24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Najważniejsze wydarzenia crypto minionego tygodnia – 28.11.2022

3 min read
   
 

Rynek kryptowalut zaczyna się w tym tygodniu od lekkiego trendu wzrostowego, a dwie główne kryptowaluty są notowane na poziomie 16,2 000 USD za Bitcoin i 1,1 000 USD za Ethereum. Zobaczmy, co eksperci kryptograficzni sądzą o obecnej sytuacji rynkowej.

Analityk rynku kryptowalut, Michaël van de Poppe, zamieścił wykres BTC/USDT na swoim koncie na Twitterze, mówiąc, że „Kluczowy obszar Bitcoina nie mógł się przełamać, więc nadal konsolidujemy się w tym zakresie. Teraz na wsparciu. Jeśli to zostanie utracone, spodziewałbym się nowych minimów na rynkach, prawdopodobnie w zależności od sytuacji z Chinami i FTX w tym tygodniu”.

 
Publish0x
 

Analityk kryptowalut il Capo Of Crypto zamieścił również wykres BTC/USD na swoim koncie na Twitterze, mówiąc: „Pomaga to wiedzieć, czy znajdujemy się w zakresie redystrybucji, czy akumulacji. Sprawcy małpują, podczas gdy spot sprzedaje się ciężko. Nie tylko ten wskaźnik wskazuje na redystrybucję, ale wiele z nich. 12000-14000 prawdopodobnie. 40-50% spadek dla altcoinów. 50%+ za shitcoiny.”

Rzućmy okiem na inne wiadomości z ostatniego tygodnia:

💰 CEO Binance, Changpeng Zhao, zamierza zgromadzić 1 miliard dolarów na fundusz odbudowy branży. Według Changpeng Zhao fundusz ma na celu zapewnienie wsparcia finansowego obiecującym projektom, które borykają się z problemami finansowymi. Koncepcja została zaproponowana przez założyciela giełdy po upadku FTX.

❌ Genesis zaprzecza „nieuchronnym” zamiarom ogłoszenia upadłości. Firma pożyczkowa zaprzeczyła pogłoskom, że jeśli nie będzie w stanie nadrobić 1 miliarda dolarów niedoboru spowodowanego upadkiem FTX, przygotowuje „nieuchronny” wniosek o upadłość.

 
NASZ TEAM FB
 

↗️ Według Glassnode, nagromadzenie krewetek (mniej niż 1 BTC) i krabów (do 10 BTC) osiągnęło ATH (maks. wszechczasów). Krewetki dodały 96,2 tys. BTC od czasu upadku FTX. Ta grupa posiadaczy posiada obecnie ponad 1,21 miliona BTC, co odpowiada 6,3% podaży w obiegu. Tymczasem kraby BTC zwiększyły swoje zasoby o 191,6 tys. BTC w ciągu ostatnich trzydziestu dni.

🤝 Według źródeł zaznajomionych ze sprawą giełda Poloniex, przejęta przez Justin Sun w 2019 roku, połączy się z niedawno przejętą giełdą Huobi. Justin Sun wyjaśnił, że obie firmy są „niezależne” i do tej pory nie planowały fuzji. Przyznał jednak, że „może być” to możliwe w przyszłości.

🦾 1inch wydało nowe narzędzie o nazwie „Rabbithole”, które według firmy ma chronić traderów przed złośliwymi „atakami kanapkowymi”. Według firmy nowa technologia działa poprzez umożliwienie użytkownikom przesyłania transakcji bezpośrednio do walidatorów.

 
DOMENYTV
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex