Firma działająca od 4 lat, daje 20 euro w bonusie!Czym jest Neo Finance?


   
 

To pierwszy i jak dotąd jedyny litewski operator platformy P2P, który jest w posiadaniu licencji EMI. Pozwala ona na prowadzenie działalności w całej Unii Europejskiej. Zapewnia to w dużej mierze bezpieczeństwo pieniędzy klientów, ponieważ są one przechowywane na innym koncie niż konto firmy. Ponadto firma jest stale nadzorowana przez Bank Litwy.


Prowizje z poleceń za zaproszenie nowych osób, 5 euro
Usługi funduszu oraz rezerw


Po rozwiązaniu umów z pożyczkobiorcami inwestorzy mogą sprzedać swoje inwestycje za 50–80% ich wartości nominalnej na rzecz NEO Finance. Ponadto wyjątkowa usługa funduszu rezerwowego pozwala inwestorom zmniejszyć ryzyko inwestycyjne: w przypadku niewypłacalności pożyczki
NEO Finance gwarantuje spłatę inwestorom wszystkich aktywów spółki jako zabezpieczenia.


Średnia stopa zwrotu 12 procent


Historycznie litewskie kredyty konsumpcyjne miały wysokie stopy procentowe, ponieważ rynek nie był regulowany do 2016 r. Jednak nawet po wdrożeniu regulacji stopy procentowe pozostały wysokie (16,8% dla bankowych kredytów konsumpcyjnych i 78,9% dla kredytów innych instytucji finansowych w 2016 r.). W związku z tym, stosunek ryzyka do zysku jest jednym z najwyższych w Europie.


Fundusz rezerwowy. Gwarantowany zwrot z inwestycji


W Neo Finance można inwestować w pożyczki, korzystając z usług funduszu rezerwowego. W przypadku opóźnienia, płatności pokrywane są ze skumulowanych opłat z funduszu rezerw. Roczna opłata wynosi od 0,44% do 22,91%. Opłata zależy od oceny wiarygodności kredytowej i terminu spłaty pożyczki przez kredytodawcę.


Neo Finance Statystyki na 9.03.2020 rok

Wypłata Neo FinanceA teraz o tym co nas najbardziej interesuje, czyli 20 euro za rejestrację oraz 5 euro za polecenie. Procedura działania


Po prostej rejestracji KLIKNIJ TU JEŻELI CHCESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ W NEO FINANCE! (kod który powinien ci się pojawić podczas rejestracji celem odbioru bonusu 25494), na górze strony pojawi ci się opcja weryfikacji. Dopiero jak się w pełni zweryfikujesz (trwa to do 48h w dni robocze lub szybciej) możesz złożyć swój depozyt o wartość minimum 0,5 euro. Opłacasz go poprzez przelew z konta bankowego.

Po poprawnej weryfikacji aby złożyć depozyt wchodzisz w zakładkę “Make A Money Transfer“. Na podanego tam odbiorcę czyli samego siebie, oraz Iban i tytuł przelewu “Money deposit” wysyłasz wspomniane 0,5 euro.Po tym jak otrzymasz 20 euro, musisz je zainwestować na okres 30 dni w kontrakt. Po 30 dniach będziesz mógł wszystko wypłacić.


Za każdą rekomendację otrzymasz 5 euro bonusu. Bonus ten możesz wypłacić od razu na swoje konto bankowe.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

3 odpowiedzi na „Firma działająca od 4 lat, daje 20 euro w bonusie!”

  1. Cześć, czy ten sposób na zarobek przez internet jest jeszcze aktualny i pozwala, by sobie dorobić online?:)

    1. Siemka. Tak, Neo Finance polecam w szczególności, płatności dochodzą bez problemów. Ostatnio też sprawdzałem wypłaty u nich. Neo Finance i tym podobne to nowa branża w sieci tzw. Fintechy. Oczywiście można trafić na fejkowe projekty jak np. CryptoZilla do której wpłaciłem 20 $ aby wypłacić 30 $. Niestety nie wypłaciłem nic. Bywa, raz się zyska , raz straci. Tak czy inaczej wyżej widzisz wypłatę z Neo. Działa. Jest sporo Fintechów, na blogu polecam jeszcze Monese (wpisz w szukajkę, prawy górny róg to znajdziesz ten projekt) w którym do odebrania jest kilka funtów. Pokrywam pierwszą transakcję za osoby które dołączą do Monese z bloga. Jak coś niejasne zapraszam do kontaktu.

  2. Firma NEO Finance została wybrana firmą roku w dziedzinie pożyczek, inwestycji i usług P2P w konkursie FintechWeek Lithuania Awards.

    Rok 2019 był rokiem zmian, wyzwań i niesamowitych zwycięstw dlatego firma cieszy się, że zostali uznani za liderów na litewskim rynku pożyczek, inwestycji i usług P2P.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex