3 marca 2024
   
 

Ludzie bardzo ostrożnie obchodzą się ze swoimi pieniędzmi i jeśli nie widzą wartości czegoś, raczej w to nie zainwestują. Może właśnie dlatego to czytasz, potrzebujesz przekonujących informacji, aby skłonić się do działania a co za tym idzie – wypróbowania bota do handlu kryptowalutami. A może ten temat po prostu Cię intryguje i chciałbyś zebrać jak najwięcej informacji, aby zaspokoić swoją ciekawość.

W poniższym artykule przeprowadzę Cię przez interesującą podróż botów Crypto, w szczególności RoyalQ.

Czym są boty handlowe Crypto?

Bot handlujący kryptowalutami to po prostu aplikacja komputerowa lub program, który przeprowadza transakcje kryptowalutowe w Twoim imieniu na podstawie wcześniej zdefiniowanych warunków.

Dlaczego są tak ważne?

Największym powodem, dla którego Crypto Boty wciąż zyskują na popularności, jest to, że automatyzują proces handlu kryptowalutami. Handlowcy mogą kupować i sprzedawać w oparciu o kluczowe wskaźniki, które bot handlowy wdraża w celu uzyskania marży zysku.


Dniówki w RoyalQ nawet….20$ w zależności od sytuacji na rynku crypto!


Jak działa RoyalQ w 7 minutowym filmiku wyjaśniającym zasadę jego pracy (można włączyć napisy pl)

Co sprawia, że ​​RoyalQ crypto Bot jest tak popularny?

Jednym z wielu powodów, dla których Royal Q jest tak popularny, jest to, że nie przypomina innych robotów handlowych Crypto. Ma imponujący program marketingu sieciowego i podziału dochodów.

Istnieją dwa główne sposoby, dzięki którym użytkownicy mogą zarabiać na Royal Q. Są one następujące.

a) Handel kryptowalutą — handel z robotem z dostępnego kapitału na koncie Binance lub Huobi

b) Polecenie (MLM) — marketing wielopoziomowy pozwala zarabiać znacznie większe pieniądze niż tylko handel naszym kapitałem. Dlatego program jest popularny, ponieważ większość uczestników próbuje zbudować swoją sieć dzięki możliwościom MLM.


Zarobki z moich poleceń

Co dobry Crypto Bot powinien sobą reprezentować?

1) Płynnie wykonywać ustawione strategie

2) Bezproblemowo wykonywać obie transakcje o dużym wolumenie

3) Łączyć się z giełdą kryptowalut za pośrednictwem API

4) Dobrze działać na platformie mobilnej

5) Zezwalać na handel społecznościowy

6) Oszczędzać czas

7) Obsługiwać zarówno tych, którzy znają się na technologii, jak i tych, którzy nie znają się na niej

8) Oferować ujednolicone doświadczenie

 
ROYALQ
 

👉 DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO ROYALQ W PORÓWNANIU Z WIELOMA INNYMI TEGO TYPU PLATFORMAMI:

 1. Nie musisz wysyłać pieniędzy do nikogo, na stronę internetową ani do żadnej firmy. Wpłacasz swoje środki na swoje konto Binance (bez osób trzecich).
 2. Masz pełną kontrolę nad swoimi środkami na koncie Binance.
 3. Twój kapitał i zyski uzyskiwane przez RoyalQ są bezpieczne na Binance.
 4. RoyalQ handluje w Twoim imieniu, tzn. żadne umiejętności i doświadczenie nie są potrzebne do obsługi robota.
 5. Handluje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez Twojego Internetu (offline), danych mobilnych lub Wi-Fi.
 6. Przynosi od 20% do 30% miesięcznych zysków w zależności od sytuacji na rynku kryptograficznym.
 7. Nie przynosi strat, jego praca polega na osiąganiu zysków.
 8. RoyalQ nie ma dostępu do Twoich środków na Binance, ma jedynie dostęp do transakcji spot i margin oraz kopiowania.
 9. RoyalQ nie jest platformą inwestycyjną, ale jest robotem handlowym, który handluje w Twoim imieniu.
 10. Wycofujesz swój kapitał i zyski w dowolnym momencie za pośrednictwem handlu P2P, bez limitów wypłat.
 11. RoyalQ daje Ci nieograniczony potencjał dochodowy.

Operacje bota handlowego RoyalQ

Większość botów Crypto ma prosty i łatwy do zrozumienia tryb działania. Sprzedawca upoważnia bota do kupowania i sprzedawania aktywów po określonej cenie lub wskaźniku.

Twój bot w naturalny sposób przejmuje kontrolę, składając i wykonując zamówienia. Dlatego nie musisz monitorować swojej platformy przez cały dzień, czekając na osiągnięcie zmian cen. Możesz dostosować Cryptobota do wykonywania zleceń zgodnie z Twoją unikalną strategią handlową.

Zanim będziesz mógł używać RoyalQ, podobnie jak wielu innych botów handlowych, musisz zintegrować się z giełdą lub platformą handlową innej firmy. Obecnie bot integruje się tylko z następującymi platformami wymiany:

1) Binance

2) Huobi

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie konta w RoyalQ i pobranie aplikacji ze sklepu Google Play lub sklepu Apple, w zależności od urządzenia.

Następnym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto Binance i połączenie go z botem. Jeśli nie masz konta Binance, musisz je utworzyć. Proces jest prosty i łatwy do naśladowania.

Ponieważ RoyalQ jest produktem, jego działanie nie jest darmowe. Kosztuje opłatę aktywacyjną w wysokości 140 USDT, z czego 120 USDT to roczna opłata abonamentowa, a 20-30 USDT to opłaty za gaz.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o opłatach za gaz, są to niewielkie opłaty, które są naliczane za transakcję.

Nie martw się o utratę pieniędzy przez bota, ponieważ większość twoich pieniędzy (kapitału handlowego) będzie na koncie Binance lub Huobi. Bot ma ograniczony dostęp do Twoich środków, musisz autoryzować każdą transakcję i nie może on wypłacić twoich pieniędzy.

Masz pełną kontrolę nad swoim portfelem i pieniędzmi. Bot Crypto ma dostęp tylko do Twojego portfela USDT, a zysk lub strata z transakcji spada w portfelu pary.

Dlatego jedyne pieniądze, które trafiają do RoyalQ, to opłata aktywacyjna w wysokości 140-150 USDT.

Czy jest to opłacalne?

RoyalQ oznacza wysoki poziom udanych transakcji. Musisz jednak zdać sobie sprawę z tego, jak niestabilny jest rynek Crypto i dlatego poświęcić trochę czasu na przestudiowanie i spekulowanie trendami cenowymi.

Nigdy nie zostawiaj całego handlu botowi, zamiast tego powinieneś aktywnie zarządzać i przeprogramowywać swojego bota handlowego w oparciu o warunki rynkowe.

Zalety botów handlowych

1. Handel automatyczny — bot kupuje i sprzedaje mając na uwadze Twój najlepszy interes. Nie musisz już handlować w oparciu o panikę lub FOMO. Ten zrelaksowany tryb handlu pozwala na bardziej organiczne osiąganie zysków.

2. Większe prędkości — w przypadku kryptowalut umieszczenie transakcji co sekundę za wcześnie lub za późno może mieć ogromne znaczenie w handlu kryptowalutami. Boty handlujące kryptowalutami są tutaj, aby upewnić się, że właściwe zamówienie zostanie złożone we właściwym momencie.

3. Zwiększona wydajność — Cryptoboty mogą skanować rynek szybciej i dokładniej w ciągu kilku minut. To lepsze niż może zrobić trader.

4. Dodatkowe godziny dochodu pasywnego — Ponieważ nie jest możliwe prowadzenie transakcji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki botom handlującym kryptowalutami możesz osiągać zyski bez konieczności monitorowania ekranu.

Wady botów handlowych

1. Znajomość — musisz być zaznajomiony z ustawieniami i wiedzieć, jak obsługiwać szablon – strategię. W przeciwnym razie przy próbie zmiany ustawienia poniesiesz straty. W RoyalQ masz to ułatwione, wybierasz strategię, reszta dzieje się już samoistnie.

2. Nadal wymagają monitorowania — Boty handlowe nie są rozwiązaniem typu „ustaw i zapomnij” w handlu kryptowalutami. Rynek Crypto jest niestabilny, a boty handlowe mogą powodować straty w okresie dużej zmienności. Jeśli nie masz umiejętności ani wiedzy, aby monitorować rynek, bot handlowy może nie być dla Ciebie najlepszym wyborem. Podczas mojej pracy z RoyalQ – nie zaobserwowałem ani jednej straty z transkacji które on przeprowadzał. W najgorszym wypadku, mało zarabiał lub w ciągu dnia – nie zarobił nic.

Wniosek

Boty handlujące kryptowalutami mogą pomóc Ci dokonywać bardziej przemyślanych transakcji i usuwać niektóre emocje, które mogą prowadzić do zwiększonych strat. Należy jednak pamiętać, że boty handlowe Crypto to po prostu narzędzia, a nie – perpetuum mobile.

 

NIE ZNASZ SIĘ NA TRADINGU?! POZNAJ WIĘC DOBREGO, ZAUTOMATYZOWANEGO ...STRATEGA!

   
 
ROYALQ
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex