19 kwietnia 2024

DLACZEGO WARTO WYKORZYSTAĆ AUTOMATYZACJĘ E-MAIL MARKETINGU?

4 min read
   
 


Statystyki pokazują, że 80% sprzedaży jest dokonywanych po piątym kontakcie z potencjalnym klientem. AIOP Response może zautomatyzować to żmudne zadanie!

Wszystkie odnoszące sukcesy firmy internetowe używają autoresponderów. Zwiększ swoją sprzedaż dzięki AIOP Response, profesjonalnej usłudze autoresponderów.


EFEKTYWNA AUTOMATYZACJA MARKETINGU E-MAIL


Czy Twoje kontakty, zwiększają swoją liczbę?

Platforma AIOP może Ci pomóc rozwinąć Twój biznes. Możesz wysłać 10 lub 100 000 e-maili bez dodatkowych kosztów.

AIOP Response to opłacalna i przyjazna dla użytkownika aplikacja do marketingu e-mailowego oparta na przeglądarce.

Firma w większości wszystko wykonuja dla Ciebie, nie musisz wykonywać dodatkowych zadań związanych z pobieraniem i hostowaniem swojego systemu e-mail marketingu.


ŁATWE ROZWIĄZANIE E-MAIL MARKETINGOWE DLA KAŻDEJ FIRMY ORAZ DLA KAŻDEJ OSOBY


Twórz i wysyłaj profesjonalne e-maile marketingowe!

Wykorzystaj potencjał biznesowy, kierując swoje wiadomości do właściwych osób.

Twórz, edytuj, wysyłaj e-maile marketingowe dosłownie w kilka minut. Prowadź swoje kampanie marketingowe, kursy, szkolenia edukacyjne lub rozwojowe lub cokolwiek, czym się zajmujesz.

AIOP Response to profesjonalne internetowe oprogramowanie do e-mail marketingu, zarządzania kontaktami i autorespondera, które zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do skutecznego prowadzenia kampanii e-mail marketingu, śledzenia i dzielenia testów.

Hostują wszystko dla Ciebie, nie musisz się martwić o pobieranie oprogramowania lub problemy z hostingiem. Dzięki systemowi podwójnej akceptacji AIOP Response możesz zbudować listę odbiorców Real Ouality, ludzi, którzy są naprawdę zainteresowani Twoją firmą lub Twoimi działaniami biznesowymi.


Główne Funkcje

  • Test śledzenia i podziału. Pomaga określić, skąd pochodzą Twoi potencjalni klienci, dzięki czemu możesz podzielić testowe strony docelowe i kampanie, pomagając w korzystaniu z najlepszej strony i kampanii, które zapewniają konwersję.
  • Strona z podziękowaniami. Dostosuj stronę z podziękowaniami, linki do wyrażenia zgody, przekierowujące subskrybentów na wybraną stronę lub łącze do pobierania Twojego produktu lub prezentu.
  • Łatwy edytor mail wiadomości. Twórz wiadomości e-mail w formacie HTML łatwo i szybko. Wbudowany edytor umożliwia łatwe tworzenie niestandardowych autoresponderów uzupełniających i potężnych biuletynów. Twórz profesjonalnie wyglądające wiadomości e-mail i oszczędzaj na kosztach marketingu. Używaj kolorów i obrazów w swoich listach. Używaj szablonów w biuletynach. Wysyłaj spersonalizowane wiadomości e-mail
  • Łatwa integracja ze stroną docelową. AIOP Response integruje się z dowolnym skryptem i dowolną stroną, która pozwala na szeroki zakres autoresponderów. Działa na WordPress, Drupal, Joomla i innych skryptach.
  • Mobile Friendly. Działa na komputerach stacjonarnych, a także na każdym urządzeniu mobilnym. Uzyskaj do niego dostęp z dowolnego miejsca.
  • Importuj i edytuj ustawienia. Przenieś swoje listy i subskrybentów z jednej kampanii do drugiej kampanii AIOP Response. Importuj kampanię od innego użytkownika AIOP Response. Edytuj szczegóły konta i profil kampanii.
  • Zmienne i personalizacja. Lista zmiennych niestandardowych. Każdej zmiennej towarzyszy również jej opis. Możesz edytować i / lub usuwać zmienne z tego ekranu. Automatycznie personalizuj e-maile swoimi danymi. Zbierz szczegółowe informacje od subskrybentów budujących relacje z odbiorcami na poziomie oczekiwań.
  • Dostosowywanie kampanii. Funkcja Premium dostępna w pakiecie Pro umożliwia dostosowanie kampanii i udostępnienie jej zespołowi lub każdemu innemu użytkownikowi AIOP Responder.
  • Dostosowywanie lejka sprzedaży. Stwórz swój własny lejek sprzedaży i pozwól swojej organizacji powielić cały “lejek”, strony i kampanie w mgnieniu oka.
  • Zgodność z Anti-Spam. Twoi subskrybenci mają zawsze możliwość anulowania subskrypcji. System wysyła z każdym e-mailem łącze do raportu spamu i łącze do anulowania subskrypcji. Double Opt-in. Wysyłanie automatycznie, domyślnie wszystkie dane uwierzytelniające wymagane do identyfikacji autorespondera jako zgodnego z CAN Spam.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex