24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Słuchaj muzyki, zarabiaj pieniądze. Przyjemne – z pożytecznym!

5 min read
   
 


Na platformie media-gram możesz słuchać muzyki i dzięki temu zarabiać. Możesz także efektywnie się zareklamować. W szczególności jest to fajna opcja dla osób które np. pracują w marketingu sieciowym i promują swoje projekty lub strony. Na przykład tak jak ja 🙂


Usługa Media-Gram. Czym jest?

Czy łatwo jest dziś znaleźć naprawdę dobrą stronę, na której można słuchać muzyki w Internecie? Projekt Media-Gram jest próbą nie tylko zadowolenia współczesnych użytkowników, ale także umożliwienia im zarabiania w Internecie bez odchodzenia od komputera czy telefonu.


Zadajesz sobie pytanie jak to jest robione? oraz kto tworzy taki projekt?

Zarejestruj się na stronie i odkryj zarobki online, które nie wymagają żadnych inwestycji! Pomysł stworzenia strony internetowej z zarabianiem na słuchaniu muzyki pojawił się nie bez powodu. Początkowo projekt rozwijał się jako studio nagrań, którego oddziały znajdują się obecnie w największych światowych ośrodkach: – Moskwa (123112, Moskwa, nasyp Presnenskaya, dom 12, 28 piętro, biuro 15) – Nowy Jork (21-07 Borden Ave blisko 21 st ulicy , the USA ). Właściciele platformy, od początku swojej działalności zajmują się nagrywaniem wysokiej jakości muzyki i aktywną jej promocją. Później powstała strona internetowa, która jest platformą do reklamy, promocji i rozwoju ich projektu. Doskonałą opcją była możliwość zarabiania na muzyce w Internecie, słuchania ulubionych utworów w doskonałej jakości i bez żadnego wysiłku.


Czym jest zarabianie pieniędzy z serwisów muzycznych ze słuchania muzyki ?

Przede wszystkim media-gram daje użytkownikom dostęp do obszernej bazy muzyki różnych stylów i artystów. Jakość dźwięku, charakterystyczna dla wszystkich utworów, zadowoli wymagającego słuchacza. Dochód opiera się na integracji reklam w utworach podczas słuchania muzyki online. Za każdą przesłuchaną piosenkę naliczana jest nagroda. Po prostu włącz muzykę i dobrze się baw! Liczba utworów dziennie jest ograniczona do 25, a nagroda jest naliczana w walucie platformy odpowiadającej dolarowi amerykańskiemu. Dla tych, którzy chcą zarobić więcej, istnieje system kategorii z odpłatnością. Im droższa taryfa, tym większą nagrodę otrzymuje użytkownik za słuchanie muzyki online.


Zarządzanie kontem i praca z witryną w celu zarabiania pieniędzy na muzyce w Internecie są proste i wygodne

Dodatkowo! – Umieszczając banery reklamowe w ich serwisie, masz gwarancję przyciągnięcie potencjalnych użytkowników do strony którą promujesz. Kupujesz reklamy nie tylko na ich stronie, ale także w szerokiej gamie usług, ponieważ platforma korzysta z dużej specyfiki w kwestii promocji. Wszystkie rodzaje banerów reklamowych, których używamy do promocji:

Baner reklamowy:

– obsługuje duże zapotrzebowanie w sieci reklamowej w różnych branżach Yandex i Google Reklama

– umieszczanie i promocja w sieciach społecznościowych

– reklama banerowa z umową z różnymi platformami reklamowymi do interakcji

– reklama banerowa używana w przypadku dużych zakupów za pośrednictwem różnych giełd, w tym rtb


W jaki sposób zarabiamy słuchając muzyki

Po REJESTRACJI W SERWISIE MEDIA-GRAM oraz zalogowaniu, automatycznie zostaniesz przekierowany lub przekierowana do strony z odtwarzaczem. Aby otrzymać nagrodę, należy przesłuchać utwór do końca, następnie wstawić „Lubię to” lub „Nie lubię” i wprowadzić captcha. Jeśli strona zostanie zamknięta lub połączenie zostanie przerwane, utwór rozpocznie się od nowa.

Możesz doładować swoje konto i wypłacić zarobione pieniądze w walucie dolara amerykańskiego lub rubla rosyjskiego. Minimalna kwota wypłaty to 0,1 grama. Wypłata pieniędzy może zająć do 72 godzin. Po aktywacji konta VIP środki są natychmiast wypłacane. Rzeczywiste kursy wymiany walut (1 gram to wewnętrzna waluta na platformie):

1 gram = 1 USD:

1 USD = 85 RUB

Historia transakcji pieniężnych i działań na koncie dostępna jest w backoffice osobistym użytkownika.

Zarabianie na muzyce ! Kto z nas nie marzył o słuchaniu muzyki i zarabianiu pieniędzy bez robienia praktycznie czegokolwiek? A jeśli wcześniej nie było to możliwe, to dziś dla użytkowników dostępne są niesamowite opcje, za pomocą których można nie tylko zarabiać w Internecie, ale także zapewnić sobie przyjemną muzykę w tle!


PROGRAM POLECAJĄCY

Platforma nagradza użytkowników za zapraszanie nowych członków, oferując lukratywny program partnerski w wysokości 15%. W ten sposób zapraszając znajomych, możesz zwiększyć swoje dochody z telefonu komórkowego lub komputera bez wykonywania żadnych czynności. W tym celu używane są linki polecające. Za każdy utwór odsłuchany przez Twojego poleconego otrzymasz procent jego nagrody. Im wyższa kategoria, tym więcej otrzymasz.


Statystyki platformy na 17.10.2020

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
1 1 vote
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex