Loteria! - Kierunek !!?? - Dobra Zabawa -....i  Zarabianie!!!
Skynetprof to platforma gemblingowa na której możemy brać udział w loteriach online!

Oficjalny start nastąpił 12 stycznia 2024 roku

 

Twórca projektu - od kilku lat monitorując rynek zebrał wiele pomysłów i rozwiazań od innych projektów, by móc stworzyć globalną platformę dla użytkowników lubiących hazard oraz loterie. Platforma posiada licencję wydaną przez jurysdykcję Belize obejmującą większość krajów na świecie. Siedziba firmy SkyNet Prof LTD mieści się w Belize. Dokładny adres oraz numer licencji możemy znaleźć na ich stronie.

Oficjalna premiera styczeń 2024 rok!

Start w losowaniu już od ...1 USDT TRC-20
Wypłaty od 1,1 USDT TRC-20
Branża: loteriada, hazard
Bonusy pojedyńcze, zespołowe

Główne Filary Platformy!

Dzięki Skynet każdy z jej użytkowników może brać udział w loteriach oraz dodatkowo zarabiać poprzez system rekomentacyjny oparty o matryce (MLM) do 10 poziomów. Platforma operuje płatnościami w USDT (sieć TRC-20). Losy zaczynają się od 1, 2, 5, 10, 25, 50, 100 USDT. Każdy zakupiony los stawia nas jednocześnie w matrycy. Jest 7 matryc adekwatnie do zakupionych losów 1, 2, 5, 10, 25, 50 oraz 100. Każda z matryc jest aktywna aż wypracuje użytkownikowi 10 – krotność wkładu (revshare
limit).

Firma oferuje bonusy w postaci

 ....5% team bonus za każdą osobę znajdującą się w strukturze oraz matching bonus w postaci od 10% do 50% w zależności im większy posiada się zakupiony bilet. Matryce działają w systemie trójkowym, czyli Ty zapraszasz 3 bezpośrednie osoby kóre trafiają do twojej pierwszej linii, 4, 5, 6, 7 osoba i dalej trafiają już do kolejnej linii.

Czym jeszcze jest SKYNET! - SKY CLUB!


LOTERIA

Loterie odbywają się zgodnie z regulaminem oraz zasadami loterii, a nagrody wypłacane są natychmiast na konto użytkownika. Użytkownik w swoim panelu posiada zakładkę z numerem biletów które biorą udział w losowaniu.


START

Aby zacząć należy zarejestrować się (najlepiej) z linku rekomendacyjnego osoby poleconej. Wpłata środków od 2 USDT (TRC-20) na platformę daje nam możliwość zakupu losów.


PROWIZJE

Prowizje uzbierane na platformie można w każdej chwili wypłacić, a trwa to zaledwie ....2 sekundy! Minimalna wypłata to 1.01 USDT

INSTRUKCJE


Samouczki poruszania się po platformie (nawigator):


-Płatności w kryptowalutach
-Transparentność loterii
-Team bonus
-Matching bonus
-Revshare limit
-Udostępnione na Telegramie (pdf)

SkyNet - Plan Marketingowy

Program afiliacyjny

SkyNet Prof posiada głęboko rozwinięty system afiliacyjny dzięki któremu użytkownicy mogą czerpać dodatkowe korzyści nawet bez angażowania się w rozwój projektu. Użytkownicy, którzy wykupili kupony stają się częścią ustrukturyzowanej społeczności firmy SkyNet Prof.

Charakterystyka struktury firmy

Struktura firmy ma charakter trzyosobowego zespołu, który na kolejnym poziomie ma również charakter trzyosobowego zespołu wywodzącego się z poprzedniej osoby.

Rodzaje bonusów

Użytkownik będzie uzyskiwał bonus w wysokości 5% od wartości każdego zakupionego kuponu w jego strukturze aż do dziesiątego poziomu. Materiały Marketingowe oraz drzewko poleconych znajduje się w zakładce "Back Office" >> "Marketing"

Ważne aspekty pracy platformy SKYNET!

Rejestracja, uwagi, losowanie!


 
     Specialist


   
     Specialist


   
     SpecialistNA DOLE STRONY GŁÓWNEJ MOŻESZ ZNALEŹĆ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE TAKIE JAK REGULAMIN, ZASADY GRY, LICENCJE, CERTYFIKATY, ITP

JEŚLI UMIESZ COŚ WYMARZYĆ, TO POTRAFISZ TO TEŻ OSIĄGNĄĆ


Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex