×

Handel sztuczną inteligencją: czy systemy handlowe AI są przyszłością?

Handel sztuczną inteligencją: czy systemy handlowe AI są przyszłością?

   
 

Sztuczna inteligencja szybko wkracza w każdy aspekt naszego życia. Od sposobu, w jaki robimy zakupy po sposób ogrzewania naszych domów, sztuczna inteligencja wydaje się pojawiać wszędzie. Ale czy słyszałeś o handlu sztuczną inteligencją?

Handel sztuczną inteligencją nie jest nową koncepcją: istnieje już od jakiegoś czasu i polegają na nim odnoszący sukcesy handlowcy na całym świecie. Ale jak cenna jest sztuczna inteligencja w handlu i czy przejmie kontrolę nad wkładem ludzkim?

W tym artykule wyjaśnimy dokładnie, czym jest handel sztuczną inteligencją i jak działa. Sprawdzimy także, czy systemy handlu sztuczną inteligencją rzeczywiście są takie, jak się wydaje, a także odpowiemy na pytanie: czy handel sztuczną inteligencją jest przyszłością?


Co to jest system handlowy AI?

Handel AI odnosi się do kupna i sprzedaży aktywów bez potrzeby interakcji międzyludzkiej. Oznacza to, że handel sztuczną inteligencją obejmuje szeroki zakres technik handlu automatycznego, za pomocą których oprogramowanie AI dokonuje transakcji w oparciu o wcześniej zaprogramowane warunki.

 

NIE ZNASZ SIĘ NA TRADINGU?! POZNAJ WIĘC DOBREGO, ZAUTOMATYZOWANEGO ...STRATEGA!

   
 
ROYALQ
 

Technologia sztucznej inteligencji wykorzystuje dane historyczne, aby w ułamku sekundy móc analizować miliony możliwych scenariuszy. Technologia może następnie podejmować logiczne decyzje na podstawie tych informacji.

Na rynku istnieje wiele platform transakcyjnych AI, które wykorzystują sztuczną inteligencję do automatyzacji handlu. Pozwala to inwestorom na swobodne podejście do handlu, eliminując potrzebę studiowania wykresów i ciągłego obserwowania rynku.

Odkryj moje 3 najwyżej oceniane usługi handlu kopiami tutaj!


Jak działa handel sztuczną inteligencją?

Handel sztuczną inteligencją wykorzystuje wstępnie zdefiniowany algorytm do automatycznego zawierania transakcji, bez konieczności interakcji międzyludzkiej. Decyzje podejmowane są w oparciu o dane historyczne, które są analizowane przez bota handlowego AI.

Niektóre z najbardziej wyrafinowanych botów handlowych wykorzystujących sztuczną inteligencję na świecie są własnością instytucji finansowych. Boty handlowe AI konsekwentnie przewyższają rynki i mają wysoki wskaźnik sukcesu.

Boty do handlu detalicznego nie są tak wyrafinowane, jak te wysokowydajne boty. Zamiast tego opierają się na algorytmie handlowym zaprojektowanym przez innego tradera. Oprogramowanie jest zazwyczaj zaprojektowane w oparciu o system oparty na regułach, co oznacza, że ​​transakcje będą realizowane po spełnieniu określonych warunków.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex