2 marca 2024

Wspomagacze ruchu w Internecie!

4 min read
   
 

W sieci mamy sporą ilość stron, dzięki którym możemy wyświetlać i promować nasze strony, blogi czy też programy partnerskie. Dwa z nich przedstawiam poniżej. Można je sobie przetestować za darmo.

FeelingSurf to najprostszy sposób na uzyskanie szybkiego ruchu. W prosty sposób zdefiniuj ruch którego potrzebujesz i pozwól ich autosurfowi przynosić wizyty na Twoich stronach internetowych.


Projekt stworzony dla webmasterów takich jak Ty. Od teraz, już zawsze będziesz mieć potężne funkcje i prosty interfejs


Jak to działa? FeelingSurf to bezpłatna wymiana ruchu

Ich użytkownicy uruchamiają aplikację do surfowania, która automatycznie odwiedza strony internetowe innych użytkowników. Każda wizyta zapewnia im kredyty, które mogą wymieniać, aby przyciągnąć odwiedzających do swoich witryn.


Drugą opcją jest portal – TurboxTraffic

Zwiększ ruch w sieci. Wymiana. Wyświetlenia Twojej witryny.

Chcesz wypromować swoją stronę?
Chcesz darmowe wyświetlenia strony?
Czy chcesz, aby Twoja witryna miała więcej odwiedzających?

Usługa reklamowa służąca do promowania stron internetowych i wymiany ruchu. 100% DARMOWA rejestracja i utrzymanie konta! Brak limitu stron internetowych. Darmowe punkty na start

Sposoby reklamy:

– odsłony w autosurf,
– Wyświetlenia ze źródeł wewnętrznych w postaci linków PTP,
– Ręczne wejścia PTC,
– Wyświetlacz banerowy w rotatorze.

Sposoby zdobywania punktów:


Surfuj 10 sekund / 0,5 punktu
– ptc ptc 50 pt
– ptp 0,5 pkt / 10 sekund
– 100% poleconych
– płatne prace (obecnie 10 prac po 1000 punktów każda)
(Ponowne wejście z tym samym adresem IP zostanie przyznane po 10 sekundach)

Konkurs Top10 aktywności

Płatne wycinki w banerze
Pay per click to tania i skuteczna promocja Twojej strony. Twój baner pojawi się w sekcji KLIKNIJ (PTC) dostępnej dla użytkowników po zalogowaniu się do ich programu. Preferowany rozmiar banera to 468px na 60px lub mniejszy. Użytkownik, który wejdzie na stronę, musi na niej pozostać przez pewien czas, wtedy otrzyma bonusy. Każdy użytkownik może odwiedzić Twoją witrynę raz na 24 godziny, a każdy kolejny nie będzie uwzględniany w statystykach. Im większa wartość reklamy, tym większy limit czasu, zainteresowanie użytkownika i liczba odsłon strony dziennie.

Wrażenia w autosurf

Twoja strona zostanie wyświetlona w ich autosurf/PTP (Paid-to-Promote). Czas odsłon strony wynosi co najmniej 10 sekund, a liczba dziennych wyświetleń jest nieograniczona.

Wyświetlenie banera

Rotacja banerów, Twój baner w ich rotatorze na stronie. Tania i skuteczna reklama, patrząc na cenę. Rotator banerów widoczny jest na większości podstron witryny, czyli również na Twoim banerze.


Marketing internetowy – forma marketingu wykorzystująca Internet i strony WWW jako medium. Służy do wysyłania informacji marketingowych i pozyskiwania klientów. Pamiętaj, że ważna jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Procesy mające na celu osiągnięcie przez dany serwis jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek organicznych dla wybranych słów kluczowych i fraz. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko rozumianego marketingu internetowego. Pozycjonowanie polega na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów stron internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawy pozycji danej witryny na liście wyników.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex