicie bezpłatnie.

odwiedzających witrynę internetową tanioBardzo tani ruch na stronie.

Możliwość zwiększenia pozycji Alexa za bardzo niską cenę.

Popraw ranking AlexaReklamy kontekstowe / banerowe

Reklamuj, promuj – swój dowolny projekt


ADREK

ADREK – sieć reklamowa, która łączy webmasterów i reklamodawców w celu automatyzacji kupno / sprzedaży ruchu i przestrzeni reklamowej.

Dla webmasterów oferują generowanie przychodów nie tylko ze sprzedaży bezpośredniej, ale także zakupu powierzchni reklamowych. Jednocześnie ich sieć pozwala na łączenie już istniejących boksów reklamowych z zainstalowanymi kodami innych sieci bez zmiany ich pracy.

Oferują reklamodawcom kampanie reklamowe w konkurencyjnych cenach z gwarancją zwrotu pieniędzy. Możesz kupić ruch bezpośrednio od webmasterów, jak też odkupić ruch po niskich cenach we wszystkich witrynach członków sieci.Dla webmasterów: Dodaj ich kod do istniejącego boksu reklamowego i uzyskaj dodatkowy dochód! Integracja z dowolną siecią reklamową. Odkupienie bezpłatnych wyświetleń i ruchu. Sprzedaż bezpośrednia banerów i linków 0% prowizji za wypłatę pieniędzy z sieci. 24-godzinna automatyczna płatność 24/7


Reklamodawcy: Reklamuj się skutecznie! Twoje reklamy będą wyświetlane ludziom, a nie robotom! Wyświetlanie reklam unikalnym użytkownikom. Transmisja na wszystkich uczestniczących stronach. Bezpośredni zakup banerów i linków. Sam ustalasz cenę wyświetleń Zwroty kosztów w przypadku anulowania.Usługa promocji Twojej marki w mediach społecznościowych!Nie musisz być finansowym geniuszem, aby pomyślnie rozwijać swój biznes online, promować swoją markę lub zarabiać na usługach poniższej platformy.
Usługi te zostały stworzone z myślą o zwykłych ludziach, aby umożliwić każdemu zbudowanie własnego, odnoszącego sukcesy biznesu, nawet dla zupełnie nieprzygotowanych użytkowników.


NARZĘDZIA AUTOMATYKI DLA VKONTAKTE

HiFriends (Potwierdzenie nowych zaproszeń od znajomych)

To narzędzie, które umożliwia automatyczne lub półautomatyczne potwierdzanie nowych zamówień od znajomych i jednocześnie wysyłanie wiadomości do tych użytkowników, których zgłoszenia zostały potwierdzone.


TopNews (Automatyczne wysyłanie do aktualności)

Jest to narzędzie, które umożliwia automatyczne publikowanie postów lub repostów z grup lub innych stron na stronach VKontakte. W takim przypadku księgowanie będzie wykonywane w określonych przez Ciebie odstępach czasu.


NewComments (Komentarze do publikacji)

Narzędzie, które umożliwia otrzymywanie komentarzy do publikacji, które wskazałeś na swojej stronie, z określonym tekstem. Również w tym narzędziu znajduje się ustawienie, dzięki któremu użytkownicy będą umieszczać komentarz ze swoją opinią pod Twoim postem.


HappyBirthday (Wszystkiego najlepszego dla wszystkich przyjaciół)

Jest to narzędzie, które pozwala w prosty sposób życzyć wszystkim znajomym wszystkiego najlepszego, wysyłając im wiadomość. Wystarczy, że wybierzesz konto, na którym musisz znaleźć znajomych, którzy mają dziś urodziny, napisać wiadomość gratulacyjną i uruchomić narzędzie.


Reposting (wzajemna promocja repostów Vkontakte)

To świetny sposób na zwiększenie popularności Twojego materiału reklamowego. Wszystkie reposty są tworzone przez prawdziwych ludzi, zwykłych użytkowników sieci społecznościowej Vkontakte. Jeśli potrzebujesz zareklamować produkt, przyciągnąć nowe osoby lub zwiększyć liczbę wyświetleń, możesz to wszystko łatwo i łatwo zrobić za pomocą tego narzędzia.


Rotacja (powiększanie bazy subskrybentów)

Doskonałe narzędzie, które pomoże Ci szybko zwiększyć bazę subskrybentów VKontakte. Ponadto każdy subskrybent zobaczy Twoją propozycję biznesową.


Nieograniczony pięciopoziomowy program partnerski!
Co to znaczy?

Program partnerski obejmuje pięć poziomów dochodów z nieskończoną liczbą członków na każdym z nich. Dla każdego osobiście zaproszonego przez Ciebie uczestnika
Otrzymujesz 1 $. Otrzymasz także 0,50 $ za każdego zaproszonego uczestnika od twoich partnerów pierwszego, drugiego, trzeciego, czwartego i piątego poziomu.

Dla lepszego zrozumienia programu partnerskiego przyjmijmy następujący schemat: za podstawę przyjmiemy takie minimum motywacyjne
dla każdego z uczestników – 5 zaproszonych użytkowników.

Kupiłeś więc status VIP dla swojego konta (5 USD) i osobiście zaprosiłeś 5 uczestników, którzy staną się twoją pierwszą linią:
5 uczestników pierwszego poziomu * 1 $ za każdy = 5 $ (zwróciłeś wydane 5 $)

Na drugim poziomie: 5 członków zaprosi po 5 kolejnych członków, co również zmniejszy ich koszty do zera.
Otrzymasz od nich 0,50 $.
5 konto. * 5 kont. * 0,50 $ = 12,5 $

Na trzecim poziomie: Na tych samych warunkach każdy z 25 uczestników zaprasza 5 kolejnych, otrzymujemy:
25 konto * 5 kont. * 0,50 $ = 62,5 $

Na czwartym poziomie: każdy ze 125 uczestników zaprasza również 5 kolejnych:
125 konta * 5 kont. * 0,50 $ = 312,5 $

I wreszcie, na piątym poziomie każdy z 625 uczestników zaprasza jeszcze 5:
625 konto * 5 kont. * 0,50 $ = 1562,5 $


SEO  Sprint

….. to wyjątkowe miejsce! Zrzesza najbardziej różnorodnych i interesujących ludzi. Różnica wieku, wykształcenia, poziomu dochodów, narodowości i koloru skóry w przypadku SEO  sprintu nie ma znaczenia. Tutaj możesz cieszyć się elementarnymi drobiazgami lub realizować ambitne plany. To miejsce, które jest rozwijane przez jego uczestników. Dołącz do nas! Rozwijaj się, zarabiaj, znajduj przyjaciół, stwórz własną społeczność!


Jak również:

 • Setki tysięcy zarejestrowanych użytkowników
 • Tysiące nowych użytkowników każdego dnia
 • Setki krajów i dziesiątki języków
 • Gwarantowane bezpieczeństwo społeczne i czystość treści

{ 366,151 uczestników } SEO  Sprint to okazja do zarobienia prawdziwych pieniędzy. Do tego nie będziesz potrzebować żadnych specjalnych umiejętności. Możesz być wszędzie i pracować o każdej porze. Czeka Ciebie wiele możliwości rozwoju. Możesz wypromować własny biznes i uczynić to miejsce głównym źródłem dochodu.


Twoje korzyści:

 • Kilka metod zarabiania
 • Płatności natychmiastowe w kilku systemach płatności
 • Unikalny interfejs funkcjonalny
 • Ciekawa praca w solidnym projekcie

SEO  Sprint to raj dla reklamodawców. To wyjątkowa usługa, która została stworzona specjalnie do organizowania skutecznej promocji Twoich projektów i kont online. W tym celu SEO  sprint zapewnia wiele metod i taktyk promocji. Otrzymujesz prawdziwych gości, potencjalnych klientów! Ty sam tworzysz grupę docelową dla swojego zasobu. Sam określasz, skąd pochodzą odwiedzający.


Specjalnie dla Ciebie:

 • Wiele sposobów na efektywną i niedrogą promocję swoich projektów
 • Potężny system wyboru grupy docelowej
 • Wielofunkcyjny system do zarządzania kampaniami reklamowymi
 • Obsługa wielu systemów płatności


AVISO

Niezastąpione narzędzie do promocji Twojego biznesu w Internecie.
Z tą platforma będziesz mógł przyciągać potencjalnych klientów i otwierać nowe kanały dla osiągnięcia zysku dla Twojej firmy.


AVISO zawiera najprostsze i najbardziej legalne metody zarabiania prawdziwych pieniędzy. Płacą Ci za przeglądanie witryn internetowych ich reklamodawców, czytanie e-maili i wykonywanie prostych zadań itp. Dzięki doskonałemu systemowi poleceń Twoje dzienne zarobki mogą znacznie wzrosnąć.


Zarabiaj online! – Z SocPublic!

 • $ za przeglądanie witryn
 • $ za polubienia i komentarze
 • $ za rejestracje lub subskrypcje
 • $ za oglądanie reklam
 • I wiele więcej…..


Więcej zarobków – za większą aktywność

Im wyższa Twoja aktywność w projekcie, tym wyższy procent Twoich poleceń i partnerów ( do 30% z poleconych i do 70% zwrotu kosztów ), tym więcej możliwości otwiera się przed tobą. Unikalny system poziomów i osiągnięć! Płatności natychmiastowe

Minimalne wynagrodzenie od 11 rubli, płatności automatyczne zależą od statusu. W przypadku płatności ręcznej (1-4 dni) możesz wypłacić tyle, ile chcesz.
Płatności poprzez: Karty bankowe, WebMoney, QIWI, Yandex, Payeer, Idealne pieniądze, Tłum. telefon. Ostatnie 50 płatności . Rabaty do 30%

Wyjątkowa oferta: przy zamówieniu od 5000 wizyt z timerem masz możliwość uzyskania rabatu do 30% .


Promuj się z EtoProsto

Reklama kontekstowa i nie tylko!

Na platformie oferty oraz możliwości bezpłatnego reklamowania swojej witryny, linku polecającego, towarów, usług i wielu innych promocji, umieszczając łącze na witrynie.


Unikalny system reklamy i promocji. Niesamowicie skuteczny

Chcesz otrzymywać skierowania do jakichkolwiek projektów w automacie, stale zwiększać ruch na swojej stronie, promować grupę w sieciach społecznościowych lub na kanale YouTube?
W takim razie jesteś we właściwym miejscu. I tylko kilka kroków dzieli Cię od DARMOWEGO i NA ZAWSZE umieszczania swoich linków i banerów na tysiącach aktywnie odwiedzanych stron.
Co więcej, kroki są proste – a rozwiązania piękne.


Perspektywy rozwoju projektu

  W niedalekiej przyszłości:

✔ Szczegółowe statystyki dotyczące poleconych (kto, kiedy, skąd);
✔ Dochód pasywny ze sprzedaży banerów polecających;
✔ Wynajem / kup / sprzedaż stron;
✔ Wynajem / kup / sprzedaj linki;
✔ Uruchomienie systemów na różnych poziomach;
✔ Uniwersalne modele tematyczne;
✔ Konkursy z cennymi nagrodami;
✔ I wiele więcej;

Będziesz pierwszym, który dowie się o tej i innych wiadomościach. Nie przegap informacji w swoim biurze oraz poczcie.


Surf.be


Czym jest Surfe.be ?

img


….To platforma reklamowa

która zapewni Ci szybki i tani przepływ potencjalnych klientów do serwisu. Ich system działa poprzez specjalne rozszerzenie przeglądarki, reklamy są wyświetlane odwiedzającym różne witryny.


…Znacznie taniej

niż reklama kontekstowa w wyszukiwarkach. Jednocześnie nie ustępuje im pod względem wydajności i konwersji. Możesz zamówić od 1 wyświetlenia lub kliknąć (od 0,02 USD) na platformie reklamowej Surfe.be!


Biz-Collection

Ta kolekcja zawiera ponad 1000 różnych witryn, usług, programów i materiałów promujących Twój biznes online!

Kolekcja jest stale aktualizowana i weryfikowana. Dla wygody wszystkie materiały są uporządkowane tematycznie w sekcje , których zawartość można przeglądać pod linkami „zawartość sekcji”.

Uzyskując dostęp do materiałów:
✔ zaoszczędzisz dużo pieniędzy i czasu na wyszukiwaniu potrzebnych informacji
✔ skorzystasz ze skutecznych narzędzi i usług w swojej firmie
✔ zawsze będziesz mieć aktualne i sprawdzone informacje
✔ dodatkowo..niezłe pieniądze w 5-stopniowym programie partnerskim

Zarabiaj ⏰ Teraz dostępne są również dodatkowe super-bonusy z darmowymi kursami, książkami, grafikami i innymi materiałami.
Szczegóły na tej stronie poniżej.Webisida

System aktywnej promocji i zarobków Webisida.com to świetne miejsce na reklamowanie Twojego zasobu! Korzystając z narzędzi dostarczonych przez system, możesz zmienić pozycję swoich witryn w wynikach wyszukiwania, wpływając na czynniki społeczne i behawioralne, a także uzyskać napływ odwiedzających do swoich zasobów. Jeśli nie masz dużej ilości pieniędzy na promocję swojej witryny, nie zniechęcaj się! Na platformie są najkorzystniejsze ceny usług reklamowych i promocyjnych.

Dzięki Webisida zarabianie pieniędzy w Internecie stało się jeszcze łatwiejsze! Możesz pracować w dogodnym dla siebie czasie i miejscu! Wszystko jest niezwykle proste! Opracowano w tym projekcie własny program do zarobku na autosurfingu, dzięki któremu zyski są możliwe nawet bez Twojej obecności.
PROFITCENTR – AGENCJA REKLAMOWA NR 1. SZYBKO, Z JAKOŚCIĄ I EFEKTAMI!   Wielofunkcyjny serwis pracyPrawdziwi ludzie wykonają każde Twoje zadanie
Zaawansowane ustawienia kierowania i odstępów.
Automatyczne odszyfrowanie kodu GCLID w raporcie.
Docelowa grupa odbiorców i wysokiej jakości egzekucje.
Ręczna lub automatyczna kontrola raportów.

Promocja strony w wyszukiwarkach

Prawdziwi wykonawcy znajdą witrynę zgodnie z Twoimi zapytaniami search
Przejścia do witryny ze stron Google lub Yandex.
Przejścia do serwisu według słów kluczowych.
Kliknięcia reklam w Twojej witrynie.
Możliwość włączenia trybu eksperta.

Promocja kanału wideo YouTube

Ogromna publiczność prawdziwych ludzi jest gotowa z przyjemnością:
Obejrzyj swój film.
Zasubskrybuj swój kanał YouTube.
Polub Twój film.
Automatyczna kontrola egzekucji.

Promocja grup VKontakte

Dziesiątki tysięcy prawdziwych ludzi będzie chciało:
Dołącz do swojej grupy.
Powiedz o niej swoim przyjaciołom.
Utwórz post o tym, jak to.
Automatyczna kontrola egzekucji.

Promocja profili na Instagramie

Prawdziwa publiczność na żywo:
Subskrybuje Twój profil.
Polubi publikację.
Automatyczna kontrola egzekucji.


Surfowanie — Twoją witrynę odwiedzą dziesiątki tysięcy osób.
Listy – Czytanie listu + przeglądanie strony.
Reklama kontekstowa — tylko docelowi odbiorcy.
Reklama banerowa – Nieograniczona liczba kliknięć.
Katalog linków – Zwiększ TCI swojego zasobu.Jednym słowem – Zapraszamy! do Reklamy!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex