Sylwester Suszek, prezes giełdy BitBay, o przyszłości Bitcoin, Najbogatsi w świecie Bitcoin, Vitalik Buterin ujawnia saldo swojego portfela Ethereum

Sylwester Suszek, prezes giełdy BitBay, o przyszłości Bitcoin, Najbogatsi w świecie Bitcoin, Vitalik Buterin ujawnia saldo swojego portfela Ethereum

W internecie pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Sylwestrem Suszkiem – Prezesem wywodzącej się z Polski i obecnie jednej z największych giełd kryptowalut, BitBay. Oprócz kwestii związanych z rozwojem BitBay, problemami jakimi giełda miała w Polsce, które zaskutkowały przeniesieniem firmy na Maltę, Sylwester ciekawie opowiada o innych projektach, o tym w jakich kierunkach będzie rozwijała się branża krytpowalut.

Z wywiadu dowiemy się, czy zdaniem długoletniego inwestora to Bitcoin ma przyszłość, czy też inne kryptowaluty? Co sądzi o tokenach personalnych? Czy kurs bitcoin da zarobić? i do czego doprowadzi powszechna “blockchainizacja”?

 

 

Najbogatsi w świecie Bitcoin | Źródła krypto-fortun

 

“Wieloryby” – najbogatsi w świecie Bitcoin. Tym mianem określamy osoby, które posiadają duże zasoby cyfrowej waluty (pisaliśmy o historii jednego z nich tutaj). Osoby te (lub grupy osób) od dawna stanowią źródło spekulacji i żarliwych dyskusji. Nowy research rzuca światło na tożsamość wielorybów i ich wpływ na rynek. W badaniu przeprowadzonym przez firmę  Chainalysis zbadano sprawę 32 największych wielorybów, którzy łącznie posiadają na swoich portfelach nieco ponad 1 milion z około 17 milionów wszystkich Bitcoinów, które zostały wydobyte do tej pory.

 
 

Ci “najbiedniejsi”

“Najbiedniejszy” z wielorybów wziętych po lupę w badaniu jest w posiadaniu około 12 000 Bitcoinów, podczas gdy największy posiada ponad 85 000 Bitcoinów – odpowiednio o wartości 75 milionów USD i 541 milionów USD względem ostatnich cen. Jak pokazuje grafika z nagłówka artykułu, firma podzieliła 32 najbardziej zasobne portfele Bitcoin na cztery kategorie. Do jednej z nich należą do nich trzy adresy, które dorobiły się fortuny wiele lat temu, kiedy Bitcoin był najlepiej znany jako waluta do przeprowadzania nielegalnych transakcji w Internecie. Chainalysis podejrzewa, że ​​jeden z właścicieli tych portfeli znajduje się obecnie w więzieniu.

Najbogatsi w świecie Bitcoin kupowali i sprzedawali

Dla inwestorów najbardziej intrygującą kategorią będzie prawdopodobnie dziewięcioro “wielorybów”, którzy weszli na rynek Bitcoinów w 2017 r., którzy aktywnie kupowali i sprzedawali. Według ekonomisty Chainalysis, Kima Grauera, Ci, którzy kupowali to jedno a Ci, którzy sprzedawali – to drugie bez względu na to, że cena Bitcoina spadła. Brak jest jakichkolwiek dowodów odnośnie tego, czy jedni i drudzy działaliby wspólnie.

 

 

Vitalik Buterin ujawnił saldo swojego portfela Ethereum

 

365 000 Ethereum w portfelu Buterina

Twórca drugiej największej kryptowaluty pod względem market cap, w poście na Twitterze, napisał że nigdy nie posiadał więcej niż 0,9 procenta Ethereum, a jego wartość netto “nigdy nie zbliżyła się do miliarda dolarów”. Vitalik, poszedł o krok dalej i ujawnił adres swojego cyfrowego portfela udostępniając link do etherscan. Portfel twórcy Ethereum zawiera obecnie 365 000 ETH o wartości około 73 milionów dolarów. Jednocześnie Buterin podkreślił, że posiada także inne, mniejsze portfele, ale są one stosunkowo niewielkie i nie wypływają w znaczący sposób na jego majątek.

 

 
Dominant Finance
 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/sylwester-suszek-prezes-gieldy-bitbay-o-przyszlosci-bitcoin-najbogatsi-w-swiecie-bitcoin-vitalik-buterin-ujawnia-saldo-swojego-portfela-ethereum/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81131

Dzisiejsze Wizyty: 139

Użytkownicy Online: 3

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij