20 kwietnia 2024

Cena ethereum być może wzrośnie do 13 000 USD, Rynek byka dla BTC? Jaką cenę może uzyskać do końca 2021 roku?

3 min read


Powraca fraktal, który w 2017 roku doprowadził do ogromnego wzrostu ceny ETH

   
 

Jeśli historia zechce się powtórzyć, w ciągu najbliższych sześciu miesięcy cena ethereum może wzrosnąć do 13 000 USD. Dlaczego?

O wspomnianym potencjale świadczyć ma wskaźnik fraktalny z 2017 roku, składający się z co najmniej czterech formacji technicznych, które przyczyniły się do wzrostu ceny ETH o ponad 7 000%. Ten sam zestaw byczych wskaźników pojawił się ponownie, gdy ether kosztuje powyżej 3350 USD po wzroście o 360% od początku roku.

 
DOMENYTV
 


Fraktal Ethereum 2017

Cztery wskaźniki techniczne, o których mowa, to stochastyczny RSIwskaźnik siły względnej (RSI), byczy Młot i poziom zniesienia Fibonacciego. Zaczęło się w grudniu 2017 r. od pojawienia się na miesięcznym wykresie ETH formacji młota. W ciągu następnych sześciu miesięcy nastąpił wzrost ceny o 7000%.

Potężny ruch wzrostowy popchnął miesięczne RSI etheru do ponad 94, co jest wskazaniem strefy skrajnego wykupienia. W rezultacie kryptowaluta zaczęła konsolidować się, aby powściągnąć nadmiernie bycze nastroje.


Powtórka z rozrywki?

Ostatni kwartał bieżącego roku odzwierciedla jak dotąd ruch ceny ETH z fraktala z 2017 roku.

Szesnaście miesięcy po utworzeniu byczego przecięcia Stochastic RSI (kiedy jego linia %K wzrosła powyżej linii %D), cena ethereum wzrosła o 3400% (do ponad 4300 dolarów). W międzyczasie nastąpił duży ruch wzrostowy, który – tak jak w 2017 roku – zepchnął miesięczne RSI etheru do strefy wykupienia.


W grudniu 1 BTC nawet po 135 tys$ ????PlanB wróży kontynuację rynku byka na bitcoinie. Jaki cel na grudzień tego roku?

Kontrowersyjny analityk kryptowalut, który przewidział sierpniową i wrześniową cenę zamknięcia bitcoina, spodziewa się, że hossa na rynku BTC będzie kontynuowana.

PlanB powiedział swoim 972 800 obserwatorom na Twitterze, że wierzy, że bitcoin rozpoczyna kolejny etap swojego byczego cyklu.

Warto przypomnieć, że w lipcu PlanB ujawnił swoje najgorsze scenariusze dla BTC na sierpień i wrzesień, w których bitcoin miał zamknąć się odpowiednio na poziomach 47 000 i 43 000 USD. Jego prognozy sprawdziły się, ponieważ BTC zakończył sierpień na poziomie 47 417 USD, wrzesień na poziomie 43 031 USD.

Aktualnie PlanB przewiduje, że w drodze do nowego rekordu ceny bitcoin doświadczy ogromnych wzrostów:

“Sierpień> 47 000 USD
Wrzesień>43 000 USD

Następne cele: październik>63 000 USD, listopad> 98 000 USD, grudzień> 135 000 USD”.


Co wywoła następną fazę hossy na bitcoinie?

Analityk wspomina również o kilku fundamentalnych katalizatorach, które mogą podnieść cenę bitcoina na wyższy poziom w nadchodzących miesiącach. Wymienia wśród nich takie czynniki, jak chociażby wzrost adopcji mikropłatności w ramach Lightning Network (LN), możliwości przyjęcia BTC przez duże firmy technologiczne, czy wdrożenie smart kontraktów za pośrednictwem łańcucha bocznego RSK:


„Co wywoła następną fazę hossy Bitcoina?

– Zatwierdzenie ETF (SEC)
– Narodowa adopcja (następny Salwador)
– LN/Strike (Jack Mallers)
– Przyjęcie ze strony Apple/Amazon/Google/MS
– RSK (Blockstream)
– Kolejny Michael Saylor/Paul Tudor Jones
– Wydarzenia w Chinach?”

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex