19 kwietnia 2024

Buduj swoją markę, dbaj o partnerów, zbieraj kontakty. Korzystaj z dzisiejszych opcji. Sprawdź wpis, zobacz jakie masz możliwości!

4 min read
   
 

Można?
Oczywiście!
Lista mailingowa, subskrypcje to jest to, co musisz zrobić na samym początku aby prowadzić swój biznes w Internecie i zarabiać.

-projekt jest już ponad 8 lat na rynku

-ma świetne produkty marketingowe

-100% prowizji z polecenia

-w bonusie: darmowy, polski system marketingowy który w szczegółach opisuje działanie w tej firmie.

 • Śledzenie. Pomaga określić, skąd pochodzą Twoi potencjalni klienci, dzięki czemu możesz podzielić testowe strony docelowe i kampanie, pomagając w korzystaniu ze strony i kampanii o największej konwersji.
 • Strona z podziękowaniami i łącza zgody. Dostosuj stronę podziękowania, łącza zgody, przekierowując subskrybentów na żądaną stronę lub łącze pobierania produktu lub prezentu.
 • Easy Email Editor. Łatwe i szybkie tworzenie wiadomości e-mail w formacie HTML. Wbudowany edytor umożliwia łatwe tworzenie spersonalizowanych autoresponderów i potężnych biuletynów. Twórz samodzielnie profesjonalnie wyglądające wiadomości e-mail i oszczędzaj dużo na kosztach marketingowych. Używaj kolorów i obrazów w swoich listach. Używaj szablonów w swoich biuletynach. Wysyłaj spersonalizowane wiadomości e-mail.
 • Łatwa integracja ze stroną docelową AIOP Response integruje się z dowolnym skryptem i dowolną stroną, która umożliwia korzystanie z szerokiej gamy autoresponderów.
  Działa na WordPress, Drupal, Joomla i innych skryptach.
 • Mobile Friendly. Działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na każdym urządzeniu mobilnym. Uzyskaj do niego dostęp z dowolnego miejsca.
 • Importuj i edytuj ustawienia. Migruj swoje listy i subskrybentów z jednej kampanii do drugiej kampanii AIOP Response. Zaimportuj kampanię od innego użytkownika AIOP Response. Edytuj dane konta i profil kampanii.
 • Zmienne i personalizacja. To jest Twoja lista zmiennych niestandardowych. Każdej zmiennej towarzyszy również jej opis. Na tym ekranie możesz edytować i/lub usuwać zmienne.
  Automatycznie personalizuj swoje e-maile za pomocą swoich danych. Zbieraj szczegółowe informacje od swoich subskrybentów, budując relacje z odbiorcami na poziomie oczekiwań.
 • Dostosowanie kampanii. Premium Funkcja dostępna w pakiecie Pro umożliwia dostosowanie kampanii i udostępnienie jej zespołowi lub dowolnemu użytkownikowi AIOP Responder.
 • Dostosowanie lejka sprzedaży. Stwórz własny lejek sprzedaży i pozwól swojej organizacji powielić cały lejek sprzedaży, strony i kampanii w mgnieniu oka.
 • Zgodność ze standardem antyspamowym Zautomatyzowana zgodność ze standardem CAN w zakresie spamu. Twoi subskrybenci zawsze mają możliwość rezygnacji z subskrypcji. System wysyła z każdym e-mailem link do raportu o spamie i link do anulowania subskrypcji. Podwójna rejestracja. Wysyła automatycznie, domyślnie wszystkie dane uwierzytelniające wymagane do identyfikacji autorespondera jako zgodnego z CAN Spam.

MARKETING – BLOG – NARZĘDZIA – “WARTO MIEĆ WSZYSTKO W JEDNYM…..po prostu All In One Profits”
Ponad 8 lat działań na rynku internetowym w sprzedaży bardzo dobrych narzędzi do marketingu. Co ciekawe w tej firmie możemy również nieźle zarabiać z poleceń i rekomendacji. Łatwo zauważyć że współpraca z tą firmą po prostu się opłaca. Tym bardziej że ryzyko jest tu w dużym stopniu ograniczone. Nie jest to ani piramida, ani hyip.

Chcesz więcej niezobowiazujacych info? Podaj w poniższym linku swój e-mail. Oczekuj na kilka “siarczystych” info

http://jakzarobic1.000usd.pl/sp1


Ps:.. Dodatkowo pasywne zarobki, jak w fotce poniżej

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex