Publikuj, czytaj i zarabiaj na Publish0x. Oczywiście crypto!Publish0x – Czym jest ten projekt?


 
   
 

To platforma blogowa, która w założeniu ma wynagradzać twórców czyli np. Ciebie. Cały pic polega na tym że zweryfikowani blogerzy mogą pisać wpisy. Ludzie upvotują ich pieniędzmi, które Publish0x ma ze sponsoringu (Ogólnie P0X ma własny token, ale z jakiegoś powodu zarabia się tylko DAI i Hydro). Następnie czytająca osoba Twój wpis, wybiera ile (paskiem) pieniędzy ma iść do autora a więc Ciebie, a ile do niego. Zazwyczaj dla osób zarabiających, najkorzystniejszą ofertą jest przypisanie 20% do autora i 80% głosu dla siebie. I w ten właśnie sposób można na Publish0x zarabiać.

Na Publish0x możemy realnie, łatwo zarabiać krypto i je sobie potem spieniężać. Nie jest ich wiele, nie sa to kokosy ale są to ciekawe coiny za którymi stoi spora społeczoność. Są notowane na Coinpaprika czy też CoinMarketCap

DAI Stablecoin (DAI)
Basic Attention Token (BAT)
Loopring (LRC)

Przede wszystkim zbieramy je za darmo, w miedzyczasie swoich działań i aktywności w sieci. Nic prostszego. Moje pierwsze BAT-y już na portfelu. Nie sprzedaje – hodluje.

„Procenty” zebrać można maksymalnie 5 razy dziennie (czytający), przy czym każdy kolejny tip jest mniejszy. Za pisanie artykułów (bloger) jesteś w stanie zarobić nawet kilka $  😉 jeśli ludziom spodoba się to, co piszesz!


Zebrane kryptowaluty możesz wysłać na Atomic Wallet, tam je trzymać i hodlować. Jak wyżej pisałem, możesz też je od razu sprzedać. Poniżej opis Atomic Wallet (kliknij w obrazek). Dodatkowo możesz na tym portfelu zarabiać w postaci Airdropa, możesz trzymać na nim swoje kryptowaluty, możesz „stejkować” itp. Całkiem funkcyjny portfelik.Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating