×

Przyszłość BTC i ETH. Zautomatyzowane zarabianie na aktywach kryptograficznych

Przyszłość BTC i ETH. Zautomatyzowane zarabianie na aktywach kryptograficznych

   
 


Niemal cały rok był zdominowany przez pandemię koronawirusa. Spowodowało to wiele konsekwencji, które obserwujemy teraz i na pewno będziemy obserwować w przyszłości.

Sytuacja miała znaczący wpływ na rynek kryptowalut. W I kwartale 2020 roku nastąpił bardzo silny spadek na światowych giełdach. Dotyczyło to również Bitcoina. 12 marca, czyli w Czarny Czwartek, stracił on prawie połowę swojej poprzedniej wartości. Podobny trend wpłynął na inne kryptowaluty.

Obecnie cena Bitcoina to ponad 13000 USD, a cena Ethereum to ponad 350 USD. To ciekawa sytuacja, bo w tej chwili świat zmaga się z drugą, znacznie poważniejszą falą koronawirusa.


Eksperci w dziedzinie handlu i inwestycji uważają, że jest to najlepszy czas na inwestowanie w waluty cyfrowe, ponieważ są one bardziej stabilne niż FIAT

Ograniczenia wywołane pandemią i zamknięcie gospodarcze zmusiły wiele rządów na całym świecie do wydrukowania większej ilości pieniędzy na pokrycie bieżących potrzeb zdrowotnych i uruchomienia programów pomocy firmom i bezrobotnym. Być może nie jest to jeszcze tak zauważalne, ale wkrótce wiele gospodarek na całym świecie będzie walczyć z inflacją, a nawet hiperinflacją.

Cechą charakterystyczną kryptowalut jest ich określona, ​​skończona ilość. Nie ma możliwości wydrukowania większej liczby jednostek określonej kryptowaluty. To jest powód, dla którego obserwuje się ciągły trend wzrostowy cen i rosnące zainteresowanie walutą cyfrową.

Skutkiem takiej sytuacji jest masowy zakup Bitcoinów przez duże międzynarodowe firmy. Analitycy wskazują i zalecają „hodling”, czyli zbieranie zasobów kryptograficznych jako forma ochrony. Z najnowszych danych wynika, że ​​ponad 40% Bitcoinów “leży” na portfelach użytkowników, co oznacza, że ​​obecna strategia to rezerwa finansowa. Analitycy jednoznacznie sugerują, że jest to forma ochrony przed nieuchronną inflacją monetarną.

Spadające zaufanie zarówno do instytucji publicznych, jak i do banków przyczyniło się również do powstania nowego modelu zdecentralizowanego finansowania (DeFi). DeFi koncentruje się na budowaniu usług finansowych niezależnych od tradycyjnego systemu bankowego i politycznego. Umożliwia to stworzenie bardziej otwartego systemu finansowego, który może być potencjalnie chroniony przed cenzurą i działaniami dyskryminacyjnymi na całym świecie. Pandemia koronawirusa znacznie przyspieszyła rozwój DeFi, na który wpływ ma również Ethereum i monety oparte na jego architekturze.

Popularność rynku kryptowalut stale rośnie. Coraz więcej międzynarodowych korporacji, a także zwykłych obywateli uważa, że ​​cyfrowa waluta daje szansę na zabezpieczenie ich osiągnięć w sytuacji spowolnienia gospodarczego czy wręcz załamania rynków.

Dlatego prognozy dotyczące dwóch największych kryptowalut są bardzo optymistyczne.
Analitycy przewidują, że w najbliższej przyszłości zarówno Bitcoin, jak i Ethereum nie tylko pobiją swoje poprzednie rekordy, ale wzrosną znacznie powyżej tego poziomu. Prognozy wskazują, że przekroczą nawet 100 000 USD za Bitcoin i 10 000 USD za Ethereum

Wiele wskazuje na to, że kryptowaluty stoją w obliczu historycznego momentu. Dlatego coraz więcej analityków i doradców wskazuje na waluty cyfrowe jako następców tradycyjnego rynku finansowego.

W tym przypadku możesz skorzystać z platformy do inwestowania i handlu na ROYALQ! Nie musisz być ekspertem ani też nie musisz mieć doświadczenia w handlu kryptowalutami.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex