×

Zautomatyzowane systemy transakcyjne: wszystko, co musisz wiedzieć!

Zautomatyzowane systemy transakcyjne: wszystko, co musisz wiedzieć!

   
 

Wiele osób zwraca się w stronę zautomatyzowanych systemów transakcyjnych, aby umożliwić im zawieranie transakcji szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak skuteczny jest handel automatyczny i jak zdecydować, czy jest on dla Ciebie odpowiedni?

W tym artykule wyjaśnimy tajniki automatycznych systemów transakcyjnych, pomagając Ci zdecydować, którą ścieżkę wybrać w handlu.


Powiedz mi więcej o botach handlowych

Boty handlowe mogą wydawać się wysoce techniczne i futurystyczne, ale w rzeczywistości są tylko oprogramowaniem komputerowym, które można zaprogramować tak, aby działało w Twoim imieniu. Te zautomatyzowane systemy transakcyjne mają wstępnie zdefiniowane zasady otwierania i wychodzenia z transakcji, w tym parametry zleceń otwarcia, zatrzymania kroczące i zatrzymania gwarantowane.

Twój zautomatyzowany system transakcyjny będzie następnie zarządzał Twoimi transakcjami od początku do końca, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić mniej czasu na monitorowanie. Oznacza to, że będziesz w stanie dokonać większej liczby transakcji w krótszym czasie, jednocześnie eliminując emocje związane z handlem.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób boty handlowe są wykorzystywane do wykonywania transakcji i automatyzacji działalności handlowej.


Trzy najlepsze platformy do kopiowania transakcji

Jak działa handel automatyczny?

Zautomatyzowane systemy transakcyjne działają w oparciu o zestaw wstępnie zdefiniowanych zasad i parametrów ustalanych przez tradera. Ustalone zasady będą zależeć od indywidualnej strategii handlowej inwestora i poziomu ryzyka, który uzna za akceptowalny.

Zwykle ustalane są zasady określające czas transakcji, cenę, po której zostanie ona otwarta i zamknięta, oraz ilość, która zostanie zakupiona lub sprzedana. Na przykład możesz ustawić regułę „kup 100 akcji BT, gdy 50-dniowa średnia krocząca wzrośnie powyżej średniej 100-dniowej”.

Bot handlowy będzie następnie stale monitorował giełdę , realizując transakcje, jeśli zostaną spełnione wcześniej określone warunki. Dzięki temu inwestorzy mogą zawierać transakcje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i korzystać z wydarzeń rynkowych.

Jak działa handel automatyczny


Czym możesz handlować poprzez handel automatyczny?

Możesz użyć zautomatyzowanego systemu handlowego do handlu niemal wszystkim. Poniżej, kolejny Bot Auto AI.

 
HASH7 - Auto Bot!
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex