×

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 24.10.2022. Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut myślą o obecnej sytuacji rynkowej

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 24.10.2022. Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut myślą o obecnej sytuacji rynkowej

   
 

Rynek kryptowalut nadal utrzymuje stałą pozycję w tym tygodniu, a dwie główne kryptowaluty handlują na poziomie 19 tys. USD za Bitcoin i 1,3 tys. USD za Ethereum.

 
AUVESTA
 

Inwestor Crypto Crypto Ed opublikował wykres BTC/USDT na swoim koncie na Twitterze, mówiąc, że „zielony tydzień przed nami”

TechDev, analityk rynku kryptowalut, mówi, że „Rynki są impulsowe lub poprawne. Zmieniają się tylko stopnie i poziomy. Dane sugerują, że od kwietnia 2021 r. Bitcoin był w korekcie od 1,5 roku i że jest już to jej …koniec”

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

 
POLIVERA!
 

💸 Interpol podobno stworzył dedykowaną jednostkę do walki z przestępczością kryptograficzną. Międzynarodowa Organizacja Policji Kryminalnej podobno powołała w Singapurze specjalny zespół, który ma pomóc rządom w zwalczaniu przestępstw związanych z wirtualnym mieniem.

⚖️ W toczącej się walce prawnej z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) – Ripple zaczął zbliżać się do sukcesu. Główny radca prawny Ripple, Stuart Alderoty, potwierdził, że w końcu mają określone potwierdzenia – po „18 miesiącach i 6 orzeczeniach sądowych”. Są one jednak poufne pod naciskiem SEC.

 
 

🚗 Tesla nadal trzyma wszystkie swoje 218 mln USD w Bitcoinach w III kwartale. Najnowszy raport o zarobkach producenta samochodów za III kwartał pokazuje, że nie wprowadził on żadnych zmian w swoich zasobach Bitcoin od czasu ogromnej wyprzedaży w drugim kwartale.

💰 Hongkong podobno chce zalegalizować handel kryptowalutami. Według Elizabeth Wong, szefowej działu fintech w Komisji Papierów Wartościowych i Futures (SFC), rząd Hongkongu rozważa wprowadzenie własnego projektu ustawy regulującej kryptowaluty w sposób niezależny od Chin kontynentalnych.

 
ROYAL Q
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex