×

Nowoczesna rekrutacja poleconych w marketingu. Natychmiastowe efekty!

Nowoczesna rekrutacja poleconych w marketingu. Natychmiastowe efekty!

   
 


Referalka to świetny, projekt reklamowy na którym możemy zarabiać oraz reklamować. W obu przypadkach zdecydowanie spełnia swoje założenie, ponieważ nasze reklamy pojawiają się w większości znanych nam portali społecznościowych, a jak wiemy codziennie – przebywa tam duża społeczność.

Co to jest REFERALKA?

REFERALKA to innowacyjna platforma reklamowa, na której możesz reklamować swoje reklamy przy użyciu nowej technologii promocji. Zastosowano tu zupełnie nowy marketing – maraton reklam. Oznacza to, że Twoje reklamy będą zawsze wyświetlane w wyszukiwarkach, będą ponownie publikowane w sieciach społecznościowych i otrzymają za to nagrodę.

Główną cechą pracy w tym projekcie jest to, że po każdej publikacji Twoich ogłoszeń masz możliwość przeczytania innych ogłoszeń za opłatą. Program partnerski na platformie, da Ci również możliwość zarabiania. Wystarczy zaprosić innych uczestników do projektu, aby Twoja reklama zaczęła dla Ciebie pracować i generowała dochód.

Płatne reklamy (publikowane na Twój koszt) są dodatkowo publikowane na ich popularnym kanale telegramowym @ReferalkaCom . Płatne reklamy mogą przynosić dodatkowo dywidendy. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania dywidendy, musisz zaprosić poleconych. Główny dochód pochodzi z faktycznie opublikowanej reklamy. Reklama będzie na zawsze promowana i indeksowana przez wyszukiwarki. Możesz to szybko sprawdzić, wprowadzając tytuł swojej reklamy do wyszukiwarki. Jeżeli została ona dobrze zaindeksowana, to może się ona pojawić nawet w pierwszej dziesiątce wyszukiwań.

Możesz również aktywować dochód pasywny ze wszystkich 12 poziomów programu partnerskiego, kupując taryfę VIP za jedyne 240 rubli na 1 miesiąc. Dodatkowo taryfa VIP zapewnia wiele przywilejów i zwiększa ilość nagród.

Poniżej screeny z reklamy mojego bloga którą u nich umieściłem za darmo. Po zalogowaniu mamy przejrzysty interfejs, który nam pokazuje co po kolei należy zrobić.


Jak to działa?

1. Pierwszym krokiem jest REJESTRACJA W PROJEKCIE – REFERALKA!. Rejestracja jest bezpłatna i nie wymaga opłat abonamentowych.

2. Zobacz reklamy użytkowników portalu i zarabiaj na saldzie reklamowym swojej publikacji.

3. Następnym krokiem jest stworzenie ogłoszenia i opublikowanie go. Wszyscy uczestnicy zobaczą Twoją reklamę.

4. Uzyskaj ewentualne dywidendy z publikowania sponsorowanych reklam.


Zarabiaj na publikowaniu reklam

Każda publikowana płatna reklama może generować dla Ciebie duże dochody. Oprócz tego, że Twoje reklamy będą czytane i oglądane przez innych członków projektu i udostępniane w różnych sieciach społecznościowych, reklamy te mogą również przynosić dywidendy przez cały okres publikacji.


Potrzebujesz skierowań do jakiegokolwiek projektu?


Uzyskaj! – potężny strumień poleceń!

REFERALKA oferuje dla Ciebie także zarobki w ramach programu partnerskiego. 12 poziomów głębokości. Wysokie opłaty partnerskie. 100% do sieci . Możesz przyciągnąć nieskończoną liczbę poleceń. Może pozwolić ci to, na osiągnięcie dochodu pasywnego.


Instrukcja – Krok, po kroku

KROK 1. Przejdź do sekcji „Tablica ogłoszeń” i przeczytaj 12 ogłoszeń dotyczących nagrody za 12 limitów czytania, które otrzymasz podczas rejestracji.

KROK 2. Przejdź do sekcji „Dodaj ogłoszenie” , utwórz ogłoszenie i opublikuj je z przyciskiem „Opublikuj”. To bezpłatne ogłoszenie i jest publikowane przez 8 dni.

KROK 3. Ponownie przejdź do sekcji „Tablica ” ogłoszeń i przeczytaj 10 ogłoszeń o nagrodę, wydając 10 limitów odczytu, które otrzymasz, gdy publikujesz bezpłatne ogłoszenie. Otrzymasz 100 rubli na saldo reklamowe.

KROK 4. Uzupełnij saldo reklamowe o 120 rubli w sekcji „Saldo” , określając metodę płatności. Możesz doładować saldo reklamowe tylko za 120 rubli. To jest marketing który się opłaca, a w zamian dadzą Ci możliwość opublikowania wielu reklam.

KROK 5. Przejdź do sekcji „Moje ogłoszenia” i opublikuj kolejne ogłoszenie. Jest to uważane za płatną reklamę. Jest wyświetlane przez 15 dni. Za publikację każdej płatnej reklamy otrzymasz 12 limitów i ewentualne dywidendy.

KROK 6. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania dywidendy za płatną reklamę, odwiedź sekcję „Promo” i udostępnij link do strony w sieciach społecznościowych. Umożliwi to również zapraszanie większej liczby członków i poleconych do promowania reklamy.

KROK 7. Przejdź ponownie do „Tablicy ” ogłoszeń i przeczytaj 12 ogłoszeń dotyczących nagrody.

KROK 8. Za środki zgromadzone na saldzie reklamowym z czytania ogłoszeń możesz publikować bezpłatne ogłoszenia. Za publikację każdego bezpłatnego ogłoszenia otrzymasz 10 limitów.

KROK 9. Twój fundusz po każdej publikacji płatnej reklamy zostanie uzupełniony o 140 rubli. Im więcej płatnych reklam zamieszczają inni członkowie lub Twoje polecenia po Tobie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że otrzymasz dywidendy ze swojego funduszu w okresie, w którym są one publikowane.

KROK 10. Śledź środki do wypłaty – są to naliczone dywidendy. Gdy tylko się zgromadzą, możesz je wypłacić w sekcji „Wypłata” lub doładować nimi saldo reklam.

KROK 11. Jeśli dywidendy z płatnej reklamy nie są naliczane w momencie jej publikacji, wówczas są one przeliczane na limity czytania. Na przykład 140 rubli funduszu to 14 limitów. W większości przypadków otrzymywanie limitów jest nawet bardziej opłacalne niż dywidendy.

KROK 12. Następnie postępuj już samodzielnie. Czytaj, Oglądaj, Publikuj reklamy, o ile masz saldo na wyświetlenia. Zarabiaj, promując swoje reklamy.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex