24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 23.05.2022

4 min read
   
 


Rynek kryptowalut ma znacznie lepszy początek w tym tygodniu, a dwie główne kryptowaluty handlują na poziomie 30 000 USD za Bitcoin i 2 000 USD za Ethereum. Choć nie widać wyraźnych oznak znacznego ożywienia cen, niektórzy analitycy spodziewają się dalszej konsolidacji.


Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut mają do powiedzenia na temat obecnej sytuacji rynkowej

Analityk rynku kryptowalut, Michael van de Poppe, jest dość optymistycznie nastawiony do BTC, mówiąc, że widzi „konsolidację teraz” i że BTC może osiągnąć „potencjalnie 32,8 tys.” w przypadku, gdy przekroczy poziom 31,1 tys.Analityk i trader rynku kryptowalut, Nebraskan Gooner, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat preferowanego scenariusza Bitcoin, mówiąc, że „lecimy do 22 000 $ przed dużym odbiciem bliskim 40 000 $” co zapewni „najlepszą okazję do odskoczni na rynku bessy”.


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

🔥 Dokumenty sądowe ujawniają, że dyrektor generalny Terra Do Kwon z powodzeniem wszczął likwidację dwóch oddziałów i całej firmy Terraform Labs Korea Corporation w Korei Południowej na kilka dni przed katastrofą LUNA i UST.

💸 Tether (USDT) odnotował zmniejszenie kapitalizacji rynkowej o 10 miliardów dolarów od czasu krachu UST. Wynika to z obaw inwestorów o poparcie Tethera, ponieważ stablecoin dwukrotnie stracił swój cel w ciągu ostatniego tygodnia. Tether powiedział w swoim najnowszym oświadczeniu, że papiery komercyjne w jego rezerwach spadły o 17% do 20,1 mld USD w I kwartale 2022 r. w porównaniu z poprzednim kwartałem.

 
 

✔️ Łańcuch BNB Binance pomoże projektom ekosystemu Terra, które chcą odejść od wstrzymanego protokołu DeFi. Jedną z pierwszych inicjatyw ekosystemowych Terra, która zostanie zintegrowana z łańcuchem BNB, będzie Stader Labs. Firma opracowuje rozwiązania płynnego stakingu dla czterech blockchainów: Solana, Near, Fantom i Hedera, a wkrótce zaoferuje płynne stakowanie BNB w ramach nowej relacji.

✔️ Obecnie na rynku kryptowalut obserwuje się znaczną zmienność, przy czym Bitcoin doświadcza największego spadku od 2018 r., a Ethereum spada o 20% w ciągu jednej doby, a wszystko to w następstwie agresywnej podwyżki stóp procentowych przez Rezerwę Federalną.

Jednak podczas gdy wiadomości o kryptowalutach wydają się ponure, obecny rynek w rzeczywistości przedstawia niewiarygodne możliwości dla doświadczonych inwestorów, aby skorzystać z niedźwiedziego trendu.


Jak generować pasywne zyski z kryptowalut na rynku niedźwiedzi?

W ArbiSmart użytkownicy platformy mogą zarabiać pieniądze na spadającym rynku za pośrednictwem ich automatycznej platformy arbitrażu kryptowalut. Generuje zyski z tymczasowych różnic cenowych na różnych giełdach, które nadal pojawiają się z taką samą konsekwencją, niezależnie od tego, czy rynek kryptograficzny jest byczy, czy niedźwiedzi.

Użytkownik po prostu deponuje środki w FIAT lub krypto, a platforma automatycznie konwertuje środki na RBIS. Algorytm uruchamia fundusze, wykorzystując różnice cenowe, aby generować przychody do 45% rocznie.

 
AUVESTA
 

✔️ Założyciel i dyrektor generalny Revolut, Nik Storonsky , wyjaśnił na początku tego tygodnia, że ​​Neobank planuje uruchomić własny token kryptowaluty z naciskiem na nagradzanie lojalności klientów.

Moneta – nazwana „Revcoin” – posłuży jako token lojalnościowy. Umożliwi to firmie nagradzanie użytkowników w sposób podobny do tego, jak funkcjonują mile lotnicze w branży turystycznej.

Intencją jest, aby token nie był stablecoinem, ponieważ firma chce, aby miał dynamiczną wartość opartą na popycie, dzięki czemu można nim handlować. W ten sposób lojalność zostanie wykorzystana jako narzędzie pozyskiwania nowych użytkowników.

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex