×

3 najlepsze boty handlujące kryptowalutami, na spadkach oraz wzrostach (recenzja)

3 najlepsze boty handlujące kryptowalutami, na spadkach oraz wzrostach (recenzja)

   
 

Boty kryptograficzne pokonują wszystkie fizyczne i obliczeniowe ograniczenia ludzi. Teoretycznie boty te mają generować zyski, przeglądając giełdy pod kątem nawet najmniejszych zmian na rynku, monitorując ceny 24/7.

Osiąganie zysków na wysoce niestabilnym rynku kryptowalut polega na wyczuciu czasu i dostępie do solidnych strategii handlowych i analizy technicznej. Z setkami aktywów do wyboru i rynkami otwartymi 24/7, krzywa nauki dla nowych traderów kryptowalut jest znacznie bardziej stroma, a potencjał strat jest często znacznie większy.

Z tych powodów boty i platformy oprogramowania do handlu kryptograficznego stały się niezbędne dla wielu traderów. Korzystając z oprogramowania do automatycznego handlu w Twoim imieniu, możesz wykonywać transakcje o dowolnej porze dnia. Dodatkowo wiele botów do handlu kryptograficznego ma funkcje, które faktycznie pomagają rozwijać i udoskonalać własne strategie handlowe.

Ten przewodnik zawiera szczegółowy podział najlepszych botów handlujących kryptowalutami i ich unikalnych zalet. Najpierw przejdziemy przez ogólny przegląd najistotniejszych funkcji, o których należy pamiętać podczas analizowania różnych botów handlujących kryptowalutami.


Co to jest bot handlowy i czy naprawdę warto go używać?

Każdy zautomatyzowany system handlu opiera się na zestawie zasad, które określają, kiedy kupować lub sprzedawać. Boty są używane na tradycyjnym rynku akcji od lat 80 – tych XX wieku do gromadzenia funduszy indeksowych i dywersyfikacji portfeli. Te boty automatyzują pracę, którą inwestorzy historycznie wykonywali sami, co może zaoszczędzić kluczowy czas na szybko zmieniającym się rynku kryptowalut.

Istnieją również techniczne boty handlowe, które przewidują ruchy cen i realizują transakcje w oparciu o sygnały i wskaźniki. Są to najczęściej używane boty, ponieważ inwestorzy kryptowalut ścigają się, aby pokonać rynek zwycięską strategią.


Funkcje, których należy szukać w botach i narzędziach do handlu kryptograficznego

Wszystkie boty handlowe wymienione na tej liście zostały dobrze sprawdzone w różnych społecznościach i witrynach handlu kryptograficznego, ale nic nie przebije wypróbowania produktu – warto więc każdy z projektów sprawdzić na własniej skórze.

Handel społecznościowy

Oprócz opracowywania własnych strategii handlowych, możesz podążać za innymi handlowcami i innymi popularnymi strategiami używanymi z produktem. Dobry rynek strategii który zostanie zbudowany w wybranym przez Ciebie narzędziu handlowym sprawi, że korzystanie z zyskownych strategii handlowych będzie łatwe i opłacalne.

Testowanie wsteczne

Testy historyczne umożliwiają testowanie strategii handlowych na podstawie danych historycznych, aby zobaczyć, jak Twój algorytm lub strategia handlowa sprawdziłaby się w rzeczywistych warunkach rynkowych. Otrzymasz dostęp do funkcji testowania wstecznego, które tworzą najbardziej realistyczne symulacje, co oznacza uwzględnienie poślizgów i opóźnień.

Oznacza to, że dokładność narzędzia do weryfikacji historycznej jest tak samo wiarygodna, jak źródła danych historycznych, z których korzysta. Otrzymasz także dostęp do solidnej społeczności traderów, którzy dzielą się swoimi konfiguracjami backtestingu na forach społecznościowych.

Indeksy

Wiele narzędzi handlowych oferuje automatyzację portfela i ważne jest, aby zastanowić się, w jaki sposób tworzą swoje indeksy. W przeciwieństwie do akcji i papierów wartościowych, nie jest możliwe utrzymanie pełnego indeksu wszystkich monet będących obecnie w obrocie na rynku kryptograficznym. Tak więc dobry bot handlowy powinien zawierać treści edukacyjne, które szczegółowo opisują, które monety są próbkowane i jak ważone są kapitalizacje rynkowe w indeksie.

Oparte na chmurze a oparte na serwerze

Większość najnowszych botów kryptograficznych jest oparta na chmurze, więc jeśli wygoda jest dla Ciebie priorytetem, należy o tym pamiętać. Jeśli narzędzie transakcyjne nie jest oparte na chmurze, będziesz musiał utrzymywać swój serwer/komputer przez cały czas, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnych transakcji. Chociaż uruchamianie oprogramowania transakcyjnego na własnym serwerze wymaga pewnej wiedzy technicznej, zaletą jest to, że jest bardziej konfigurowalne i zazwyczaj ma wyższą wydajność. Jeśli jest to dla ciebie priorytetem, na tej liście jest kilka świetnych programów o otwartym kodzie źródłowym pracujących bez serwerów……w chmurze. A więc skorzystasz z najprostszych rozwiązań.

Społeczności handlowe

Jeśli chodzi o handel, społeczność wokół produktu często może być równie ważna, jak sam produkt. Płacisz nie tylko za technologię, ale także za żywą instrukcję, która pomoże Ci z niej korzystać najefektywniej. Jeśli naprawdę chcesz uzyskać jak najwięcej ze swojego oprogramowania handlowego, dobrym pomysłem jest sprawdzenie społeczności handlowej, która z niego korzysta.

Wiele narzędzi handlowych z tej listy poczyniło duże inwestycje w rozwój społeczności, podczas gdy inne są bardziej odpowiednie dla samotnych wilków. Porównaj, jak aktywne są społeczności handlowe na Telegramie, Reddicie lub Discordzie. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę kraj i język społeczności handlowej, ponieważ przepisy dotyczące kryptowalut są różne na całym świecie.

Wsparcie i samouczki

Zastanawiając się, w które narzędzia handlowe warto zainwestować, spójrz na treści edukacyjne dostępne na stronie. Aby dotrzeć do rosnącego rynku nowych traderów kryptowalut, wiele platform z tej listy opracowało moduły szkoleniowe, blogi i filmy, aby edukować swoich użytkowników. Weź również pod uwagę wsparcie oferowane, gdy coś nieuchronnie pójdzie nie tak. Dzięki responsywnemu czatowi lub pomocy telefonicznej można szybko usuwać błędy i aktualizacje, dzięki czemu możesz kontynuować handel — w przeciwnym razie możesz stracić cenny czas na czekanie w ciągu kilku dni lub tygodni na odpowiedź e-mail.


TOP 3 HANDLOWYCH BOTÓW DO CRYPTO:Top 3 Boty do tradingu w automacie na Binance. Może nie zarabiają kosmicznych procentów. Czasem stoją jak “rynek tego wymaga”. Ale…najważniejsze że …nie tracą a zarabiają na spadkach oraz wzrostach.

💖👉💪 Top 3 Boty do crypto pracujące w oparciu o Api z giełd np. Binance.
Najlepsze boty tradingowe w 2022 roku. Niektóre dają realnie 20-30% miesięcznie!

💖👉💪💤Top Programs Ai Bot – Do pasywnej pracy poprzez inteligentne boty.
Dla każdego – znajdzie się coś fajnego 🙂♨Kopiuj, zautomatyzuj swoje działania
Automatycznie kopiuj najlepszych handlowców kryptowalut na wielu platformach do handlu społecznościowego, które zostały stworzona z myślą o prostym zarządzaniu portfelem.
♨Zarządzaj rosnącym portfolio
Bez względu na Twoje doświadczenie z kryptowalutą, może pomóc Ci zbudować strategię portfela, śledzić wydajność i monitorować.


Poniżej 3 fajne boty (opis, research, link partnerski dla zainteresowanych) które przynoszą zyski, nie straty:


✅ 1.BOT CRYPTO:
https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-kryptowaluty/latwy-w-uzyciu-bot-do-handlu-kryptograficznego
✅ 2.BOT CRYPTO:
https://e-pasywnezarabianie.pl/zautomatyzowany-handel-kryptowalutami-nie-jest-taki-trudny-wyprobuj-tradesanta
✅ 3.BOT CRYPTO
https://e-pasywnezarabianie.pl/royal-q-bot-auto-trade-na-binance-i-huobi-zysk-do-30-na-miesiac

 
NASZ TEAM FB
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex