19 kwietnia 2024

5 najważniejszych rzeczy, na które czekamy w przyszłości Bitcoina

4 min read
   
 

Co nas czeka w kwestii przyszłości Bitcoina?

Chociaż niemożliwe jest, aby ktokolwiek dokonał niezawodnych prognoz dotyczących bitcoinów na przyszłość, warto sobie zadać trud, aby dowiedzieć się, na jakie pięć najważniejszych rzeczy czekamy dla kryptowaluty nr 1 a więc…Bitcoina.


1. Przyszła aprecjacja ceny Bitcoina

Bitcoin jest jedną z najstarszych walut na świecie i dopóki jego adopcja będzie trwała, jest oczywiste że przyszła cena Bitcoina będzie rosła.

Satoshi Nakamoto zrozumiał to od samego początku, stwierdzając : „Wraz ze wzrostem liczby użytkowników rośnie wartość monety”.

 
ROYAL Q
 

Oczywiście bieżący i ostateczny wynik pozostaje spekulacyjny. Na przyszłą wartość Bitcoin nadal będą miały wpływ warunki makroekonomiczne, krajobraz regulacyjny i zdolność zwolenników Bitcoin do edukacji i innowacji w celu wprowadzenia masowego wdrożenia.

Warto o tym pamiętać jeśli chodzi o przyszłe oczekiwania cenowe, szczególnie w perspektywie krótko- i średnioterminowej.


2. Zmniejszona zmienność

Można usłyszeć od krytyków że jakiekolwiek wyobrażenie Bitcoina jako magazynu wartości lub praktycznej waluty na co dzień, nie wchodzi w rachubę w oparciu o zmienność cen aktywów cyfrowych. Jednak ta zmienność już się zmniejszyła w oparciu o poprzednie lata.

Przechodząc fazy adopcji a wraz z tym doświadczając wzlotów i upadków, serii spekulacyjnych cykli szumu – jest całkowicie zrozumiałe dlaczego cyfrowy zasób o stałej dostawie, taki jak Bitcoin, podlegałby zmienności. Jednak logiczne jest również oczekiwanie przyszłości Bitcoin, w której aktywa zyskają na popularności, większej kapitalizacji rynkowej, a tym samym zmienności cen, która jeszcze bardziej się zmniejszyła.


3. Bitcoin w końcu przełamuje korelację z tradycyjnymi rynkami

Podstawy wiodącego zasobu cyfrowego zawsze wskazywały na to, że jest to zasób pozbawiony ryzyka. Z tego powodu przez wielu uważany jest za coś w rodzaju „cyfrowego złota”. Jednak jego najnowsza historia pokazała, że ​​przez większość czasu ma korelację z Nasdaq .

Przewidywanie przyszłych cen bitcoin
Czy przyszłość Bitcoina nadal będzie zgodna z Nasdaq?

Jeśli Bitcoin ma stać się aktywem w które wszyscy wierzymy, będzie musiał przełamać tę korelację.

Raport Bitcoina z akcjami technologicznymi z rosnącym wpływem handlowców z Wall Street, TradFi traktuje Bitcoina jako aktywa ryzyka. Międzynarodowe usługi finansowe doszły do ​​wniosku, że korelacja z indeksami akcji pozostanie wysoka, chyba że Bitcoin stanie się szerzej wykorzystywany jako środek płatniczy.

 
 

Może to być również przypadek, w którym zasób musi być lepiej zrozumiany.

Na tej podstawie w połączeniu z większą adopcją i wykorzystaniem, możemy oczekiwać przyszłości Bitcoin, w której zasób cyfrowy całkowicie oddzieli się od jego korelacji z akcjami technologicznymi.


4. Mikropłatności Bitcoin i zdecentralizowana przyszłość aplikacji

Jako projekt – Bitcoin porusza się powoli pod względem rozwoju.

Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji, baza kodu Bitcoin jest znacznie bardziej ograniczona w porównaniu z innymi projektami. W międzyczasie nastąpił wzrost rozwoju aplikacji kryptograficznych na Ethereum i innych łańcuchach blokowych.

Mimo to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy o wiele więcej aplikacji do mikropłatności powiązanych z Bitcoinem. Ostatnia duża aktualizacja Bitcoina – Taproot – zapewnia programistom większą zdolność budowania na wiodącej walucie cyfrowej.

 
AD2BITCOIN
 

Widzieliśmy, jak Microsoft zbudował sieć tożsamości cyfrowej na bazie łańcucha bloków Bitcoin. Lightning Network nabiera rozpędu, jeśli chodzi o mikropłatności, a także odgrywa dużą rolę w aplikacjach rozproszonych, takich jak aplikacja do połączeń wideo, Keet. Ponadto blockchain Stacks (który finalizuje transakcje na Bitcoin) tworzy bogatą infrastrukturę Bitcoin NFT .

Ethereum może zapełnić większość obszaru, jeśli chodzi o inteligentne kontrakty, ale nadal powinniśmy spodziewać się dalszego rozwoju aplikacji kryptograficznych związanych z Bitcoinem w przyszłości.


5. Bitcoin robi różnicę

Nasz obecny system monetarny mógł być w dużej mierze pozytywnym krokiem w ewolucji naszej nowoczesnej gospodarki. Jest to jednak zepsuty system, który każdego dnia zawodzi miliony ludzi na całym świecie poprzez hiperinflację , inwestycje w praktyki korupcyjne lub upadki banków .

 
320h320
 

Jeżeli skupiamy się na edukacji i naszych doświadczeniach z kryptowalutami, to jeśli chodzi o aplikacje związane z Bitcoinem istnieje wiele powody, by wierzyć że Bitcoin w przyszłości będzie miał pozytywny wpływ na ludzi na całym świecie, którzy zmagali się z niedoskonałościami konwencjonalnej waluty i system finansowy.


Rozpocznij swoją przygodę z kryptowalutami

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex