22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Odbierz 10000 bezpłatnych wyświetleń na promocję swoich banerów!

3 min read
   
 

Sieć wymiany banerów, którą obsługujemy w My Banner Ads, to sieć wymiany banerów 1:1, której członkowie otrzymują jeden kredyt na reklamę banerową za każde ważne wyświetlenie banera dostarczone do sieci wymiany banerów. Członkowie w dalszym ciągu zdobywają kredyty za wymianę banerów za nieunikalne wyświetlenia, ale według niższej stawki jednego kredytu za każde dziesięć wyświetleń. Kredyty wymiany banerów zdobyte przez członków są bezpośrednio dodawane do kont partnerów w ich sieci. Członkowie mogą następnie dowolnie przydzielać swoje kredyty wymiany banerów na swoje banery.

Zarejestruj swoje konto My Banner Ads już dziś, aby bezpłatnie reklamować swoje banery o rozmiarach 125 x 125, 300 x 250, 468 x 60 i 728 x 90. Po dokonaniu rejestracji, sprawdzeniu banerów i zatwierdzeniu ich do rotacji na giełdzie, Twoje banery będą wyświetlane na wielu różnych stronach internetowych i blogach należących do innych członków sieci wymiany banerów. Zwiększ ekspozycję swoich witryn internetowych i ruch organiczny, załóż bezpłatne konto już dziś.

W przeciwieństwie do wielu innych giełd banerów, które ograniczają liczbę bezpłatnych członków do jednego banera, bezpłatni członkowie My Banner Ads mogą reklamować do 5 banerów na każdy rozmiar w sieci wymiany banerów, co pozwala zwiększyć świadomość jednej marki za pomocą wielu obrazów lub promuj wiele ofert z alternatywnych źródeł.

Konfiguracja konta Moje banery reklamowe nie może być łatwiejsza. Po prostu zarejestruj swoje bezpłatne konto My Banner Ads i dodaj nasz kod wymiany banerów do swoich witryn internetowych. Wtedy za każdym razem, gdy Twoją witrynę odwiedzi odwiedzający, otrzymasz kredyty reklamowe w sieci wymiany banerów. To takie proste.


Najlepsze wymienniki

Najskuteczniejsi członkowie wymiany banerów otrzymują bezpłatną reklamę wymiany banerów. Po prostu znajdź się na liście najlepszych wymienników, a Twoje banery zostaną pokazane na stronach powitalnych wraz z banerami naszych ulepszonych członków za darmo.

Narzędzia promocyjne


Narzędzia promocyjne

Członkowie mogą korzystać z wysokiej jakości materiałów promocyjnych, takich jak banery i strony powitalne. Nasz kreator linii downline pomaga członkom tworzyć linie downline w najpopularniejszych zewnętrznych witrynach i programach.

Zarabiaj prowizje


Prowizje

Każdy członek My Banner Ads ma możliwość zdobycia prawdziwych prowizji od dowolnej aktualizacji konta lub pakietów środków na reklamę banerową zakupionych przez któregokolwiek z jego bezpośrednich poleconych. Zarejestruj swoje konto już dziś.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex