2 marca 2024

Jeśli ktoś ma kapitał 100 – 500 $, ile zarabia w ciągu jednego miesiąca w RoyalQ?

4 min read
   
 

Często dostaję zapytania ile w tym bocie można zarabiać dziennie lub miesięcznie. Musicie zrozumieć że RoyalQ – to nie jest platforma Inwestycyjna tylko – Handlowa. A wyniki w tym konkretnym przypadku zależą od tego co się w danym momencie dzieje na rynku.

Przykład.
Mając tylko 100$ na Binance (jak startowałem z botami i je testowałem) – moja dniówka wynosiła i 13 i 20$ dziennie. Mając obecny kapitał, większy – takich dniówek nie mam. Ponieważ nie ma takich warunków rynkowych. Jest ostra bessa, małe ruchy na BTC od którego zależą ruchy innych altów. Robot może mniej wychwycić atrakcyjnych strzałów a co za tym idzie…aż tak zyskownych – strzałów.


Chcesz mieć 100% informacji o RoyalQ?!Ps:.. Osobiście mnie interesuje jedno – Jak się tego typu boty będą zachowywały w ….Hossie. Startowałem z nimi jak BTC kosztował średnio 20-22 tys$. Nie miałem ich jeszcze odpalonych jak wszystko idzie w górę a przecież taki moment kiedyś nadejdzie, jak w listopadzie 2021 roku gdzie praktycznie w kilka dni Bitcoin osiągął szczyt ….69 tys za 1 BTC. Nie pytajcie się więc ile dziennie, ile miesięcznie. Każdy musi to sprawdzić na swojej skórze. U każdego w określonym czasie wynik może być inny.

I tym samym w odpowiedzi……..


⏯️⏯️⏯️⏯️ Jeśli ktoś ma kapitał 100 – 500 $, ile zarabia w ciągu jednego miesiąca?

ROYALQ Bot jest w stanie osiągnąć zysk handlowy w wysokości od 20% do 50% Twojego kapitału miesięcznie, w zależności od wyników rynku. W inne dni targowe jesteśmy w stanie zarobić od 2% do 10% dziennie. Widziałem również wyzwalacze handlowe na niektórych aktywach do 23% w ciągu dnia, więc wszystko zależy od wyników rynkowych. Dość ogólnikowo ale…tak ma być…Tu nie ma ustalonych stawek dziennych miesięcznych jak w typowych projektach inwestycyjnych gdzie mamy ustalone z góry….np. 1, 2 % dziennie. I dlatego tak mi tu “śmierdzi realnym działaniem” 🙂 a nie – ustawionymi dniówkami 🙂

…………………

……i na koniec dodam że usilnie szukałem odskoczni od tych padak, hyipów, projektów często i notorycznie “gaszących światło” po pewnym czasie – i być może – znalazłem! Tego typu boty jak RoyalQ – nie padają (mają subskrybcje np. roczną – więc po co robić zawijkę, mają dobry produkt cyfrowy który zarabia dla Nas USDT) , jest podłączony pod API do np. Binance więc nie ma opcji aby bot uciekł z kapitałem bo on nim tylko gra, a więc nie może go wypłacić z giełdy. Zarabia na najbardziej ruchliwym rynku – Crypto. Lubie też “ciche tematy” gdzie nie ma “lyderów” z pl i bardzo dobrze …ale jak zwykle u mnie nie ma Pewniaków, nie ma biznesów na Lata, wszystko się kiedyś Kończy więc …100% ryzyka!!! Jednym słowem ja swoje miejsce już znam i wiem co robić….a Ty?

………….

Przy określonej strategi i działaniu RoyalQ – zwrócił mi się w pierwszym miesiącu…Warto pamiętać że praca w sieci to nie “puste klikanie okienek”…to strategia działania nawet w projekcie w pełni automatycznym jakim jest – RoyalQ!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex