Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 24.01.2022

   
 


Rynek kryptowalut nadal mocno krwawi, a dwie główne kryptowaluty są notowane na poziomie 33 000 USD za Bitcoin i 2,1 000 USD za Ethereum. Jednak niektórzy eksperci uważają, że ten cykl niedźwiedzi dobiega końca.
Charles Edwards, założyciel kryptowalutowej firmy inwestycyjnej Capriole, pokazał dane, które twierdzą, że Bitcoin ponownie wszedł w kluczową strefę cenową, co stanowi sygnał do początku końca cyklu niedźwiedzi.
Analityk kryptograficzny i gospodarz podcastów, Scott Melker, również uważa, że ​​sytuacja wkrótce się zmieni, dodając, że „W maju BTC przeszło z 60 000 do 30 000 w ciągu zaledwie 10 dni” i że „Byliśmy tu już wcześniej”.

 
Mining, Kopalnie w Chmurze
 

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

✔️ Bank of Korea pomyślnie zakończył pierwszy etap pilotażu waluty cyfrowej. Oczekuje się, że druga faza próbnych testów zakończy się do czerwca 2022 roku.

? Assen Vassilev, wicepremier Bułgarii ds. funduszy UE i minister finansów, mówi, że kraj bada opcje płatności kryptowalutowych.

❌ Rosyjski bank centralny zaproponował zakaz używania i kopania kryptowalut na terytorium Rosji, powołując się na zagrożenia dla stabilności finansowej i suwerenności polityki pieniężnej.


Z kanału You Tube – COIN GroupPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.