Poznaj SmartAit - GPT!

....SmartAIT-GPT ma dokładnie taki sam status dochodowy jak użytkownik, co stanowi obopólnie korzystne partnerstwo biznesowe. Dodatkowo , kapitał zakładowy firmy to...10 000 000 GBP!!

Ciągły monitoring danych rynkowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia terminowość decyzji handlowych i stabilizacje zysków. System SmartAIT-GPT będzie niezastąpionym partnerem dla traderów ilościowych na cyfrowym rynku walutowym.

SmartAit - GPT....

....z czego jest znany w branży?!...

....Każdy zysk wynika ze zmienności globalnego rynku kryptowalut.
Jednocześnie dwie podstawowe cechy danych blockchain, które są trudne do manipulacji i decentralizacji, sprawiają, że globalny rynek inwestycji w kryptowaluty jest bardziej otwarty i przejrzysty, skutecznie uniemożliwiają żadnemu kapitałowi manipulowanie trendami rynkowymi oraz zapewniają inwestorom bezpieczniejszą ochronę finansową.
Podsumowując, SmartAIT-GPT zapewnia użytkownikom inteligentny system transakcyjny, który pomaga użytkownikom łatwo osiągnąć stabilny wzrost majątku, a także użytkownicy tworzą równoważny dochód dla SmartAIT-GPT w każdej transakcji. Taki solidny model biznesowy będzie solidniejszą gwarancją długoterminowego rozwoju planu stabilnych dochodów SmartAIT-GPT.
Dlatego działajmy wszyscy razem i przyczyniajmy się do zdrowego rozwoju globalnej dziedziny blockchain, aby więcej osób mogło z łatwością wykorzystać umiejętności bogactwa polegające na kupowaniu tanio i sprzedawaniu drogo za pośrednictwem inteligentnego systemu handlowego SmartAIT-GPT


SZTUCZNA INTELIGENCJA...

... TRADING (AIT) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ....

Założona w 2022 roku z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii firma SmartAIT-GPT ma swoje miejsce na rynku europejskim dzięki doskonałej wiedzy technicznej i możliwościom współpracy zespołowej. Flagowa inteligentna platforma handlu ilościowego SmartAIT-GPT wejdzie na rynek światowy w 2023 roku i jest najnowocześniejszą aplikacją głęboko zaangażowaną w analizę ilościową. Platforma utrzymuje bliskie i długoterminowe partnerstwa strategiczne z wieloma znanymi na całym świecie giełdami kryptowalut, obejmującymi najlepsze platformy handlowe, takie jak BINANCE, COINBASE, HUOBI, OKX, BYBIT, COINCHECK, BITSTAMP, MEXC, LBANK, PHEMEX i KUCOIN.
Adres firmy: 26 Old Broad St, Londyn, Wielka Brytania, EC2N 1DP
Strona internetowa firmy: www.smartait-gpt.ltd
E-mail: smartaitgpt@gmail.com
SmartAIT-GPT@outlook.com
SmartAIT-GPT@hotmail.com
Kanał Telegram
Grupa na Facebooku
Świergot
Youtube

Cel SmartAIT-GPT....

... jest znacznie większy niż zwykły zysk

Dlatego platforma stara się połączyć siły z globalnymi inwestorami i profesjonalistami, aby wnieść znaczący wkład we wzrost gospodarczy i dobrobyt rynku kryptowalut, który ma stworzyć ponad 200 milionów miejsc pracy. Zależy im na zapewnieniu klientom pełnego zakresu usług oraz na dalszym budowaniu i utrzymywaniu dobrej reputacji w branży. SmartAIT-GPT kieruje się duchem „jedności, wzajemnej pomocy, zaufania, wdzięczności, dzielenia się i wspólnego postępu”, realizuje swoją misję i całym sercem świadczy usługi każdemu członkowi.


Technologia SmartAIT-GPT....

..Konta Handlowego!

...Pozwala użytkownikom kupować tanie Bitcoiny na jednej giełdzie i sprzedawać drogie Bitcoiny na innej giełdzie w ciągu jednej sekundy, osiągając w ten sposób arbitraż. Na przykład cena BTC/USDT zakupiona na HUOBI wynosi 30743,32 USDT, ale można ją sprzedać na Coinbase za 30761,32 USDT, a każda transakcja może przynieść zysk netto w wysokości 18 USDT. Ten rodzaj precyzyjnego handlu w bardzo krótkim czasie przekracza możliwości działania człowieka. Powszechnie uważa się, że technologia sztucznej inteligencji stoi na czele czwartej rewolucji przemysłowej, a SmartAIT-GPT angażuje się we współpracę z pionierami, aby zyskać możliwości na rynku kryptowalut i osiągnąć wzrost bogactwa.


Dokumenty prawne firmy! Informacje odnośnie platformy!

♦️ SmartAIT-GPT skupia grupę młodych talentów, pełnych innowacyjnego ducha i głębokiej wiedzy zawodowej. Zależy im na zapewnieniu użytkownikom bezpieczniejszego i wygodniejszego środowiska handlu aktywami cyfrowymi poprzez ciągłą optymalizację usług i doskonalenie technologii. Kierując się podstawowymi wartościami, takimi jak innowacyjność, bezpieczeństwo i skupienie na użytkowniku, SmartAIT-GPT dąży do zbudowania bezpiecznej, wygodnej i bogatej w funkcje platformy handlu walutami cyfrowymi, aby zapewnić użytkownikom na całym świecie najwyższej jakości usługi. Ich wizją jest stać się portem inwestycyjnym w aktywa cyfrowe, któremu ufają użytkownicy. W SmartAIT-GPT każdy inwestor może znaleźć satysfakcjonujące możliwości inwestycyjne. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że w miarę jak waluta cyfrowa staje się coraz bardziej dojrzała i popularna, SmartAIT-GPT stoi na czele innowacji i rozwoju w branży oraz angażuje się w wnoszenie podstawowej wartości w przyszłość waluty cyfrowej. Są głęboko przekonani, że dzięki nieustannym dążeniom cyfrowa waluta nie tylko zostanie zaakceptowana przez więcej ludzi, ale także doda nowej żywotności rozwojowi globalnej gospodarki. Serdecznie zapraszamy Cię do przyłączenia się do SmartAIT-GPT i współpracy, aby stworzyć wspaniałą przyszłość dla cyfrowej waluty! Więcej informacji na temat zmian w dokumentach firmy można znaleźć w dokumentacji złożonej przez rząd Wielkiej Brytanii
Kliknij, aby wyświetlić https://smartait-gpt.shop Poniżej znajduje się certyfikat prawny firmy zarejestrowany w rządzie brytyjskim http://api.smartait-gpt.shop/pdf24_images_merged.pdf

Funkcja zarabiania pieniędzy SmartAIT-GPT!

SmartAI-GPT4 może kupić Bitcoin po niskiej cenie na giełdzie A i sprzedać go po wysokiej cenie na giełdzie B w ciągu 1 sekundy, osiągając zysk.

Na przykład: (BTC/USDT) jest kupowany, gdy cena giełdy HUOBI wynosi 30743,32 USDT i sprzedawany w tym samym czasie, gdy cena giełdy Coinbase wynosi 30761,32 USDT. W ten sposób na jednej transakcji można zarobić 18USDT. Uwaga: w ciągu 1 sekundy Kupowanie po najniższej cenie i sprzedawanie po najwyższej cenie niemal jednocześnie w ciągu zegara jest dla człowieka niemożliwe do osiągnięcia w tak krótkim czasie.

Duży model sztucznej inteligencji spowoduje czwartą rewolucję przemysłową; i SmartAIT-GPT poprowadzą niewielką liczbę osób do objęcia wiodącej roli w wzbogacaniu się na rynku szyfrowania.

SmartAIT-GPT to kompleksowa platforma handlu ilościowego. Porozmawiajmy o jej głównych zaletach

1. Szybkość i dokładność SmartAI-GPT4

Szybkość i dokładność odgrywają decydującą rolę w wynikach handlowych. Na dynamicznych i niestabilnych rynkach różnica kilku sekund może mieć ogromny wpływ na wynik.

Handel ręczny ma ograniczoną prędkość działania, ale gdy system SmartAI-GPT4 wykryje kryptowalutę spełniającą kryteria handlowe, automatycznie złoży zlecenie (kupuj tanio, sprzedawaj drogo) w bardzo krótkim czasie. W oparciu o wcześniej napisany kod i algorytmy wykonuje instrukcje, w tym cele zysku i zatrzymania, z szybkością i dokładnością, której nikt nie może dorównać.

Polecenia wykonywane są natychmiastowo i bez opóźnień. Jeśli zostanie wykonana ręcznie, straty mogą wzrosnąć. SmartAI-GPT4 posiada różne wskaźniki, które są stale analizowane ilościowo 7*24 godziny za pomocą algorytmów, aby zapewnić inwestorom najlepsze wyniki.

2. Ludzkie emocje nie mają wpływu na SmartAI-GPT4

Bycie porwanym i zagubionym to mentalna podróż, której doświadczyła większość traderów. SmartAI-GPT4 gwarantuje określone wyniki handlowe za pomocą programów komputerowych i napisanych algorytmów, a proces jest zautomatyzowany.

Na SmartAI-GPT4 nie mają wpływu ludzkie emocje i ludzkie błędy. Może kontrolować emocje i zapobiegać nadmiernemu handlowi, unikając w ten sposób typowego ryzyka dla inwestorów.

3. Możliwości supertestowania historycznego SmartAI-GPT4

SmartAI-GPT4 wykorzystuje historyczne dane rynkowe i transakcyjne, aby inteligentnie dostosowywać ilościowe modele handlu (wiele modeli) i natychmiast wybierać model odpowiedni do bieżących wyników rynkowych, aby handlować i osiągać zyski. Może stale iterować algorytm, aby osiągnąć maksymalną rentowność.

4. Ścisła dyscyplina SmartAI-GPT4

Jednym z powodów, dla których inwestorzy ponoszą częste i znaczące straty, jest brak dyscypliny. Brak dyscypliny może być spowodowany strachem przed stratami lub chęcią zwiększenia zysków.

SmartAI-GPT4 może zastąpić inwestorów i handlowców w naleganiu na realizację ustalonych planów handlowych na niestabilnych rynkach. Pozwala także uniknąć błędów w obsłudze przez człowieka. Na przykład: jeśli chcesz handlować kwotą 100 USDT, nie wpiszesz przez pomyłkę kwoty 1000 USDT.

5.SmartAI-GPT4 wychwytuje trendy i trendy rynkowe

SmartAI-GPT4 może analizować perspektywy rynkowe dużych grup i różnych kategorii kryptowalut w czasie rzeczywistym oraz kontrolować węzły transakcji rynkowych poprzez system oceniania.

6. SmartAI-GPT4 automatycznie realizuje dywersyfikację transakcji

Dzięki SmartAI-GPT4 można zastosować N strategii handlowych w celu rozłożenia ryzyka na wiele giełd i wiele typów transakcji. Ręczne wykonywanie tej czynności może być czasochłonne, żmudne, niedokładne i ryzykowne.

SmartAI-GPT4 zapewnia inwestorom możliwość dywersyfikacji handlu w wielu systemach transakcyjnych, jednocześnie tworząc zabezpieczenie dla tracących pozycji. Pomaga inwestorom osiągnąć stabilność swoich pozycji handlowych.

SmartAI-GPT4 inteligentnie obsługuje szerszy portfel szybko i po niższych kosztach niż ręczne zarządzanie transakcjami. Może podążać za zmianami rynkowymi w miarę zmian, aby zmaksymalizować rentowność.

SmartAI-GPT4 przeszedł już czwartą transformację, aby rozszerzyć jego kolejne funkcje i uprościć transakcje inwestorskie. Wystarczy kliknąć jedno kliknięcie, aby określić ilościowo i poczekać 1-2 minuty, aby osiągnąć zyski. Bez wątpienia jest to przyszłość dla inwestorów.

Kalendarium najważniejszych wydarzeń firmowych

W sierpniu 2022 roku firma została zarejestrowana w Londynie w Anglii. Firma została uznana przez rząd brytyjski i posiada legalną licencję na prowadzenie działalności z kapitałem zakładowym do 10 milionów funtów.
W październiku 2022 nawiązali strategiczną współpracę z zespołem technicznym OpenAI.
W grudniu 2022 nawiązali strategiczną współpracę z BINANCE, COINBASE, HUOBI i OKX.
Wprowadzili na rynek w sierpniu 2022 r.: wewnętrzna wersja beta sztucznej inteligencji SmartAI-GPT1 w wersji 1.0.
Wydali w styczniu 2023 r.: sztuczną inteligencję SmartAI-GPT2 w wersji 2.0.
Wydali w maju 2023 r.: Sztuczną inteligencję SmartAI-GPT3 w wersji 3.0.
Wydali w sierpniu 2023 r.: sztuczną inteligencję SmartAI-GPT4 w wersji 4.0.

Działaj w Arbitrażu SmartAit - GPT

Arbitraż kryptowalutowy oferuje korzystną możliwość czerpania zysków z różnic cenowych na giełdach. Dzięki inteligentnemu robotowi ilościowemu SmartAI-GPT4 możesz wykorzystać moc sztucznej inteligencji, aby zmaksymalizować zyski. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym traderem, czy nowicjuszem na rynku kryptowalut, to narzędzie może być Twoim kluczem do stałych codziennych zysków. Więc po co czekać? Poznaj świat arbitrażu i pozwól, aby sztuczna inteligencja pomogła Ci uwolnić Twój potencjał finansowy w ekscytującym świecie kryptowalut.

Program Partnerski

Zanim zostaniesz partnerem platformy Smart AIT-GPT, możesz zdobyć następujące nagrody:

1. Znajomy, którego bezpośrednio zaprosisz, jest Twoim członkiem pierwszego poziomu (jeśli dokona depozytu, aby aktywować inteligentnego robota, możesz otrzymać 1 USDT + 4% dochodu z depozytu)

2. Osoby zaproszone przez członków pierwszego poziomu należą do twoich członków drugiego poziomu (możesz otrzymać 2% dochodu z depozytu, gdy aktywowane zostaną depozyty członka drugiego poziomu, podczas gdy członkowie pierwszego poziomu mogą otrzymać 1 USDT + 4%)

3. Osoby zaproszone przez członków drugiego poziomu należą do Twoich członków trzeciego poziomu. (Możesz otrzymać 1% dochodu z depozytu, gdy członek trzeciego poziomu aktywuje depozyt, członek pierwszego poziomu może otrzymać 2% depozytu, a członek drugiego poziomu może otrzymać 1 USDT. +4%)

Czyli......: A wprowadza B, A może otrzymać 1USDT+4% B wprowadza C, A może otrzymać 2% depozytu, a B może otrzymać 1USDT+4% C wprowadza D, A może otrzymać 1% depozytu, B może otrzymać 2% depozytu, a C może otrzymać 1USDT+4%

Procedura Rejestracji i Aktywacji!

Klikamy link partnerski:

https://www.smartait-gpt.top/#/register?i=168924 


Po rejestracji robimy doładowanie. Na dole klikamy w "Home" a następnie "Doładuj". Minimum to 10$ do pracy w bocie. Następnie aby bot pracował , raz na 24h należy go uruchomić. Wypłaty są od 1$. Reinwestycję robimy klikając "Me" a następnie "Transfer". Poniższe obrazki to obrazują.Don`t copy text!