×

Zautomatyzuj swoją pracę, nie wpłacając – ani grosza!

Zautomatyzuj swoją pracę, nie wpłacając – ani grosza!


Z kryptowalutami jest łatwiej

   
 

Kryptowaluty to wygodny i prywatny sposób na uzyskanie dodatkowego źródła dochodu w zdecentralizowanej sieci. Wypłacaj swoje zarobki w dowolnym momencie swojej przygody z crypto i zamieniaj je na inne kryptowaluty lub gotówkę.


Co to jest MystNodes?

Większość Internetu, za który płacisz, marnuje się, pozostaje bezczynna lub całkowicie nieużywana. Aplikacja MystNodes przekształca Twoje połączenie internetowe w cenny zasób, umożliwiając zarabianie na adresie IP, którego używasz, jednocześnie przyczyniając się do tworzenia bardziej otwartej, pozbawionej granic sieci.


Zbuduj lepszą sieć

Dołącz do globalnej rodziny kryptowalut, w której wszyscy zarabiają, pomagając jednocześnie uczynić sieć bardziej dostępną i otwartą dla wszystkich. Nasza sieć optymalizuje infrastrukturę internetową i pomaga społeczności globalnej oraz firmom uzyskać dostęp do potrzebnych informacji.


Zmień swoje połączenie w krypto

Sieć MystNodes w liczbach.


Zarabiaj kryptowaluty w zaledwie kilka chwil i… kilka krokówZmień swoje urządzenie w maszynę do tworzenia kryptowalut.Dołącz do naszej globalnej wspólnoty


Jak zainstalować program uruchamiający Mysterium Node w systemie Windows

Jak łatwo zainstalować węzeł w systemie Windows

Ich misją jest sprawienie, aby korzystanie z Mysterium Node było możliwie łatwe i przyjemne.

Dla każdego użytkownika systemu Windows i macOS przygotowano prosty i przejrzysty przewodnik dotyczący instalacji Mysterium Node Launcher na Twoim urządzeniu. Proces ten nie wymaga wiedzy technicznej i można go przeprowadzić za pomocą kilku kliknięć!


Aby łatwo zainstalować Mysterium Node Launcher w systemie Windows, wykonaj następujące kroki:

1. Najpierw pobierz instalator Windows, zobaczysz go po rejestracji. Po zakończeniu pobierania otwórz pobrany plik.

2. Zapisz ten plik, a po zakończeniu pobierania i otwórz go.

3. Zaakceptuj Regulamin i kontynuuj instalację. Spowoduje to zainicjowanie procesu instalacji węzła, co może zająć kilka chwil. Możesz śledzić postęp w samej aplikacji. Po zakończeniu instalacji powinniśmy zobaczyć następujące okno:

4. Po zakończeniu instalacji otwórz NodeUI, aby rozpocząć szybkie wdrożenie. Kliknij „Start” i postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami. Pamiętaj, aby zapisać hasło lub użyć go do zmiany na nowe hasło na stronie ustawień.

5. Pełne połączenie Twojego węzła i pojawienie się w ich sieci może zająć kilka minut . Jeśli po pewnym czasie stan lub jakość węzła pozostaje czerwona, skontaktuj się z ich zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania pomocy.

Informacje o węźle możesz przeglądać w panelu mystnodes.com i NodeUI.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex