24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Przegląd giełdy Pionex: 22,5% miesięcznie korzystając z BEZPŁATNYCH 16 botów handlowych

5 min read
   
 

Pionex to scentralizowana giełda, która zapewnia BEZPŁATNIE 16 rodzajów botów do handlu kryptograficznego. Został uruchomiony 24.06.2019 i ma siedzibę w Singapurze. Pionex agreguje płynność z Binance i Huobi Global , co pozwala użytkownikom na lepsze doświadczenie handlowe z dużą płynnością. Pionex pobiera stałą opłatę w wysokości 0,05% zarówno od zamówień nadawcy, jak i przyjmującego. Pionex jest jedną z najszybciej rozwijających się platform w Azji, z całodobowym wolumenem obrotu wynoszącym ponad 1,6 miliarda USD. Dziś giełda ma ponad 200 000 użytkowników, obsługiwanych przez zespół ponad 100 ekspertów oraz założyciela i dyrektora generalnego

Firma Pionex została zatwierdzona przez amerykański FinCEN i ma licencję MSB (Money Services Business). Jest to ta sama licencja, którą zastosowały Binance, Huobi i wiele najlepszych giełd. Pionex to pierwsza giełda kryptowalut z wbudowanymi botami handlowymi, które zostały przyznane na podstawie amerykańskiej licencji.

Pionex jest sponsorowany przez BitUniverse, kompleksową aplikację kryptowalutową i ma 1,2 miliona pobrań na całym świecie.


O firmie Pionex

Oficjalna premiera 24 czerwca 2019

Język: Angielski, Rosja, Hiszpański, Chiński, Niemiecki, Koreański, Tajwan, Japoński….

Plany: 22,5% miesięcznie, korzystając z BEZPŁATNYCH 16 botów handlowych

Naliczanie zysku 7 dzień/tydzień pon. – nd.

Rodzaj wypłaty: Natychmiastowy

Systemy płatności


Pionex: boty handlowe Cryto

Pionex ma wspomniane 16 botów a każdy z nich oferuje inne funkcje.

 • GRID Trading Bot (Grid Trading Bot): Bot handlowy GRID czerpie zyski z wahań rynku. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić zakres, a to pomoże Ci „kupować tanio i sprzedawać drogo” w Twoim zakresie.
 • Spot-Futures Arbitrage Bot: Spot-Futures Arbitrage Bot zapewnia stały zysk przy bardzo niskim ryzyku, 15-50% APR, otrzymasz opłatę za finansowanie co 8 godzin. Hedging z rynku spot i krótka pozycja na rynku perp futures.
 • Rebalancing Bot: Strategia rebalancingu to kolejny sposób na wygładzenie portfela, podczas gdy cena każdego zasobu rośnie lub spada w innym momencie. Ma na celu sprzedaż drogo i kupno przy użyciu wielu aktywów.
 • Smart Trade Bot: Smart Trade Bot pobiera zysk i kilka zleceń warunkowych, aby zabezpieczyć Twój zysk w wycofaniu.
 • Infinity Grids Bot: Infinity Grids Bot jest podobny do GRID Bot, ale nie ma górnego limitu. Pomaga zawsze kupować tanio i sprzedawać drogo, jednak część funduszy jest mniejsza niż GRID Bot.
 • Dźwignia Grid Bot: Dźwignia Grid Bot działa w ten sam sposób, co GRID Bot, ale z dźwignią (do 3x), oznacza to, że możesz zarobić trzy razy więcej, pamiętaj i bądź ostrożny podczas handlu dźwignią, ponieważ możesz zostać zlikwidowany.
 • Margin Grid Bot: Margin Grid Bot jest podobny do Leveraged Grid Bot, różnica polega na tym, że zabezpieczenie nie będzie angażować Grid Bot w Margin Grid Bot. Możesz także wybrać DŁUGI lub KRÓTKI podczas korzystania z bota Margin Grid.
 • Reverse Grid Bot: Reverse Grid Bot sprzedaje Twój Bitcoin po wyższej cenie i odkupuje po niższej cenie.
 • Dźwignia Reverse Grid Bot: Dźwignia Reverse Grid Bot ma taką samą funkcjonalność jak Reverse Grid Bot, ale możesz użyć dźwigni, aby zarobić więcej.
 • Bot DCA (uśrednianie kosztów w dolarach): Uśrednianie kosztów w dolarach to łatwy sposób inwestowania, możesz ustawić okres dla swojego planu DCA, a bot użyje DCA, zamiast robić to ręcznie.
 • Trailing Sell Bot: Trailing Sell Bot w zasadzie unika sprzedaży zbyt wcześnie na rynku pompowania.
 • Trailing Buy Bot: Trailing Buy Bot to najlepsze narzędzie do kupowania dipów.
 • TWAP Bot: TWAP to popularna metoda wśród wielorybów, która pomaga gromadzić lub sprzedawać torby w określonym czasie.
 • Martingale Bot: Martingale Bot został opracowany i zaprojektowany zgodnie z podstawową ideą tradycyjnej strategii Martingale, która jest strategią drabinkowego kupowania, przy jednoczesnej sprzedaży.
 • Moon Bot (BTC/Moon – ETH/Moon): Pionex Moon Bot (BTC/Moon – ETH/Moon) będzie stale zarabiać zyski z sieci w ciągu 7*24 godzin, a zyski z sieci można wypłacić, umożliwiając elastyczne wykorzystanie środków .
 • Bot Stop Limit: Bot „Stop Limit” odnosi się do wstępnie ustawionej ceny wyzwalacza i ceny zlecenia po wyzwalaczu i ilości zlecenia. Gdy najnowsza cena osiągnie cenę wyzwalającą, zlecenie zostanie złożone po ustalonej cenie zlecenia.


Jak handlować z botem?


a. GRID Trading Bot (Grid Trading Bot)

Grid Trading czerpie zyski z wzlotów i upadków rynku. Ustawiasz zakres cen dla bota, dostosowujesz liczbę siatek, których chcesz w dół. Będzie idealny na zmiennym rynku bocznym.

Grid Trading ułatwia uzyskanie stabilnego, pasywnego zysku przy niskim ryzyku na niestabilnym rynku kryptowalut. Korzystając z Grid Trading Bot, unikniesz wszystkich emocjonalnych decyzji i cały czas blokujesz małe zyski, podczas gdy cena ciągle się zmienia.

Bot robi to, gdy śpisz, pracujesz lub cieszysz się wolnym czasem.

Odwiedź Pionex i wybierz Grid Trading Bot z listy narzędzi handlowych.

Pionex pozwala wybrać jeden z 2 rodzajów bota do handlu siatką: „Użyj strategii AI” i „Ustaw siebie”.

Sprawdź TUTAJ , aby dowiedzieć się, jak korzystać z Grid Trading Bot lub obejrzyj wideo poniżej.


b. Arbitrażowy bot spot-futures

Spot-Futures Arbitrage Bot zapewnia stały zysk przy bardzo niskim ryzyku, 15-50% APR, otrzymasz opłatę za finansowanie co 8 godzin. Hedging z rynku spot i krótka pozycja na rynku perp futures. Możesz zainwestować od 50 $ bez okresu blokady.

Pionex pobiera 10% zysku z bota arbitrażowego typu spot-futures. Połowa zysku zostanie przeznaczona na fundusz Arbitrage SAFU dla użytkowników botów arbitrażowych. Więcej szczegółów w ogłoszeniu .

Sprawdź TUTAJ , aby dowiedzieć się, jak korzystać z bota Spot-Futures ArbitragePomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex