Royal Q: Bot Auto Trade na Binance lub Huobi, zysk do 30% na miesiąc

   
 


Royal Q to robot ilościowy do automatycznego handlu 24/7 na giełdzie Binance lub Huobi za pośrednictwem wiążącego API do otwierania i zamykania zleceń handlowych. Royal Q nie przechowuje Twoich środków i nie może wypłacić ani przelać Twoich środków, może jedynie handlować. Swoim Funduszem zarządzasz sam przy elastycznej pracy 24/7. Minimalne saldo do rozpoczęcia wynosi 10 USD. Aby rozpocząć pracę bota, należy opłacić roczny abonament w wysokości 120 USDT. Dodatkowo w bocie trzeba utrzymać poziom za około 20$ na opłaty transakcyjne – gas. Royal Q generuje zyski do 30% miesięcznie nawet przy rynku DownTrend . Nie jest jednak możliwe zagwarantowanie 100% stabilnego wyniku przez cały okres użytkowania ale….(zgodnie z 6-miesięczną historią eksploatacji wyniki są na tyle ustabilizowane, że zysk z bota wynosi od 20-30% miesięcznie. Royal Q ma siedzibę główną w Singapurze a także przedstawicielstwa w USA i Hongkongu.Chcesz mieć 100% informacji o RoyalQ?!


RoyalQ to mobilny bot do handlu kryptograficznego. Oznacza to, że można go pobrać i używać tylko na telefonie komórkowym.


Ryzyko jest zawsze …i wszędzie ale…Social Media:

✅Oficjalna strona Royal Q:

https://royalqs.com/

✅Twitter:

https://twitter.com/RoyalQuantify?s=03

✅FaceBook:

https://www.facebook.com/RoyalQuantifycom/

✅Telegram:

https://t.me/Royal_Quantify

✅YouTube :

https://youtube.com/channel/UCG_24GCm1wdzJsBcSXRYD1Q

✅Prezentacja RoyalQ ENG :

https://e-pasywnezarabianie.pl/wp-content/uploads/2022/10/royalq-prezentacja-eng.pdf

Cała praca tradingu w Royal Q, jest w zasięgu Twojej komórki. Bieżące wyniki, zyski oraz wypłaty!


O Royal Q

Oficjalna premiera: Marzec 2021

Język: język angielski

Plany zysków: Do 30% miesięcznie

Naliczanie zysku: 7 dzień/tydzień pon. – nd.

Rodzaj wypłaty: Natychmiastowy

Systemy płatności, (USDT TRC20)

Program partnerski

Royal Q zapewnia wiele strumieni dochodów. Dodatkowa opcja w Royal Q to program nagród za polecenie. Jeśli się do tej opcji – przyłożysz, może to być nawet bardziej opłacalne niż zyski uzyskane z robotów. To także dobry sposób na zwiększenie zysków dla osób, które nie mają dużego kapitału handlowego. *********************************************************************************************** Za każdym razem, gdy ktoś zarejestruje się pod tobą, aby zapłacić za robota, firma płaci ci prowizję. Opłata prowizyjna, którą otrzymujesz, zależy od Twojego poziomu. W Royal Q jest 6 różnych poziomów: V1, V2, V3, V4, V5 i V6. **********************************************************************************************

Osoby, które są na V1 mogą otrzymać tylko opłatę za bezpośrednie skierowanie w wysokości 30 USDT. Aby te osoby mogły przejść do V2, potrzebują co najmniej 3 bezpośrednich poleconych i 20 członków zespołu. Osoby polecone przez bezpośrednich poleconych danej osoby kwalifikują się również jako członkowie jej zespołu. **********************************************************************************************

Osoby, które są na V2 otrzymują bezpośrednią opłatę za polecenie w wysokości 40 USDT. Zaczynają również otrzymywać pośrednią opłatę za polecenie w wysokości 10 USDT, tj. opłatę za polecenie od poleconych osób pod nimi. Aby te osoby mogły przejść do V3, potrzebują co najmniej 5 bezpośrednich poleconych i 50 członków zespołu i 3 bezpośrednich poleconych, którzy mają v2 **********************************************************************************************

Osoby na V3 otrzymują bezpośrednią opłatę za polecenie w wysokości 50 USDT. Opłata za bezpośrednie polecenie wzrasta wraz ze wzrostem poziomu. **********************************************************************************************

Kolejną dobrą rzeczą w tym programie poleceń jest to, że otrzymujesz prowizje z zysków twoich bezpośrednich i pośrednich poleconych. Osoby fizyczne na V6 otrzymują prowizje od zysków wszystkich osób handlujących na platformie na całym świecie. Obecnie na świecie są tylko 2 osoby na V6, ale to powinno być celem dla nas wszystkich.

Jak używać Bot Royal Q do automatycznego handlu na Binance i Huobi?


Krok 1: Zarejestruj konto Royal Q

Kliknij poniższy link, aby zarejestrować konto:UWAGA!! mój Kod zaproszenia to: 4GVSE => Kliknij Zarejestruj, aby zakończyć rejestrację. => WYMAGANE!: Pobierz aplikację Royal Q z Google Play lub App Store do użytku.


Krok 2: Wpłać fundusz na aktywację Bota 1 rok

Uwaga: wybierz język w aplikacji, którego chcesz używać.

Roczna opłata aktywacyjna Bota wynosi 120 USDT. Ponadto za każdym razem, gdy Bot osiągnie zysk, Royal Q naliczy dodatkową opłatę. Należy więc uwzględnić 20-30$ na opłatę GAS. Musisz więc wpłacić co najmniej 140 – 150 $.

Uwagi: Zawsze utrzymuj Royal Q Balance powyżej 10$, aby boty działały 24/7

Najpierw przejdź do doładowania Royal Q

Po zalogowaniu App Royal Q => Click Mine (na dole aplikacji) => Click Asset => Wpłać USDT TRC20 => Wpłać co najmniej 150 $ do wymaganego portfelaNastępnie, gdy pieniądze są w aplikacji, kliknij Centrum członkowskie , aby aktywować Członkostwo V1 – VIP1


Krok 3: Połącz API z Binance lub Huobi

Jeśli nie masz konta Binance lub Huobi, możesz tu je sobie zarejestrować: Binance lub Huobi.

Kliknij Połączenie => API i obejrzyj 2 filmy poniżej, aby zobaczyć, jak połączyć API z Binance lub Huobi


WAŻNE!:…Połącz API z giełdą Binance. Uwaga obejrzyj dokładnie poniższe video aby nie zrobić błędu przy połączeniu z giełdą. W kluczach API, wybierz określone opcje i skopiuj ustawienia IP. Jeżeli video poniższe dla Ciebie nie pomoże możesz też skorzystać z TEJ POMOCY – KLIKNIJ!


Połącz API z giełdą Huobi


Krok 4: Środki na Binance lub Huobi

Kontynuuj wpłatę USDT lub kup USDT w sieci P2P za pomocą waluty fiducjarnej. Minimalny depozyt 10-100 $ do handlu. To kapitał który masz np. w Binance lub na Huobi w walucie USDT i służy on do pracy Bota. Z niego otrzymasz zyski.


Krok 5: Ustaw strategię dla Bota

Królewska strategia Q

Prostota Royal Q polega na tym, że za pomocą kilku kliknięć możesz zacząć zarabiać. Royal Q to miejsce, w którym tworzone są społeczności z zalecanymi strategiami. Użytkownicy mogą wybrać dostępną strategię z ustawieniami wstępnymi lub dostosować własną strategię.


a. Dostępne strategie

Najbardziej znanym i odnoszącym sukcesy strategiem Royal Q jest QQ Circle. Według danych historycznych QQ Circle przy dotychczasowej strategii osiągają zysk na poziomie 20-26% na miesiąc. Możesz także spróbować z innymi strategami……

Korzystając ze strategii QQ Circle, podzielisz się z 1% swojego zysku

Uwagi: Jeśli korzystasz ze strategii QQ Circle, musisz włączyć Professional Edition : Kliknij Mine => Professional Edition = ONJak zainstalować strategię QQ Circle:

+ Kliknij Okrąg (Circle) => Wybierz Okrąg QQ


+ Kliknij Zastosuj, aby dołączyć+ Kliknij Strategia kręgu QQ


+ Wybierz Binance lub Huobi => Kliknij Strategia synchronizacji


+ Niestandardowa kwota pierwszego zakupu ilościowego (wpisz 15 USDT) i liczba strategii 1 => Kliknij opcję Synchronizuj strategię , aby bot zaczął działać i zarabiać.Uwaga: Dostosowanie kwoty pierwszego zakupu ilościowego i liczby strategii, opiera się na ilości kapitału, który masz na Binance lub Huobi do odpowiedniego wypełnienia. Spójrz na poniższą tabelę:


  • Kapitał handlowy: Twój kapitał dostępny na giełdzie
  • Pierwsze wpisowe: Zlecenie wpisowe w kwocie
  • Liczba strategii: Ilość strategii


Wyniki stosowania strategii QQ Circle


b. Strategia niestandardowa

Strategia niestandardowa to strategia, w której wybierasz własną monetę i ustawiasz ją zgodnie ze swoimi parametrami.

Uwagi: Jeśli korzystasz ze strategii niestandardowej, musisz wyłączyć wersję Professional : Kliknij Mine => Wersja profesjonalna = WYŁ

+ Kliknij Ilościowe => Wybierz Binance lub Huobi


Wybierz 1 – 2 monety, jak chcesz (dla mniejszego kapitału zalecana 1 moneta). Wybierz monetę, która podlega silnym wahaniom w krótkim czasie: Niektóre monety, do których możesz się odnieść, to: KAVA, EOS, CAKE, ATOM, MATIC, ADA, THETA…..

+ Przykład: Wybierz ATOM => Kliknij Ustawienia handlu


+ Kliknij Uzyskaj sugerowaną strategię => Na początku Kup w kwocie tej pozycji na podstawie posiadanego kapitału (powinieneś wprowadzić 3% swojego kapitału). Na przykład masz kapitał w wysokości 1000 $, wpisujesz wtedy 30 $ => Włącz podwojoną pozycję Otwórz => Kliknij Zapisz


+ Kliknij Tryb strategii => Wybierz tryb Sub-bin Rozliczenia w czasie rzeczywistym => Kliknij Potwierdź


+ Kliknij Start , aby uruchomić bota i zarabiać


Uwagi:

Zarówno dostępne strategie, jak i strategie niestandardowe powodują to – że po aktywacji Bota nie robisz nic. Ani w aplikacji Royal Q ani na Binance czy Huobi. Zarabiasz Pasywnie! Osobiście zalecam jednak zaglądać do aplikacji, zapoznać się z zakładkami, a w szczególności klikać co jakis czas naszą pare w tradingu i sprawdzać czy zawsze jest tam “Stop margin call“. Jeżeli jest inaczej – bot może stać, ponieważ “zauważył” że zabrakło mu środków na giełdzie na składanie zleceń. Poprawne ustawienie poniżej.Widżet HYIPLogs.com dla royalqs.comPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
6
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex